5 مرحله آسان برای شروع اولین کمپین بازاریابی اینترنتی


5 مرحله آسان برای شروع اولین کمپین بازاریابی اینترنتی
یکی از زمینه های کار آنلاین که همچنان بسیار جذاب و پرسود است ، بازاریابی اینترنتی است. در اینجا چند مرحله برای راه اندازی و اجرای اولین کمپین برای شما پیدا خواهید کرد.
با سطح بالای اخراج و تعدیل نیرو در همه بخش ها ، به طور کلی شناخته شده است که یک شغل دائمی یا امنیت شغلی برای زندگی به عنوان یک کارمند در حال حاضر قطعاً از گذشته است. به همین دلیل است که اکنون بسیاری از افراد در حال کارآفرینی بیشتر هستند و کنترل سرنوشت خود را به بیشتر بخوانید دست می گیرند و در حال تحقیق در مورد ترتیبات کاری جایگزین J-O-B هستند. به طور کلی پذیرفته شده است که اشتغال به کار بدون تمام تخم مرغ ها در یک سبد می تواند برای بسیاری از ما یک اقدام مطلوب باشد. بدون شک تاثیری که تجارت الکترونیکی آنلاین و اینترنت در زندگی ما در طی مدت زمان بسیار کوتاهی داشته است بسیار مفید بوده و دارای مزایای زیادی برای کارآفرینان تازه کار است. این فرصت های پیش بینی نشده قبلی برای کسب درآمد آنلاین را ایجاد کرده است.
یکی از زمینه های کار آنلاین که همچنان بسیار جذاب و پرسود است ، بازاریابی اینترنتی است. اگرچه این یک سیستم آسان برای پیگیری یافتن آسان است ، اما مانند همه چیزهایی که در زندگی ارزشمند هستند ، برای راه اندازی و اجرای اولین مبارزات به یک مقدار تلاش نیاز دارد. من می دانم که این من آن سرباز بودم و در ابتدا قبل از شروع پول درآوردن اینترنتی آن تی شرت را می پوشیدم. به یاد داشته باشید ، اصول بازرگانی و قوانین عرضه و تقاضا در بازاریابی اینترنتی به همان روشی که در بازاریابی سنتی یا متعارف اعمال می شود ، اعمال می شوند.
من می خواهم 5 مرحله آسان برای شروع اولین کمپین بازاریابی اینترنتی خود را با شما در میان بگذارم. لطفاً توجه داشته باشید که اولاً ، انتخاب طرحی مناسب برای تجارت یا حوزه کسب و کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
خوب ، پس از انتخاب بازار طاقچه خود ،
مرحله 1 یک نام دامنه برای صفحه انتخاب خود خریداری و ثبت کنید. اگر به آنجا بروید ، انتخاب شما در دسترس است و اگر چنین است ، می توانید آن را با چند دلار در سال خریداری کنید.
Step2 شما همچنین برای دامنه خود به یک حساب میزبانی نیاز خواهید داشت. این نیز گران نیست و معمولاً ماهانه قابل پرداخت است. می توانید یک حساب میزبانی در godaddy نیز دریافت کنید یا از یک حساب کاربری بسیار خوب مانند thirdspherehosting.com استفاده کنید.
مرحله 3 در مرحله بعدی شما برای پاسخ دادن به بسیاری از افراد (امیدوارم) که دامنه شما را انتخاب می کنند به یک پاسخ خودکار نیاز دارید. برای اطمینان از اینکه مشترکین (افرادی که شرکت می کنند) پاسخ می گیرند ، توصیه می شود که بروید و یک حساب IContact راه اندازی کنید. هزینه شما در اینجا به تعداد مشترکان و تعداد پیام ها مربوط می شود.
مرحله 4 صفحه انتخاب را تنظیم کنید. این صفحه که به عنوان صفحه فشار یا صفحه فرود نیز شناخته می شود ، اولین درگاه تماس است. در اینجا بازدید کنندگان ممکن است انتخاب کنند که یک آدرس ایمیل برای شما بگذارند تا با اطلاعاتی که شما ارائه می دهید یا سایر مطالب مرتبط با آنها بیشتر بخوانید تماس بگیرید. بدون آدرس ایمیل ، تماس دیگری ندارید.
مرحله 5 ترافیک را به صفحه انتخاب خود هدایت کنید. گزینه های زیادی وجود دارد ، چه به صورت پولی و چه به صورت رایگان ، برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان برای مشاهده صفحه انتخاب شما.
بنابراین ، 5 مرحله آسان شما برای شروع وجود دارد. برای شما آرزوی موفقیت زیادی دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.