مشاغل کار در خانه برای همه مناسب نیست


مشاغل کار در خانه برای همه مناسب نیست
همانطور که می دانید کار در خانه مزایای بسیاری دارد: آزادی ، بدون رئیس ، وقت بیشتر ، برنامه انعطاف پذیر ، محدودیت درآمد برای ذکر چند مورد. این مقاله حول برخی از مهمترین چالشهایی که شما مجبورید در برخی مواقع هنگام تصمیم به کار در خانه با آنها روبرو شوید ، تمرکز خواهد کرد.
انزوا
اگر تنها زندگی کنید ، پس با انزوا روبرو خواهید شد. با انزوا ، شما هیچ همكاری ندارید كه با او در میان بگذارید ، با او مشورت كنید یا از او مشاوره بخواهید. شما باید این نوع روابط را در جای دیگری جستجو کنید. قدرت خود را پیدا خواهید کرد و به دنبال افرادی می گردید که می توانید برای راهنمایی یا فقط برای درهم آمیختن تجارت خود با آنها ارتباط برقرار کنید.
چالش دیگری که باید با انزوا از آن عبور کنید این است که شما باید راهی برای ایجاد انگیزه در خود پیدا کنید. بدون وقفه های زیاد یا رئیس برای پاسخ دادن به آنها ، باید این وضعیت را خودتان فراهم کنید. وقفه ها ما را مجبور به استراحت می کنند ، که به نوبه خود باعث افزایش بهره وری می شود. شما باید فکر کنید که چگونه از وقفه در فواصل زمانی مشخص اطمینان حاصل خواهید کرد.
سازمان
اگر فرد سازمان یافته ای نباشید با این مشکل روبرو خواهید شد. هنگام ایجاد مشاغل ، یک برنامه ضروری است. این امر همچنین درمورد تلاشهای بازاریابی شما اعمال می شود ، که قسمت بزرگی از وظایف شما هنگام اداره مشاغل خواهد بود. باید هر روز به خوبی برنامه ریزی و اجرا شود.
همچنین شما باید موفقیت فعالیت های خود را ارزیابی کرده و هر هفته آنها را مرور کنید تا تصویری واضح درباره مکان خود داشته باشید. اگر همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود ، در برنامه خود تجدید نظر کنید و مواردی را که باید برای رسیدن به هدف تغییر دهید تغییر دهید. همچنین به ترکیب وظایف شما در فعالیت های روزمره کمک می کند.
انعطاف پذیری
وقتی از خانه کار می کنید می توانید در مورد کار خود تصمیم بگیرید ، اما ممکن است خطر فداکاری وقت شخصی خود را داشته باشید. شما باید زمان را در جایی جبران کنید. کار باید انجام شود ممکن است بخواهید آن را در آخر هفته ها ، شب ها یا هر زمان دیگری که تمایل دارید کامل کنید ، اما متوجه خواهید شد که متعادل سازی کار و سایر کارهای روزمره می تواند استرس زا و کاملاً چالش برانگیز باشد.
اگر خانواده دارید ممکن است در مورد وقت اضافی که برای کار صرف می کنید بحث کنید. اگر زندگی مشترک داشته باشید ، ممکن است خطر به خطر انداختن وقت شخصی خود را داشته باشید. به همین دلیل شما باید فکر کنید که کجای زندگی بین کار و زندگی شخصی قرار می گیرد. این یک عمل متعادل کننده است.
کار کردن
شروع کار به معنای سخت کوشی و ساعت کاری طولانی است. به همین راحتی نیست مطمئناً ، این ساعات طولانی کار همه به کسب و کار شما اختصاص یافته است. این نیز وقت و تلاش شماست و کار باید انجام شود. اگر صاحب مشاغلی هستید که عاشق آن هستید و نسبت به آن احساس اشتیاق زیادی دارید ، در این صورت کار بیشتر شبیه بازی خواهد بود و از انجام آن لذت خواهید برد ، این یک امر پسندیده است. اما در پایان روز ، شما قطعاً مانند دیگران خسته خواهید شد ، و گاهی احساس می کنید که هیچ پیشرفتی ندارید. اینجاست که باید برنامه خود را تنظیم کنید و ادامه دهید.
درآمد
بدست آوردن آن دشوار است ، به ویژه در ابتدای کار. شما باید یک برنامه تجاری هوشمند داشته باشید ، و بتوانید برنامه خود را در حین حرکت تنظیم کنید ، به ویژه هنگامی که به محدودیت ها ، سقف و موانع می رسید. که ناگزیر اتفاق خواهد افتاد.
شما باید کاملاً منظم ، مداوم و متمرکز بر کاری باشید که انجام می دهید. در ابتدا بدست آوردن درآمد کمی دشوار است ، بنابراین آنچه که با داشتن درآمد بالایی با داشتن مشاغل شخصی خود به دست می آورید ، در بیمه درمانی ، کسب امنیت ، برنامه های بازنشستگی و سایر مزایای شغلی ضرر خواهید کرد.
خلاقیت
بدون توجه به اینکه شغل شما چیست ، باید راه های خلاقانه ای برای فروش پیدا کنید. این یک محصول ، خدمات ، از خود شما یا شخص دیگری است. برای رسیدن به هدف نهایی کسب درآمد ، همیشه باید به شخصی در کنار خود پاسخ دهید یا او را راضی کنید. در برهه ای از زمان ، باید اهداف درآمد ، میل به خلاقیت و خواسته های مشتریان خود را متعادل کنید.
گاهی اوقات خلاقیت شما با آنچه مشتری شما می خواهد هماهنگ باشد یا در برخی شرایط ، برای رسیدن به اهداف درآمد خود ، باید آزادی خلاقیت خود را فدا کنید. به همین دلیل است که نیازها و خواسته های مشتریان شما بر چگونگی بروز خلاقیت ما در محصول نهایی بیشتر و در اینجا بیشتر بخوانید یا ارائه خدمات تأثیر می گذارد. این مسئله متعادل سازی اهداف درآمد شما با میل شما برای دستیابی به حداکثر نتایج خلاقیت است.
افکار نهایی
این مقاله به منظور آماده سازی شما در برابر چالش ها و دشواری هایی است که هنگام پی بردن به آرزوی شروع کار خود در مشاغل خانگی باید بر آنها غلبه کنید. من به هیچ وجه سعی در دلسردی شما ندارم ، در عوض می خواهم از این چالش ها آگاه باشید تا از قبل بدانید که چه انتظاری دارید. با ایده هایی شروع کنید که در آن مهارت دارید و واقعاً دوست دارید آن ها را انجام دهید.
کار در خانه کار سختی است. با جستجوی کار یا ایجاد کاری که قبلاً می دانید چطور انجام دهید ، یا اینکه واقعاً علاقه مند به آن باشید ، می تواند آسان شود. اگر تصمیم به راه اندازی مشاغل شخصی خود گرفتید ، باید برنامه ریزی کنید که چگونه از پس این چالش ها برآیید. داشتن مشاغل مستقر در خانه می تواند هیجان انگیز باشد اما به طور قطعی ، برای همه مناسب نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.