با ارتباطات خود صدا را از بین ببرید
ارتباط فقط ارائه پیام نیست. این در مورد شنیدن و فهمیدن پیام است. در حالت ایده آل ، ارتباطات یک گام فراتر می رود. برای اینکه پیام ما واقعاً تغییری ایجاد کند ، تا ارتباط “موفقیت آمیزی” داشته باشد ، به گیرنده نیاز داریم تا تعامل کرده و اقدام کند. گاهی اوقات ارتباطات ما کاملاً اطلاعاتی است اما در واقع نادر است. معمولاً ما در تلاش هستیم تا به یک پاسخ فعال متوسل شویم: عضویت خود را تمدید کنید ، برای خبرنامه ما ثبت نام کنید ، این ابزارک را بخرید ، در کنفرانس ما ثبت نام کنید یا با قانونگذار خود تماس بگیرید. بنابراین ، هر چیزی که کمتر از تعامل باشد ، یک شکست است. اما ، چگونه ما را شکستن؟
مردم مردم هستند
گیرنده های شما مشتری ها ، اعضا یا مشتریان چشم انداز شما هستند. آنها علائم دلار ، اعداد ، رباتها یا تعداد سر نیستند. بنابراین ، اول از همه و به یاد داشته باشید که شما با مردم سر و کار دارید. هر انسانی متفاوت است ، با حساسیت ها ، دوست داشتن ها ، دوست نداشتن ها و افکار مختلف درباره شما و پیام شما. مدتهای طولانی است که روزهای هنری فورد گذشته است که او متکبرانه اعلام کرد شما می توانید مدل T خود را به هر رنگی که می خواهید داشته باشید ، به شرطی که سیاه باشد. امروز ، ما می خواهیم به عنوان روح منحصر به فردی که هستیم با ما رفتار شود. خوشبختانه فناوری می تواند در این امر کمک کند. پیام انبوه خود را طوری بسازید که گویی آن را فقط به یکی از موارد دلخواه خود ارسال می کنید ، سپس با استفاده از tech پیام را با جایگزینی کلمات ، عبارات ، نام ها و عناوین ، متناسب با هر گیرنده خاص تنظیم کنید.
مثل یک چریک غرش کنید
تاکتیک های چریکی را امتحان کنید. تاکتیک های چریکی هنر غافلگیر کردن و گرفتن گیرنده از حالت محافظ است ، البته در این حالت ، به طرز خوبی. اگر بتوانید در حالی که با قهوه صبح شنبه خود در آرامش هستند و نه در دفتر شلوغ ، بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید پیام شما می تواند موفقیت بزرگی برای مدیران اجرایی باشد. یا اگر بلافاصله پس از یک بازی گلف یا راکتبال می توانید نظر آنها را جلب کنید. یا ، در حالی که آنها در یک کنفرانس یا تعطیلات هستند. یعنی به روشی غیرمعمول در مکان نامشخص باشید.
چریک ها را طور دیگری تعریف کنید. رویکرد چریکی را مانند کاری بدانید که در اینجا بیشتر بخوانید سازمان شما قبلاً یا مدتها آن را انجام نداده است. نه لزوماً به عنوان چیزی جدید در جهان که قبلاً هرگز امتحان نشده است. درصدی از ارتباطات خود را برای چریک در خود اختصاص دهید. شاید 10-15٪ از برنامه و بودجه ارتباطی شما. سپس ، مثل همیشه ، آن را کنترل کنید ، آزمایش کنید ، تجزیه و تحلیل کنید و حتی آن را نمودار کنید. اگر این یک تاکتیک موفق باشد ، سال آینده با 10-15٪ تلاش در مورد چیز جدید ، این بخشی از برنامه اصلی می شود.
آنچه قدیمی است دوباره جدید است
شما می توانید با کاوش رویکردهای قدیمی و استفاده مجدد از آنها به عنوان بخشی از برنامه فعلی خود ، یک چریک باشید. یک مثال عالی از آنچه-جدید-جدید-دوباره است ، پست الکترونیکی مستقیم است. هنگامی که پایه اصلی بازاریابان و ارتباطات در همه جا بود ، ارسال نامه مستقیم در دو دهه گذشته به نفع رسانه های الکترونیکی انبوه ارزان قیمت تقریبا رها شده است. این امر باعث می شود که پست مستقیم برای رسیدن به گیرنده شما مهم باشد. به جز در فصل انتخابات ، گیرنده ها به همین سادگی نامه مستقیم دریافت نمی کنند. بنابراین ، آفت انبوه نامه های ناخواسته کاغذ به یکی از نسل های گذشته تبدیل شده است. نامه مستقیم ممکن است رسیده باشد تا بار دیگر در برنامه ارتباطی شما استفاده شود.
از دیگر روشهای دستیابی به موفقیت می توان به ارسال کارتهای تعطیلات در تعطیلات غیر سنتی اشاره کرد که ممکن است تنها گیرنده شما باشد ، یا ارسال شکلات هایی با آرم خود ، یا رنگ آمیزی وسیله نقلیه خود را با رنگهای شرکت به صورت وحشی و پر زرق و برق داشته باشید. در نظر بگیرید که یک سالن سینما را اجاره کنید و آنها را به اولین فیلم محبوب جدید پیش بینی شده در پنجشنبه قبل از انتشار رسمی ، همراه با پاپ کورن و نوشابه دعوت کنید. شاید سعی کنید بازیگران را استخدام کنید تا مانند عکسهای سلفی جلوی قدم و تکرار خود را در نمایشگاه شهر یا قبل از بازی بزرگ مانند ابرقهرمان ها لباس بپوشند. نکته این است: دیگران را مشاهده کنید ، از تلویزیون و فیلم ها ایده بگیرید ، متفاوت باشید ، چیزهای جدید را امتحان کنید. نفوذ می تواند متفاوت باشد ، غیر قابل پیش بینی باشد ، خلاق باشد.
نفوذ به معنی شکستن قوانین اساسی ارتباطات و بازاریابی نیست. این به معنای ارسال ارتباطات بیشتر بخوانید کم یا تعداد زیادی نیست. این به معنای بازنویسی کتاب یا فراموش کردن علم اثبات شده گذشته نیست. نه ، در عوض ، شکستن به معنای واقعاً به خاطر سپردن است. این قانون طلایی را به خاطر بسپارید که باید با مردم همان گونه رفتار کنید که می خواهید با شما رفتار شود. شما می خواهید احساس خاصی داشته باشید. به آنها احساس کنید. به یاد داشته باشید که همیشه از مهارت های نوشتاری قوی با گرامر و علائم نگارشی مناسب استفاده کنید ، در حالی که می توانید بی نظیر باشید. و ، به یاد داشته باشید که در رهنمودهای فلسفه ، سبک و تصویر سازمان خود باقی بمانید. پس از آن ، شکستن هر چند به معنای سرگرم کردن با آن ، جلب توجه آنها و سپس گفتن چیزی است که ارزش شنیدن ، دیدن یا خواندن را دارد.
اگر این مقاله را بصیرت و مفید می دانید ، ممکن است به همین ترتیب از سه مقاله دیگر از این مجموعه چهار بخشی در ارتباطات قدردانی کنید: منطقه ارتباطی Goldilocks ، تشریح پیام ارتباطی و این کار را به روش خود انجام دهید: ارتباط با مشتریان و اعضا.با ارتباطات خود صدا را از بین ببرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *