افسانه های رایج درباره هواپیماهای شخصی


افسانه های رایج درباره هواپیماهای شخصی
بیشتر بخوانید پرواز چارتر جت خصوصی می تواند به طرق بی شماری کل تجربه سفر را بهبود بخشد. چه برای لذت یا مسافرت سفر می کنید ، پرواز جت خصوصی به شما کمک می کند در حالی که از یک سفر آرام و راحت لذت می برید ، از دردسرهای فرودگاه جلوگیری کنید. متأسفانه ، افسانه هایی درباره سفرهای خصوصی وجود دارد که مانع از رزرو جنگ بسیاری از افراد می شود.
این کلیشه ها همچنین می تواند به این معنا باشد که برخی فکر می کنند پرواز چارتر جت خصوصی برای آنها مناسب نیست ، در صورت امکان.
در Elan Air Charter ، هدف آنها شفاف سازی ، دسترسی بیشتر – و درک بهتر هواپیمایی خصوصی است. موارد زیر بزرگترین باورهای غلط در مورد سفر با جت شخصی است.
افسانه شماره 1: هواپیماهای شخصی فقط برای افراد ثروتمند است
مشهورترین افسانه در مورد هواپیمای چارتر این است که این هواپیما فقط برای افرادی است که دارای ثروت فوق العاده ای هستند. درست است که افراد با مشخصات بالا از حریم خصوصی و لوکس ارائه شده توسط کارگزاران منشور خصوصی جت برخوردار هستند. با این حال ، بیشتر مسافران جت چارتر شخصی افراد مشهور یا حق امتیاز نیستند ، زیرا بیشتر مسافران جت خصوصی تجار هستند. برای مدیران ارشد ، مزایای هواپیمای شخصی می تواند جذاب باشد.
افسانه شماره 2: لیست های مقصد محدود هستند
این افسانه قطعاً صحیح نیست زیرا هواپیماهای خصوصی در واقع به تعدادی از فرودگاههای جهان دسترسی دارند که هواپیماهای تجاری مجاز به استفاده از آنها نیستند. علاوه بر این ، چندین اپراتور پایه ثابت (FBO) وجود دارد که ترمینال های جت خصوصی در فرودگاه ها هستند. این FBO ها خدماتی را ارائه می دهند و به مقصدهای بیشتری دسترسی دارند که ممکن است برخی پروازهای تجاری قادر به انجام آنها نباشند. این بدان معناست که هنگام اجاره جت شخصی می توانید از برخی مناطق دورافتاده که در پروازهای تجاری قابل دسترسی نیستند بازدید کنید.
افسانه شماره 3: داشتن جت بهتر از استخدام یکی است
حتی اگر داشتن یک جت شخصی یک گزینه مناسب به نظر برسد ، از بسیاری جهات می تواند ناخوشایند باشد. داشتن جت شخصی با مسئولیت های مختلف حفظ ایمن عملکرد آن از طریق استخدام و آموزش مناسب کارکنان ، نگهداری هواپیما و پوشش بیمه ای همراه است. اگر نمی خواهید مدیریتی را درگیر کنید ، مراقبت از همه این کارها ممکن است به زمان زیادی نیاز داشته باشد. بنابراین ، اگر می خواهید از این کارها اجتناب کنید یا نمی خواهید با یک شرکت مدیریتی درگیر شوید ، ممکن است بخواهید خدمات یک کارگزار معتبر جت چارتر معتبر را حفظ کنید. به این ترتیب می توانید در صورت لزوم پرواز خود را رزرو کنید و تمام نگرانی های پرواز خصوصی را بدون نگرانی تجربه کنید.
افسانه شماره 4: رزرو پرواز جت چارتر خصوصی پیچیده است
در حال گسترش بازار سفرهای جت خصوصی ، از قدرت اینترنت استفاده شده مطالب بیشتر است تا رزرو پرواز خصوصی را بسیار راحت تر از گذشته کند. برخی از کارگزاران چارتر هواپیما رزرو از طریق وب سایت ها را انجام می دهند.
در Elan Air Charter ، آنها 24/7 روزانه مشاوران خصوصی هواپیمایی را برای ارائه راهنمایی و کمک به مسافران فردی و شرکت های تجاری ارائه می دهند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هواپیمای چارتر ، امروز با متخصصان Elan Air Charter تماس بگیرید. آنها همیشه در دسترس هستند تا سفر خصوصی شما را تا حد ممکن لوکس و راحت انجام دهند. چه یک مسافر جت خصوصی باتجربه باشید و چه برای اولین بار جت / هواپیما را چارتر می کنید ، امروز با شماره 971 423 237 11 + Elan Air Charter تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.