7 دلیل که تبلیغات رسانه های چاپی ناک اوت خود را برای بازاریابی تجاری از دست داده است


7 دلیل که تبلیغات رسانه های چاپی ناک اوت خود را برای بازاریابی تجاری از دست داده است
تبلیغات رسانه های چاپی زمانی که صحبت از بازاریابی یک تجارت می شد ، پادشاه بودند. تقریباً هر شركت بزرگ یا كوچك حداقل در لیست صفحات زرد فهرست داشت ، اگر نه یك مبارزات تبلیغاتی كامل در زمینه روزنامه ها ، مجلات و بیلبوردها. اما این روزها شرکت ها بودجه تبلیغات سنتی خود را کاهش می دهند و این دلارها را به صورت آنلاین خرج می کنند. چرا؟ زیرا بازاریابی موتور جستجو بسیار مثرتر است.
مزایای SEM
بازاریابی موتور جستجو ، که در غیر این صورت SEM شناخته می شود ، مزایای بسیاری نسبت به تبلیغات سنتی مانند رسانه های چاپی دارد. مهمتر از همه ، شرکت هایی که به پتانسیل آن پی برده و اقدام می کنند ، همان شرکت هایی هستند که در آینده به موفقیت خود ادامه می دهند در حالی که تجارت رقبای آنها به مبهم می رود.
در اینجا چند دلیل وجود دارد که شما باید دلار تبلیغاتی خود را به صورت آنلاین خرج کنید:

* بازاریابی آنلاین مانند SEM بسیار ارزانتر از تبلیغات چاپی است ، جایی که حتی یک تبلیغ کوچک و یک نفره بسته به انتشار ممکن است صدها یا هزاران دلار هزینه داشته باشد.

* شما می توانید با بازاریابی آنلاین تجارت خود ، به مخاطبان بسیار گسترده تری دسترسی پیدا کنید. این امر به ویژه اکنون صادق است ادامه مطالب که نرخ اشتراک برای رسانه های چاپی در سراسر جهان کاهش یافته است ، و بسیاری از نشریات را از فعالیت خارج می کند.

* مطالعات نشان داده است که کاربران اینترنت به طور کلی دارای تحصیلات و مرفه هستند ، به این معنی که آنها هدف مناسبی برای محصول یا خدمات شما هستند.

* برخلاف کمپین های رسانه ای چاپی ، می توانید محتوای آنلاین را بدون هیچ گونه هزینه ای مضحک برای تجدید نظر و بدون روزها ، هفته ها یا حتی ماه ها برای اجرای مستقیم تغییرات ، ویرایش کنید.

* روزنامه ها دور ریخته می شوند ، در اینجا بیشتر بخوانید و این بدان معنی است که تبلیغ شما نیز چنین می کند. محتوایی که برای تجارت خود بصورت آنلاین منتشر می کنید ، دائمی است (تا زمانی که وب سایت پابرجا بماند) ، به این معنی که پیام شما حتی سال ها پس از انتشار می تواند همچنان مشتری بالقوه خود را جذب کند.

* بازاریابی موتور جستجو همچنین به شما امکان می دهد خیلی سریعتر به بازار دسترسی پیدا کنید ، به ویژه هنگامی که از سرویس های پرداخت به ازای هر کلیک مانند Google Adwords استفاده می کنید. در واقع ، شما می توانید در طی چند ساعت ، در مقایسه با روزها ، هفته ها یا ماه ها برای رسانه های چاپی ، یک کمپین بازاریابی جدید راه اندازی کنید. این بدان معنی است که شما می توانید فوراً در مورد اثربخشی کمپین خود بازخورد بگیرید و به سرعت با تغییرات بازار سازگار شوید.

* SEM نیز بسیار هدفمندتر از تبلیغات رسانه های چاپی است که رویکرد “تفنگ ساچمه ای” را در پیش می گیرند. با استفاده از رسانه های چاپی ، شما در حال پرداخت هزینه برای دستیابی به بسیاری از افراد هستید که علاقه ای به محصول یا خدمات شما ندارند ، در حالی که امیدوارید به تعداد انگشت شماری برسید. در همین حال ، SEM به شما امکان می دهد کمپین های کاملاً هدفمندی را اجرا کنید تا فقط برای رسیدن به چشم اندازهایی از قبل واجد شرایط هزینه بپردازید ، این به معنی نرخ تبدیل بالاتر و هزینه های بیهوده کمتر است. نکته آخر اینکه بازدهی بیشتر دلار تبلیغاتی خود با SEM را خواهید دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.