& quot؛ چگونه می توان از طریق یک وبلاگ ویدیویی درآمد کسب کرد & quot؛


& quot؛ چگونه می توان از طریق یک وبلاگ ویدیویی درآمد کسب کرد & quot؛
چگونه می توانید از ویدیو در Blogging استفاده کنید؟ وبلاگ نویسی عامل عظیم موفقیت کسب و کار در اینترنت است. می توانید از WordPress و Blogger.com استفاده کنید. اگر دوست ندارید بنشینید و تایپ کنید ، قرار دادن فیلم در وبلاگ شما ممکن است بهترین شرط شما باشد. می توانید در وبلاگ خود نمایش های تلویزیونی کوچک داشته باشید. می توانید مشترکین را وادار کنید که بطور دوره ای بیشتر برای تماشای نمایشهای وبلاگ خود به وبلاگ شما بیایند. این نمایش های وبلاگ می تواند درآمد شما را بدست آورد.
ما برای تبلیغات تلویزیونی تماشا نمی کنیم. ما برای کسب اطلاعات ، آموزش یا هر دو تلویزیون تماشا می کنیم. با این حال ، تبلیغات صورتحساب تلویزیون را پرداخت می کند. همین تئوری در مورد Blogging ویدیو اعمال می شود. از طریق فیلم های وبلاگ خود می توانید افراد را به وبلاگ خود جذب کنید. می توانید محصولات و خدمات خود را در سراسر وبلاگ تبلیغ کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید در وبلاگ خود تبلیغات تجاری انجام دهید زیرا مردم قبلاً در تلویزیون به این امر عادت کرده اند. با این کار می توانید درآمد کسب کنید.
نکته: شوخ طبعی ابزاری عالی برای تبلیغات است. از اصول آزمایش شده و واقعی تلویزیون در فیلم های خود استفاده کنید. از این رسانه تصویری و شنیداری که مردم قبلاً دوست دارند و از آن راحت هستند استفاده کنید.
اگر یک فایل صوتی یا تصویری را در وبلاگ خود تعبیه کرده اید ، پادکست صوتی و پادکست ویدیویی هستید. این استراتژی مانند علف های هرز در بازار اینترنت در حال رشد است. با استفاده از این راهکارها می توانید به راحتی یک پایگاه مشترک ایجاد کنید. به علاوه ، تمام این مطالب را می توان در pdas ، iPod و تلفن های همراه بارگیری کرد. هرکسی می تواند پادکست صوتی و / یا پادکست ویدیویی با تجهیزات ارزان قیمت و آسان برای استفاده ایجاد کند.
نکته: شما باید محتوای جذاب در پادکست صوتی و پادکست ویدیویی داشته باشید. مردم دوست دارند سرگرم شوند بنابراین محتوای جذاب تری را برای آنها فراهم کنید که بیش از انتظار آنها باشد.
گزینه دیگر راه اندازی وب سایتی است که بصورت مداوم ویدئویی اجرا شود. می توانید محصولات را بچرخانید. برای هر محصول یک دکمه “خرید” جدید خواهید داشت. این مانند این است که یک شبکه خرید خانگی در وب سایت خود داشته باشید. این در انواع طاقچه ها کار خواهد کرد. می توانید به وب سایت مراجعه کرده و به افراد اجازه دهید فیلم ها را بررسی کنند. ارزان تر از فروش اقلام در شبکه خرید واقعی خانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.