چگونه اهداف رسانه های اجتماعی را در سال 2020 تنظیم کنیم


چگونه اهداف رسانه های اجتماعی را در سال 2020 تنظیم کنیم
موثرترین طرح بازاریابی در شبکه های اجتماعی را ایجاد کنید
دریای وسیعی از اطلاعات رسانه های اجتماعی در آنجا وجود دارد. متخصصان در همه جا حضور دارند و نظرات بسیاری درباره بهترین شیوه ها و تاکتیک ها وجود دارد.
نه تنها این ، بلکه خود سیستم عامل ها نیز دائماً در حال تغییر هستند ، خواه اضافه کردن ویژگی های جدید ، افزایش محدودیت های شخصیت یا تغییر قوانین.
به همین دلیل من این راهنما را برای کمک به شما در درک چگونگی تعیین اهداف رسانه های اجتماعی برای سال 2020 ایجاد کرده ام. این مقاله به ویژه برای شما بسیار خوب است ، اگر هرگز از فعالیت های بازاریابی خود حساب نکرده اید یا اهداف خود را ایجاد نکرده اید.
در طول این روند ، صادقانه بودن در مورد موفقیت ها و شکست های خود بسیار مهم است. بد نیست اعتراف کنیم که برخی از کارهایی که شما انجام داده اید یک تلاش بیهوده بوده است – به همین دلیل ما اینجا هستیم.
در اینجا روند 3 مرحله ای من برای تعیین اهداف رسانه های اجتماعی برای سال 2020 وجود دارد:

اگر می خواهید به درستی کارایی و کارآیی آنچه را که برای به اشتراک گذاشتن آنلاین وقت خود صرف کرده اید ، ارزیابی کنید ، گزارش های خود ضروری است. روشهای مختلفی برای پیکربندی گزارش وجود دارد ، اما اگر به راهنما و الهام نیاز دارید ، Smartsheet یک الگوی گزارش رایگان رسانه اجتماعی برای شروع کار دارد.
شما باید یاد بگیرید که از تعداد نمایش ها گذشته و درک کنید که محتوای شما واقعاً چگونه عمل می کند. آیا مردم آن را دوست دارند ، به اشتراک می گذارند ، درباره آن نظر می دهند؟
به معیارهایی مانند تعامل دقت کنید – این اطلاعات ارزشمند مانند این است که توانایی بالقوه شما باعث می شود همه به شما بگویند چه چیزی را دوست دارند یا چه چیزی را دوست ندارند. بنابراین هنگام برنامه ریزی برای محتوای 2020 ، این را در نظر بگیرید.
من تلاش می کنم مطالب ارزشمند روزانه را در حساب توییتر خود به اشتراک بگذارم.
از توییتر تا فیس بوک ، هر سیستم عامل تجزیه و تحلیل رایگان در مورد عملکرد پروفایل را ارائه می دهد ، بنابراین از آن استفاده کنید!
این گزارش رایگان به شما کمک می کند ببینید چه چیزهایی را به اشتراک گذاشته اید که به خوبی کار کرده و چه چیزهایی مسکون مانده اند. به دنبال موضوعاتی باشید که بازدیدکنندگان و پیروان به طور مداوم به آنها علاقه داشته اند و مطالب بیشتری را که در ادامه قرار دارد به اشتراک بگذارید.
اگر در چالش هستید ، می توانید برای کسب و کار خود تبلیغات پولی انجام دهید. بخاطر بسپارید ، شما همیشه می توانید با ما تماس بگیرید و به ما اجازه دهید تا کار سنگین را مدیریت کنیم تا بتوانید روی اداره تجارت خود تمرکز کنید.
ما دائما در Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، YouTube و Instagram هستیم. و ما در بالای آخرین روندها و نکات باقی مانده ایم و عاشق تجزیه و تحلیل گزارش ها و آمارها هستیم!

* تجزیه و تحلیل خود را مطالعه کنید بله ، شما می خواهید به آینده نگاه کنید ، اما لازم است که به گذشته نیز نگاه کنید. شما می توانید مطالب را به چپ و راست به اشتراک بگذارید ، اما تا زمانی که بازدیدکنندگان وب سایت شما را هدایت نکند ، هدف خود را تأمین نمی کند. شما می خواهید افراد را به سایت خود هدایت کنید ، جایی که آنها امیدوارند بیشتر درگیر شوند و یک محصول یا خدمات را از شما بخرند.
Google Analytics ابزاری رایگان است که توسط Google ارائه می شود و کلیدی در برنامه ریزی رسانه های اجتماعی شما در سال 2020 است. این به شما نشان می دهد که چگونه اقدامات شما در زمینه رانندگی به سمت تجارت شما به سمت کسب و کار شما تقسیم می شود و به بسیاری از آمارهای مربوط تقسیم می شود.
برای دیدن این نتایج ، به بخش Acquisition برای Social بروید و سپس روی Network Referral کلیک کنید. می توانید سال قبل را به عنوان محدوده تاریخ انتخاب کنید. سپس ، باید بتوانید ببینید که چند نفر بر روی پست های شما کلیک کرده و سپس در وب سایت شما قرار گرفته اند.
5 نکته بازاریابی شبکه های اجتماعی را برای سال 2020 بخوانید
آیا بازاریابی شبکه های اجتماعی دیگر به درد شما نمی خورد؟
آیا از خود می پرسید که برای دستیابی به نتایج بهتر باید چه عواملی را تغییر دهید؟
در این نکته Tea Time: بازاریابی برای کارآفرینان شلوغ ، من 5 نکته ارزشمند را به اشتراک می گذارم تا بتوانید یاد بگیرید چه چیزی مفید است ، چه چیزی مفید نیست و چه چیزهایی را باید بیشتر تمرکز کنید.
ادامه مطلب

* اهداف خود را تعیین کنید دو مرحله اول باید به شما درک کنند که در کجا هستید و اکنون وقت آن است که برنامه خود را ایجاد کنید. شما یک ایده عالی در مورد اینکه چه نوع محتوا کار می کند ، چه در اینجا بیشتر بخوانید سیستم عامل هایی که مخاطب هدف شما در آن آویزان است و در کجا باید تلاش خود را در سال آینده متمرکز کنید ، بدست آورده اید.
کارهای دیگری که باید برای رسیدن به اهداف خود انجام دهید:
growth رشد ماه به ماه پیروی خود را پیگیری کنید. اگر در طول سال دنبال کنندگان جدیدی پیدا نمی کنید ، باید نگاهی بیاندازید به همین دلیل.
an توجه داشته باشید که محتوای شما در کدام فصول در یک سیستم عامل خاص بیشترین محبوبیت را دارد. به عنوان مثال ، روند Pinterest افزایش استفاده بیشتر در تابستان و حدود کریسمس را نشان می دهد ، در حالی که بهار و پاییز افت زیادی دارد.
content فقط محتوایی را که دارای ارزش است به اشتراک بگذارید. شما می خواهید بدون اینکه مردم را از آنجا دور کنید بفروشید. شما همچنین می خواهید منابع غیر فروشی مانند وبلاگ ، نقل قول های الهام بخش ، رویدادها – هرچه برای برند و مخاطبان شما منطقی باشد ، به مردم بدهید.
من مقالات ، رویدادها و اخبار را در حساب LinkedIn eVision Media به اشتراک می گذارم.
بزرگترین اشتباهی که می توانید مرتکب شوید این است که اجازه دهید کمپین های بازاریابی شما به جای اینکه یک قسمت مثبت از تجارت شما باشد ، کار سختی شود. وقتی از خود لذت می برید ، متوجه می شوید که محتوای جذاب و تعاملی بیشتری به اشتراک می گذارید.
هنگامی که اهداف خود را تسخیر رسانه های اجتماعی در سال 2020 قرار دادید ، به خاطر داشته باشید که ممکن است به همه آنها نرسید. این شکست نیست! تا زمانی که با یک برنامه بازاریابی در شبکه های اجتماعی مستقل آماده شده اید و آنچه را که به اشتراک می گذارید معتبر و صادقانه است ، در حال انجام یک کار عالی هستید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.