مشاغل خانگی MLM ، فرصت مشاغل خانگی MLM ، پیشتازان MLM


مشاغل خانگی MLM ، فرصت مشاغل خانگی MLM ، پیشتازان MLM
مشاغل خانگی MLM ، بهترین انتخاب می تواند بسیار قدرتمند باشد
دلایل اینکه چرا بسیاری از افراد به جای کار برای رئیس از 9 تا 5 سال به دنبال کار مستقر در خانه هستند ، بی شمار است. بعضی از آنها بچه های کوچکی دارند ادامه مطالب که نمی خواهند تمام روز خودشان را ترک کنند ، برخی دیگر بازنشسته شده و به درآمد اضافی نیاز دارند. برخی دیگر نیز دانشجویانی هستند که به دنبال مشاغل پاره اینجا وقت هستند و یا آنها صرفاً افرادی هستند که از مسابقه موشهای بی پایان بیمار شده و می خواهند استاد جهان خود باشند. وضعیت به هر حال ممکن است ، یک تجارت خانگی میلی لیتری که واقعاً کارساز باشد ، دعای این افراد را اجابت می کند. اما آنها چگونه باید در یافتن فرصت مناسب برای مشاغل خانگی میلی متر برای شرایط خاص خود تلاش کنند؟
یافتن بهترین مشاغل میلی متر برای شما بعنوان یک فرد به معنای این است که ابتدا باید خود را بشناسید. شما باید بدانید که چه چیزی شما را به هیجان می آورد ، چه چیزی شما را تا حدی الهام می بخشد که آمادگی دارید قبل از بهره مندی از مزایای اصلی ، یک سال یا حتی بیشتر در آن کار کنید.
بنابراین قبل از انتخاب یک شرکت میلی لیتری ، وضعیت خاص خود را بررسی کنید. لیستی از انگیزه های شما ، تجربه شغلی ، سرگرمی ها و هر حوزه ای که به ویژه در آن مهارت دارید ، تهیه کنید. اگر بدانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنید و انگیزه شما از کسب و کار بسیار زیاد است ، بسیار بیشتر احتمال دارد که بتوانید به اعضای پایین خط خود انگیزه دهید.
عامل دیگری که قبل از ثبت نام باید به آن توجه کنید ، ساختار کمیسیون شرکت است. فکر نکنید که همه شرکت های میلی متر از ساختار کمیسیون یکسانی برخوردار هستند – چنین نیستند. برخی از آنها در ازای فروش هایی که شما شخصاً انجام می دهید ، کمیسیون های بالایی را می پردازند و در ازای فروش هایی که توسط سایت شما انجام می شود ، پورسانت های کمی را پرداخت می کنند. دیگران در ازای فروش خود شما کمیسیون های کمی را می پردازند ، اما در ازای کارهایی که توسط خط پایین شما انجام می شود ، پورسانت های بزرگتری پرداخت می کنند.
اگر بلافاصله به پول نیاز داشته باشید و بخواهید خودتان فروش خود را انجام دهید ، نوع اول سازه به درد شما می خورد. نوع دوم مناسب تر است اگر شما علاقه مند به ایجاد یک خط نزولی قوی باشید که پس از مدتی درآمد باقیمانده به شما بدهد. هر دو هدف معتبری هستند که از آنها به عنوان مبنای مشاغل خانگی میلی لیتر استفاده می شود.
هنگامی که در مورد یک شرکت تصمیم گرفتید ، باید از کلیه میلی لیترهایی که برای تهیه لیستی از مشترکین بالقوه استفاده می کنید استفاده کنید. یک امکان این است که از لیست به اصطلاح داغ – دوستان ، همکاران و خانواده خود شروع کنید. دیگران از این امر دور شده اند و آنها ترجیح می دهند بر روی افرادی که علاقه خود را به این فرصت ابراز کرده اند تمرکز کنند.
بنابراین کسب و کار ایده آل در خانه برای میلی متر برای یک نفر لزوماً همان شغل شخصی دیگری نیست. این محصول باید مناسب شما باشد و ساختار کمیسیون باید متناسب با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.