چرا به CMS وب سایت نیاز دارید – دیدگاهی از CrownPeak


چرا به CMS وب سایت نیاز دارید – دیدگاهی از CrownPeak
در این عصر وب تعاملی ، سازمان ها دیگر توانایی ارائه محتوای “به روشی قدیمی” را ندارند. با هدف گسترش سریع حضور آنلاین خود ، سازمان های متبحر فناوری از تکنیک های وب 2.0 مانند ویکی ها ، وبلاگ ها ، فیدهای RSS و حتی مشبک های سازمانی برای درگیر کردن کاربران با چندین لمس استفاده می کنند. وبلاگ های شرکت برای تقویت ارتباطات ذینفعان مورد استفاده قرار می گیرند ، در حالی که خوراک های RSS این امکان را فراهم می کند که به صورت خودکار به روزرسانی های شخصی و سفارشی وب سایت را به سمت مصرف کنندگان فشار دهید.
با این وجود ، همان سطح انعطاف پذیری که اینترنت را بسیار قدرتمند کرده است ، چالش های جدیدی را نیز به وجود آورده است. هدف کلی وب 2.0 این است که بتوانیم به مشتریان ، چشم اندازها و شرکای خود گوش فرا دهیم و مطابق آن پاسخ دهیم. بنابراین در جهانی که اطلاعات به سرعت تغییر می کند ، وب سایت ها باید رصد و مدام به روز شوند. این بسیار حیاتی است زیرا به ندرت کاربران (و موتورهای جستجو) از وب سایت هایی که محتوای قدیمی دارند دوباره بازدید می کنند. پیکربندی دستی و به روزرسانی وب سایت ها می تواند مدت زمان زیادی طول بکشد و همچنین گران است. این مشکلات اگر با ادغام با چندین سیستم مانند مدیریت کمپین یا سیستم CRM درگیر شوند ، به طور تصاعدی افزایش می یابند. بعلاوه ، از آنجا که مدیریت محتوا شامل وظایف مختلفی از جمله قابلیت استفاده ، طراحی و معماری اطلاعات است – اطمینان از اینکه وب سایت نیازهای پویای تجارت آنها را منعکس می کند ، بسیار چالش برانگیز است.
مدیریت محتوای وب – راهی برای ارائه و مدیریت محتوا
سیستم های مدیریت محتوای وب برای پاسخ دادن به برخی از این سالات بالغ شده اند. خیلی ساده ، سیستم مدیریت محتوای وب ابزاری است که ایجاد ، نگهداری و مدیریت یک وب سایت را امکان پذیر و آسان می کند. بزرگترین نکته مثبت این است که به متخصصان موضوعی غیر فنی اجازه می دهد تا جنبه های مختلف وب سایت مانند ناوبری ، طرح صفحه و پیوندها را بدون هیچ گونه دانش از ابزارهای برنامه نویسی یا زبانها مدیریت کنند.
افزایش سرعت و سهولت انتشار مطالب
مزایای CMS بسیار گسترده است. اکنون سازمان ها می توانند با در اختیار قرار دادن ابزارهای ساده برای استفاده از متخصصان موضوع ، سرعت انتشار مطالب را تسریع کنند. حفظ ظاهر و احساس یکسان در سایت نیز بسیار ساده تر است زیرا متخصصان محتوا می توانند بیش از نگرانی در مورد تغییرات قالب بندی ، بر ایجاد محتوا تمرکز کنند.
به عنوان مثال ، بازوی بازاریابی یک شرکت خدمات فناوری را در نظر بگیرید که به تازگی از تیم فروش خود متوجه شده است که قرارداد خدمات پیاده سازی SAP وجود دارد و شرکت واگذار کننده این قرارداد در حال بررسی وب سایت ها برای درک توانایی های فروشندگان بیشتر بخوانید قبل از فروشندگان احتمالی را در لیست کوتاه قرار می دهد. در شرایط عادی ، تیم بازاریابی با عجله توسعه دهنده را گرفتار می کرد و از او می خواست که چند لینک از تصاویر سفید SAP را که در داخل سایت در صفحه اصلی پنهان شده است ، قرار دهد. حال ، اگر همان شرکت دارای CMS وب سایت بود ، متخصصان موضوع می توانستند در عوض فقط با فشار دادن چند دکمه ، سایتی خرد با محتوای قابل حمل ایجاد کنند. به دلیل سهولت در بارگذاری محتوا ، همین تیم می توانست تصاویر سفید دیگری را که به تازگی ایجاد شده اند نیز اضافه کند. در مواقعی که حق بیمه است ، CMS وب سایت بسیار ارزشمند است.
به همین ترتیب ، اگر متخصص موضوع نیاز به ردیابی کاربری داشته باشد که به کاغذ سفید مشخصی علاقه نشان داده است ، می تواند به راحتی فرمی برای گرفتن مستقیم اطلاعات کاربر از طریق CMS ایجاد کند. فردا ، اگر تیم بازاریابی بخواهد کمپینی را به نمایش بگذارد که قابلیت های RFID را به نمایش می گذارد ، می توانند به راحتی یک وب سایت یا میکرو سایت اختصاصی در وب سایت اصلی ایجاد کنند. چنین سهولت استفاده ، CMS وب سایت را به ابزاری قدرتمند برای ابتکارات بازاریابی تبدیل می کند.
حفظ ثبات و یکپارچگی پیوند
سیستم های مدیریت محتوای وب به سازمان ها کمک می کند تا در تمام صفحات وب سایت خود سازگاری داشته باشند تا مارک و طراحی در حد مورد نظر کنترل شود (به عنوان مثال کنترل ورق های سبک ، الگوها ، ناوبری و غیره) ، صرف نظر از اینکه چه کسی مسئول محتوای واقعی است. در نتیجه ، بازدید کنندگان یک تجربه ثابت و حرفه ای در وب سایت دارند. CMS ابزاری بی بدیل در حفظ یکپارچگی پیوند است – در نتیجه احتمال مواجه شدن کاربران با پیوند گمشده به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. این مسئله حیاتی است زیرا یک حلقه گمشده در دنیای آنلاین به راحتی می تواند به معنای از دست رفتن فرصت تجاری باشد.
کنترل کامل
امکاناتی مانند حسابرسی و گزارش کامل سیستم ، سازمان را قادر می سازد تا تاریخچه کار را کنترل و ردیابی کند تا از قوانین پیروی کند. می توان یک چرخه حیات کامل سند را به پرونده ها اعطا کرد ، از جمله ورود به سیستم ، اعلام خروج ، نسخه ، بازگشت به عقب ، تأییدیه ها و زمانبندی. یک سیستم مدیریت محتوای وب سایت دارای اتوماسیون گردش کار هوشمند است ، اطمینان حاصل می کند که محتوا قبل از انتشار از نقاط بررسی کیفیت و تأیید عبور می کند.
علاوه بر این ، گردش کارهایی که کاملاً قابل تنظیم هستند ، سازمان ها را قادر می سازد تا وظایفی را به افراد مختلف اختصاص دهند و در صورت عبور از آستانه های تعیین شده ، قوانین تشدید را تنظیم می کنند. به عنوان مثال ، اگر این بخشها پس از سپری شدن مدت زمان مشخصی به روز نشوند ، می توان هشدارهای ایمیل را به دارندگان محتوای بخشهای خاص در وب سایت تحریک کرد. زیرساخت های لازم برای انجام این کار در یک سیستم سنتی از بیشتر سازمانهای کوچک و متوسط ​​خارج است.
در دنیای دیجیتال که می تواند از محتوای شما به اشکال مختلف مانند کاغذهای سفید ، پادکست ها ، مقالات یا تصاویر استفاده خلاقانه کند ، مدیریت و استفاده مجدد از این مطالب برای مزیت رقابتی بسیار مهم است. یک سیستم مدیریت محتوای وب سایت می تواند با متمرکز کردن و ساده سازی روند کنترل چرخه عمر محتوای منتشر شده ، به راحتی به مدیریت این وظایف کمک کند. یک فرآیند کنترل متمرکز همچنین سازمان ها را قادر می سازد تا موفقیت ابتکارات مختلف بازاریابی آنلاین خود را بسنجند.
قابلیت جستجو در وب سایت
از آنجا که سیستم مدیریت محتوای وب سایت کلیه مطالب را به طور مداوم مدیریت می کند ، موتورهای جستجوی داخلی جستجوی مطالب در وب سایت را سریع و آسان می کنند.
روش SaaS برای مدیریت محتوا
در حالی که سیستم های مدیریت محتوا به کاربران تجاری برای مدیریت موثر محتوا کمک می کنند ، اما سازمان ها همچنین باید درک کنند که تهیه اکثر سیستم های مدیریت محتوا گران است ، برای پیاده سازی و پیکربندی وقت گیر است و نگهداری آن دشوار است … اما لزوماً اینگونه نیست.
سیستم های مدیریت محتوای ارائه دهندگانی مانند CrownPeak راه حل خود را به عنوان نرم افزار به عنوان سرویس یا SaaS ارائه می دهند. با دسترسی به “نرم افزار” به عنوان یک سرویس ، سازمان ها از هزینه اولیه بالای خرید مجوز صرف نظر می کنند. علاوه بر این ، با میزبانی نرم افزار ، هیچ سخت افزار اضافی برای خرید و هیچ نرم افزاری برای نصب و هیچ زیرساختی برای مدیریت وجود ندارد. این برنامه از طریق مرورگر وب شما از هرجای دنیا قابل دسترسی است بیشتر بخوانید و سازمان فقط یک هزینه ماهانه یا سه ماهه ثابت پرداخت می کند و وظیفه مدیریت ، نگهداری و ارتقا the نرم افزار را به عهده فروشنده می گذارد.
سازمان ها همچنین صرفه جویی در هزینه می کنند زیرا مجبور نیستند از IT ، یکپارچه سازی سیستم ، توسعه دهنده یا منابع آژانس وب برای ایجاد تغییر در HTML ، گردش کار یا مراقبت از میزبانی استفاده کنند. کار واقعی در پیاده سازی CMS پس از فعال شدن سایت آغاز می شود ، این زمانی است که اکثر فروشندگان کلید CMS را به شما می سپارند و موفق می شوند. اما بازیکنانی مانند CrownPeak به عنوان بخشی از هزینه ماهانه شما ، یک مدیر حساب اختصاصی برای مادام العمر بودن سرویس ارائه می دهند ، همان شخصی که در واقع CMS را برای سایت شما پیاده سازی می کند. با استفاده از مدل SaaS ، سازمان ها همچنین می توانند ریسک خود را کاهش دهند و عملکردهای مختلف را همزمان با رشد انتخاب کنند. این یک پیشنهاد ارزش بسیار جذاب در مقایسه با مدل نرم افزار سنتی است ، جایی که هزینه ها از قبل پرداخت می شود ، تعمیر و نگهداری و تغییرات سایت هنوز پس از راه اندازی شارژ می شود و خطر اجرای و پذیرش محصول تقریباً به عهده مشتری است.
اگر حضور وب دارید ، به وب سایت CMS نیاز دارید
در یک بازار جهانی ، که مرزهای جغرافیایی مبهم است ، ممکن است مشتری بعدی شما از مکانی بیاید که قبلاً هرگز تصور نمی کردید. واضح است که وب سایت مشهودترین و مهمترین نقطه لمسی است. نداشتن سیستم مدیریت محتوای وب سایت برای مدیریت این محیط پویا می تواند یک دستورالعمل برای فاجعه باشد. عدم مدیریت صحیح محتوا نه تنها به معنای از دست رفتن فرصت های شغلی است ، بلکه می تواند باعث ایجاد مشکلات مربوط به انطباق شود. پاسخ به س ،ال “چرا به وب سایت CMS نیاز دارید؟” به همان اندازه واضح است که پاسخ “آیا من به حضور وب نیاز دارم؟” امروز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.