چگونه می توان به موفقیت تضمینی در بازاریابی وابسته به بانک کلیک اشاره کرد


چگونه می توان به موفقیت تضمینی در بازاریابی وابسته به بانک کلیک اشاره کرد
Click Bank بزرگترین شبکه وابسته جهان برای موارد پیشرفته (کتابهای الکترونیکی ، مقصد ثبت نام و موارد دیگر) است که دارای تعداد بی شماری فروشنده و فروشندگان و موارد باورنکردنی از طیف گسترده ای از تخصص ها است. افراد زیادی که شیفته بازاریابی شرکت های وابسته هستند تصمیم می گیرند چند مورد از Click Bank را پیش ببرند و سایت های متعددی هنگام پیشبرد موارد مرتبط با Click Bank مزایای ساده را تضمین می کنند.
واقعیت امر خیلی ساده و ساده نیست! من چند دیدگاه را خواندم که گزارش می دهد تقریباً 97٪ از افرادی که سعی می کنند با استفاده از اینترنت پول نقد بیاورند ، واقعاً موفق نیستند. مسئله این است که بازاریابی اینترنتی نیاز به استعدادهای بیشماری دارد (به عنوان مثال جستجوی عبارت های مختلف ، نمایش مقاله ، ایجاد لیست ، پیشرفت سایت) و کنترل زیاد. شخص کوچک برای انجام معاملات Click Bank نیاز به رقابت با استادان ارشد که دارایی و تجربه بسیار بیشتری دارند ، دارد.
بازاریابی وابسته یک بازی انتظار است
چیزی که از طریق تجربیات خود آموخته ام این است که بازاریابی شرکت های وابسته یک بازی بزرگ انتظار برای هرگونه بازگشت سرمایه است. به عنوان مثال یک همیار آمازون باشید ، با آمازون بیش از 4٪ درآمد کسب می کنید – 10٪ تخفیف از هر فروش ارجاع. از نظر ظاهری بد نیست ، اما یک اشکال بزرگ سیستم گزارشگری فروش آنها است. همیشه گرفتن آمار از تبلیغات خود 24 ساعت تأخیر دارد ، که باعث می شود تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک یک قمار واقعی با آمازون باشد. بزرگترین صید هرچند زمان انتظار برای هر کمیسیون بدست آمده است. از اولین فروش ارجاعی شما 60 روز طول می کشد تا از آنها چک یا ودیعه مستقیم بگیرید.
بنابراین دوباره شما باید واقعاً مراقب هرگونه تبلیغات پرداختی مراجعه به آمازون باشید. اما اگر پول یا منابع دیگری برای ارتقا links لینک های ارجاع آمازون دارید و می توانید 60 روز در بازگشت خود منتظر بمانید ، می توانید درآمد اضافی نسبتاً خوبی بدست آورید. ماه گذشته ، مارس 2007 ، من 202 دلار حق کمیسیون پس از سرمایه گذاری 96 دلاری در تبلیغات PPC بدست آوردم.
از طرف دیگر Clickbank همچنان پیشنهادی برای کمیسیون های وابسته است. نکته مثبت Clickbank این است که شما هر دو هفته یک بار در مراجعه های ارجاع شده قبلی چک چک دریافت می کنید. بنابراین انتظار اولیه در اولین بررسی شما حدود 4 هفته است. اما Clickbank دو اشکال عمده دارد.
یکی اینکه تقریباً همه افرادی که می توانید تبلیغ کنید در اینترنت به مرگ منجر می شوند ، این بدان معناست که شما مانند گربه ها و سگ ها بر سر گرفتن فروش از تبلیغات خود درگیر هستید. تبلیغات PPC واقعاً یک قمار با محصولات آنجاست زیرا کلمات کلیدی خوب بازدید برای تهیه موقعیت مناسب بسیار گران هستند. انتظار دارید برای موقعیت خوب با تبلیغات Clickbank PPC برای هر کلیک 1 تا 5 دلار بپردازید.
تبلیغات واقعی با درآمد واقعی
از بین تمام مواردی که من سعی کرده ام از طریق اینترنت به بازار عرضه کنم ، بزرگترین سازنده پول فروش محصولات شخصی شما از قبیل اشیا physical فیزیکی یا کتابهای الکترونیکی که نوشتید ، یا فروش مجدد کتابهای الکترونیکی دیگری که دارای حقوق فروشنده اصلی هستید. داشتن حقوق فروشنده اصلی به این معنی است که شما تمام درآمد حاصل از فروش را جمع می کنید و می توانید محصول را در وب سایت خود با صفحات HTML خود تبلیغ کنید.
یکی دیگر از سازندگان آسان پول و پول ساز بزرگ بالقوه ، بازاریابی ویروسی است. من می دانم که به نظر یک چیز شیطانی است اما نه. بازاریابی ویروسی فرآیند بخشیدن چیزی است که به صفحات فروش واقعی شما یا پیوندهای وابسته شما باز می گردد. دو متداول ترین روش بازاریابی ویروسی عبارتند از:
دادن یک کتاب الکترونیکی که پیوندهای شما در آن تعبیه شده است یا به صفحه فروش شما یا یک پیوند وابسته به یک صفحه فروش دیگر. من متوجه شده ام که مردم اقلام رایگان را دوست دارند و به هیچ وجه با تبلیغات کمی آنها را برمی گردانند.
ارسال مقاله های نوشته شده توسط شما به سایت های دایرکتوری مقاله که حاوی پیوندهایی به صفحات فروش خود شما یا پیوندهای وابسته هستند.
خلاصه
برای جمع بندی باید این نکات را لیست کنم:
اگر تازه وارد اینترنت یا بازاریابی وابسته هستید ، انتظار دارید که یک منحنی یادگیری نسبتاً سالم را در کشف اینکه چه چیزی را تبلیغ کنید و چگونه می توانید محصول یا خدمات را به طور موثر تبلیغ کنید ، تجربه کنید.
انتظار داشته باشید که مقدار قابل توجهی پول واقعی در تبلیغات PPC سرمایه گذاری کنید. در gact اگر تازه وارد باشید من اصلاً این روش را برای ارتقا توصیه نمی کنم. صبر کنید تا قبل از قمار با پول خود ، ابتدا طناب ها را بفهمید.
به دنبال کالاهایی باشید که می توانید بفروشید و کنترل کاملی روی آنها در هر دو بخش خرید و فروش و کالاهای اصلی با حقوق فروشنده دارید.
بازاریابی ویروسی را نادیده نگیرید ، این ارزان ترین و بیشترین ضربه برای تبلیغ هر محصول یا خدمات است. به علاوه ماندگار بودن آن. یک کتاب الکترونیکی بیشتر می تواند ماهها یا سالها در اطراف اینترنت شناور باشد و از پس مانده های درآمد خود استفاده کند.
نتیجه
در پایان ، من می خواهم شما را تشویق کنم که پیوند موجود در جعبه Bio / Resouce من را برای محصولی که در خلبان خودکار کار می کند و از همه بهتر شامل حقوق اصلی فروشنده و بازاریابی ویروسی است در یک بسته آسان تبلیغ کنید. این شما را ثروتمند نخواهد کرد اما درآمد باقیمانده اینجا شما را برای ماهها یا حتی سالها احتمالاً تأمین خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.