انبار خانه


انبار خانه
موفقیت Home Depot را می توان ناشی از مدیریت استراتژیک و همچنین بهترین روشهای آن دانست. به گفته بارنی و هسترلی ، استراتژی خوبی است که به کار گرفته می شود و به دنبال آن است که یک شرکت با ایجاد ارزش اقتصادی بیشتر نسبت به رقبا ، یک مزیت رقابتی نسبت به رقبا بدست آورد. استراتژی هوم دپو شامل بازرگانی است که مستلزم ترویج فروش محصولات آن با ارائه آنها در 2،274 فروشگاه و فروشگاه های خرده فروشی در سراسر ایالات متحده ، مکزیک ، کانادا ، جزایر ویرجین ، گوام ، چین و پورتوریکو است.
هوم دپو از مدل مدفوع سه پایه برای چارچوب استراتژیک خود استفاده می کند. این استراتژی بر ایجاد ارزش از طریق اتصال کسب و کار با مشتریان متمرکز است. این استراتژی مبتنی بر تجربه مشتری ، اختیار محصول و تخصیص سرمایه است که همگی بر کارایی و صلاحیت متمرکز است. در نتیجه ، هوم دپو قصد دارد تجربه ای بی عیب و نقص و روان را به صورت آنلاین ، در فروشگاه ها ، با تحویل در خانه و همچنین سایت های ساختمانی ارائه دهد. دوم ، این شرکت با تلاش مداوم برای ایجاد تعادل در نوآوری ، هنر و علم برای ارائه بهترین ارزش ، هدف خود را حفظ اقتدار محصول خود قرار داده است. سرانجام ، تخصیص سرمایه هوم دپو توسط کارآیی و شایستگی انجام می شود. استراتژی کلی شامل خدمات مشتری برجسته ، قیمت پایین و طیف گسترده ای از محصولات است و همین سه عامل باعث شده است که Home Depot از رقبای خود جلوتر باشد.
موفقیت Home Depots همچنین بیشتر بخوانید می تواند به دلیل رهبری عالی و همچنین استراتژی عمومی همراه با استراتژی های فشرده رشد باشد. جدا از ارائه خدمات با کیفیت بالا علاوه بر ارائه انتخاب گسترده ای از محصولات ، اکثر کارکنان انبارها مطالب مرتبط و فروشگاه های Home Depot در زمینه های مختلف خود به ویژه نجاری و لوله کشی متخصص هستند و بنابراین می توانند مشاوره تخصصی به مشتری ها هنگامی که نوبت به رهبری هزینه در استراتژی عمومی هوم دپوت می رسد ، هدف مالی شرکت این است که هزینه ای را که از طریق ایجاد روابط شخصی و انحصاری با تأمین کنندگان آن به دست می آید و به حداقل رساندن هزینه کمک می کند ، به حداقل برساند.
هوم دپو علی رغم موفقیت خود ، با تهدید عمده دیگر سهامداران روبرو است. علی رغم اینکه تهدید متوسط ​​است ، به ویژه به دلیل مقررات آینده دولت در مورد مسائل زیست محیطی ، به تدریج در حال افزایش است. اگرچه این شرکت همیشه با کمک به حفظ منابع طبیعی و ارائه برنامه هایی که امکان بازیافت اقلام قدیمی را فراهم می کند ، همیشه سعی کرده است “سبز” باشد ، اما در سال های اخیر با موارد مرتبط با آلودگی ارتباط داشته است. در سال 2013 ، این شرکت درگیر یک رسوایی شد که در آن تعدادی از فروشگاه های آن علیرغم هشدارهای تنظیم کننده های هوا ، رنگهای غیرقابل انطباق را فروختند. اخیراً ، این شرکت درگیر بحث و جدال بر سر ساخت Patagonia Dam’in شیلی بود که شامل پاکسازی درختان برای جایگزینی خطوط برق بود. با این حال ، دوستداران محیط زیست استدلال می کنند که این سد می تواند برای محیط زیست مضر باشد. در نتیجه افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای حفاظت ، Home Depot ممکن است خود را در یک ورزش فشرده با مشتریان خود ببیند.
در نتیجه می توان به موفقیت چندین و چندانی در خانه هوم دپو اشاره کرد. هوم دپوت بر خدمات تکرار نشدنی مشتری تأکید دارد و این دلیل می شود که چرا این شرکت بیشتر افراد با تخصص میدانی و همچنین کارکنان آموزش دیده را به منظور ارائه بهترین مشاوره و تجربه مشتری به کار می گیرد. این شرکت همچنین به مسئولیت اجتماعی هم در قبال خود و هم در زمینه تأمین کنندگان اعتقاد دارد. این شرکت همچنین از یک سیستم مدیریت متمرکز استفاده می کند که قوه مجریه را برای تصمیم گیری راحت تر و آگاهانه تلفیق می کند. آخرین و نه مهمترین ، این شرکت با به حداقل رساندن هزینه ها در هر کجا که امکان دارد ، رهبری هزینه را حفظ می کند ، از این رو درآمد بیشتری حاصل می شود که در موفقیت آن به اوج می رسد.
آملیا واتسون یک ویراستار است. او کار خود را با نوشتن پست های وبلاگ آغاز کرد. اکنون آملیا در این شرکت کار می کند سالها تجربه نوشتن مقالات اصلی را دارد. آنها فارغ از اینکه چه وظیفه ای نیاز دارید ، افراد لازم را برای تولید آنچه شما نیاز دارید ، دارند. او کار خود را با نوشتن پست های وبلاگ آغاز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.