چگونه می توان بازاریابی مارک تجاری فراگیر تری داشت – به طور واقعی


چگونه می توان بازاریابی مارک تجاری فراگیر تری داشت – به طور واقعی
با صداقت و صداقت تنوع را به مارک خود اضافه کنید
در سال های اخیر بیشتر و بیشتر درباره تنوع و شمول (D&I) در محیط کار شنیده ایم. کلمات “تنوع” و “شمول” مشابه هستند ، اما معنی دقیق آنها یکسان نیست.
طرفدار مشهور تنوع ورنو مایرز در مورد آن توضیح می دهد: “تنوع به مهمانی دعوت می شود. از شمول خواسته می شود رقصید. ”
بازاریابی نام تجاری با فراگیر مشابه D&I منهای بخش منابع انسانی است. این به چگونگی نمایندگی شما از اشخاص مختلف از طیف های مختلف تبلیغات اشاره دارد. این بدان معنی است که فاکتورهایی مطالب مرتبط مانند:
• سن
• قومیت
• جنسیت
• جنسیت
• ظاهر
فراتر از ایجاد احساس نمایندگی در مشتریان ، بازاریابی نام تجاری شامل می تواند به شما کمک کند:
• به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید
• ایجاد وفاداری و اعتماد کنید
• تعامل رسانه های اجتماعی و وب سایت را تقویت کنید
• منجر به افزایش و فروش
از وب سایت تا فید اینستاگرام ، بازاریابی فراگیر می تواند بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی بازاریابی شما باشد – اما فقط در صورت انجام واقعی آن.
بیایید سه روش برای افزودن تنوع به برند شما را به روشی صادقانه و نزدیک بررسی کنیم.

* مخاطبان هدف خود را دنبال کنید ، نه همه. بازاریابی فراگیر تلاش برای یافتن عکس سهام با هر جمعیت دموکراتیک ممکن نیست.
درعوض ، این در مورد شناختن کسب و کار شما در داخل و خارج است و اطمینان از این که مخاطبان هدف شما در مبارزات بازاریابی شما به خوبی نمایانده شده اند.
به یاد داشته باشید: مشتریان شما می توانند تفاوت بین تلاش اجباری برای ورود به مطالعه و یک اقدام واقعی را تشخیص دهند.
و اگر احساس نمایندگی آنها به روشی واقعی باشد ، احتمالاً انگیزه بیشتری برای حمایت از مشاغل کوچک شما خواهند داشت. براساس نظرسنجی مصرف کنندگان در سال 2019 توسط Google و The Female Quotient ، 64٪ از کل پاسخ دهندگان پس از مشاهده تبلیغاتی که متنوع یا فراگیر به نظر می رسید ، اقدامی انجام دادند.

* به مارک خود وفادار بمانید. ممکن است بیشتر کمپین Dove Real Beauty را به یاد بیاورید. اولین تبلیغ آنها شامل یک زن تازه چهره بود که نشسته و آرایش و آرایش حرفه ای خود را قبل از اینکه تصاویرش روتوش دیجیتالی شود و روی بیلبورد قرار دهد ، به صورت حرفه ای انجام شده است.
البته ، او از ابتدا تا انتها به طرز باورنکردنی متفاوت به نظر می رسید ، با این ایده که آنچه در مجلات ، تلویزیون و آنلاین می بینیم واقعیت ندارد.
داو از آن زمان بازاریابی خود را بر اساس این مفهوم بنا نهاده است ، و در مبارزات انتخاباتی خود از زنان با هر زمینه ، شکل و اندازه استفاده می کند و قول می دهد که تصاویر را به صورت دیجیتالی روتوش نکند.
من از این مثال استفاده نمی کنم زیرا می خواهم مثل کبوتر باشی. من می خواهم شما به سختی به هویت تجارت خود نگاه کنید.
اگر لباس سایز بزرگ نمی فروشید ، در تبلیغات خود یک زن بزرگتر قرار می گیرد. اگر لباس های سایز بزرگ می فروشید ، استفاده از یک مدل نازک مشتریان شما را از خود دور می کند.
بازهم ، همه اینها به درک عمیقی از اینکه چه کسی با تجارت شما درگیر است برمی گردد.
بخوانید: اهمیت پیام های تجاری برای طراحی مجدد وب سایت موفق
من مطمئن هستم که شما در وب سایت کسی وارد شده اید و احساس می کنید چیزی فقط اشتباه بوده است. یا شاید شما ناگهان خاموش شوید بدون اینکه حتی بدانید چرا.
شانس این است که شما به سرعت برای پیدا کردن وب سایت یک رقیب ، جایی که احساس راحتی و امنیت بیشتری داشتید ، دوباره کلیک کردید.
اگر به نحوه مواجهه با مخاطب مورد نظر خود توجه نکنید ، بازدیدکنندگان شما نیز می توانند همان احساس را داشته باشند.
در این مقاله ، من قصد دارم 5 س youالی را که باید برای تعیین هویت کسب و کار و ایجاد موثرترین وب سایت ممکن به آنها پاسخ دهید ، به اشتراک بگذارم.
اطلاعات بیشتر را در وب سایت ما بخوانید.

* همیشه همدل و همدل باشید. برای اینکه بتوانید به مشتریان خود برسید ، باید داستانهای قابل گفتن بگویید ، نه اینکه فقط محصولات یا خدمات را بفروشید.
کشف کنید مشتریان مورد علاقه ، نیازها و نقاط درد کدام یک هستند. چگونه محصول یا خدمات شما تغییری در زندگی آنها ایجاد می کند؟
بعد از اینکه به ایده ای که باعث تیک تیک آنها می شود ، رسیدید ، این داستان را از طریق بازاریابی همدلانه بیان کنید. بازاریابی همدلانه به این معنی است که خود را در جای بهتر مشتریان خود قرار دهید.
و برخلاف همدردی که احساس ترحم است ، همدلی به معنای تصور کردن خود در موقعیت دیگری است.
مخاطبان شما می خواهند نیازهای آنها درک و تأیید شود. و این فراتر از یک عکس سهام چند فرهنگی است.
شاید مصاحبه با یک متخصص که از جمعیتی است که شما می خواهید نمایندگی آن باشد یا برجسته کردن توصیفات از افراد واقعی که از محصول یا خدمات شما استفاده می کنند.
چگونه هر روز تنوع را به برند خود اضافه کنیم
ما به عنوان بازاریاب ، باید استراتژی خود را به طور مداوم تکامل دهیم (یا کاملاً محوری!) در ادامه ، این امر باید شامل بازاریابی فراگیرتری نیز باشد.
مشتریان شما می خواهند احساس کنند شما به طور واقعی آنها را درک می کنید. بیشتر و بیشتر ، مصرف کنندگان نه تنها به این دلیل که می خواهند چیزی خریداری کنند بلکه با شرکت ها در تعاملات و ارزشهای آن هستند با شرکتها در تعامل هستند.
بنابراین درباره مخاطب مورد نظر خود تحقیق کنید. در داده های خود فرو بروید. به صحبت های مشتریان خود گوش دهید ، چه نظرات آنلاین باشد و چه نظرات شبکه های اجتماعی.
تعهد خود را بپذیرید و سعی کنید هر روز بهتر از مشتریان خود کمک کنید تا به برند شما ایمان داشته باشند!
برای موفقیت در کسب و کار شما ،
سوزان فريسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.