چگونه می توان از خانه خود اثبات رکود اقتصادی کرد


چگونه می توان از خانه خود اثبات رکود اقتصادی کرد
اکنون بسیاری از افراد خارج از من مطمئن هستم که می خواهند از خانه درآمد کسب کنند تا از رکود اقتصادی بیشتر عبور کنند. در واقع زمان خوبی است که به دنبال تنظیم خود باشید و الهام بخش باشید تا اجازه ندهید چیزی مانند رکود اقتصادی در آینده سئو شما را تحت تأثیر قرار دهد.
تمام رکودها معمولاً توسط کارآفرینان و مشاغل کوچک خاتمه می یابد. این اتفاق زمانی رخ می دهد که یا افراد خسته می شوند و تصمیم می گیرند امور را به دست خود بگیرند و خود کارآفرین می شوند ، یا زمانی که کارآفرینان و مشاغل کوچک تاسیس شده روش های جدیدی را برای کار در شرایط پیدا می کنند و دوباره حرکت به جلو را آغاز می کنند. این یک واقعیت است که اکثر مشاغل جدید در آمریکا از بخش تجارت کوچک حاصل می شود. شرکت های بزرگ یا تعداد کارمندان قبلی خود را حفظ می کنند یا روش های کاهش این تعداد را می آموزند.
راه های زیادی وجود دارد که می توانید برای خود وارد تجارت شوید.
می توانید یک سرگرمی داشته باشید و راهی برای تبدیل آن به یک سرویس با درآمد اضافی در کنار خود پیدا کنید. شاید شما با دستانتان خوب هستید و می توانید وسایل فروشی را در خارج از خانه ، بازارهای کک ، نمایشگاه های صنایع دستی و غیره بسازید یا ساخت آنها را انجام دهید.
روش دیگر ارائه خدماتی مانند نظافت منزل یا تماشای کودکان است. اینها اغلب روش های خوبی برای درآمد اندک اضافی هستند.
شما که رویای استقلال مالی را در سر می پرورانید اغلب به شبکه یا شرکت های بازاریابی چند سطح می پیوندید که این سریع ترین راه برای تحقق رویاهایتان است. با این حال ، بیشتر اوقات بسیاری از شما بدون اینکه به طور کامل به شرکت های مختلف موجود بپردازید ، احساسات آن لحظه را درگیر خود خواهید کرد. برخی از شرکتها از دیگران موفق ترند و دانش کافی را برای افراد فراهم می کنند تا از این طریق و به موقع موفق شوند.
مشکل همه اینها این است که 97٪ کل مشاغل طی 5 سال اول شکست می خورند. اکثر کسانی که خودشان به کار خود مشغول می شوند ، بیش از درآمد خود پول خرج می کنند و در نهایت آن را ترک می کنند. این یک حقیقت بسیار ترسناک است. تفاوت بین 97٪ و 3٪ ، نگرش “می توان انجام داد” “هرگز نگو مرگ” و تلاش برای جستجوی مستمر دانش برای کارآمد کردن همه آن است.
بسیاری از داستانهای موفق افرادی وجود دارد که به کالج نرفته اند مانند مری کی اش از لوازم آرایشی مری کی ، ریچارد برانسون صاحب Virgin Brand ، مایکل دل شرکت دل را راه اندازی کرده است. اینها نمونه های خوبی از مواردی است که می توانید هنگام تنظیم خود به نتیجه برسید. توجه داشته باشید اجازه ندهید آموزش ، همسالان یا موانع مانع راه شما شود. اگر فکر می کنید و به آن پایبند هستید می توانید آن را برای خودتان رقم بزنید. مطمئناً ممکن است در این راه شکست بخورید ، اما این بدان معنا نیست که تا زمانی که موفق نشده اید بایستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.