هزینه ساخت برنامه برای کسب و کار شما چقدر است_


هزینه ساخت برنامه برای کسب و کار شما چقدر است_
آیا می دانید ما حدود 90٪ از وقت خود را با تلفن صرف برنامه ها می کنیم؟ این بدان معناست که فقط 10٪ از زمان به موارد دیگر مانند برقراری تماس اختصاص یافته است ، دلیل اصلی اختراع تلفن ها در وهله اول است.
قدرت این برنامه ها در سناریوی مدرن امروزی است. از کمک به ما برای تهیه مواد غذایی درب منزل گرفته تا کشتن زمان جلب موجودات خیالی ، برنامه ها به ما امکان می دهند همه آنها را انجام دهیم. برنامه هایی برای بهره وری ، سرگرمی ، خرید آنلاین ، کمک به خود ، بازی و موارد دیگر وجود دارد و هر روز ژانرهای جدید و کراس اوورهایی ظاهر می شوند.
برای آن دسته از شما که نمی دانید ، به ترتیب حدود 2.8 میلیون و 2.2 میلیون برنامه در Google Play Store و Apple App Store وجود دارد. وابستگی ما به برنامه ها تا حدی افزایش یافته است که برای اجرای حتی برخی از اساسی ترین کارها به برنامه ها متوسل می شویم. و این وابستگی است که می تواند صنعت برنامه های تلفن های هوشمند را به ارزش 189 میلیارد دلار در پایان سال 2020 تبدیل کند.
برنامه ها علاوه بر کمک به مردم برای انجام کارها ، از منابع ایده آل درآمد نیز هستند. تمام ایده های تغییر بازی به صورت اپلیکیشن به بازار عرضه می شوند. کسب درآمد از آنها آسان است ، به مخاطب مورد نظر ما می رسند و تجارت ما را نیز مقیاس بندی می کنند.
بنابراین ، در هر مقطع زمانی خاص ، اگر قبلاً از Netflix یا UpWork استفاده کرده اید و از خود پرسیده اید که ساخت یک برنامه کاربردی تلفن همراه چقدر هزینه دارد ، جواب شما را خواهیم داد.
8 دلیل که تجارت شما به یک برنامه موبایل نیاز دارد
~ برای اثبات آینده تجارت خود – با شروع بیماری های ناگهانی و مسری ، مشاغل به طور فزاینده ای به دنبال این هستند که با وجود محدودیت های قفل شده ، ضد آینده خود را حفظ کنند و فعالیت های خود را همچنان حفظ کنند.
~ برای جلب مخاطب هدف خود و حل واقعی نگرانی های آنها.
~ به طور مداوم با آنها از طریق اطلاع رسانی فشار درگیر شوید و راه را برای خریدها و حفظ بیشتر هموار کنید.
~ برای شارژ بیش از حد ترافیک وب سایت خود.
~ برای برجسته شدن از آشفتگی بازار.
~ ارائه راه حل های پیشرفته برای کاربران خود از طریق به روزرسانی ها و وصله ها.
~ برای ارائه ارزش به مشتریان خود.
~ ایجاد راهی برای درآمد / سود مداوم.
اکنون که می دانید یک برنامه چه تفاوتی می تواند در تجارت آفلاین شما ایجاد کند ، بیایید عمیق تر فرو برویم و بفهمیم شما چه مدل تجاری را پیاده سازی می کنید تا بیشتر بدانید که تولید یک برنامه تلفن همراه چقدر است. این بیشتر به شما ایده ای در مورد انتخاب نوع مناسب برنامه برای توسعه می دهد.
مدل کسب و کار شما چیست؟
مدل کسب و کار شما در این امر تعیین کننده است که به کسب و کار شما کمک می کند تا درآمد کسب کند. بسته به جایگاهی که در آن فعالیت می کنید و بخش بازار شماست ، شما باید یک مدل کسب و کار را که مناسب ترین است ، به صفر برسانید. و هزینه توسعه برنامه شما نیز به این عامل بستگی دارد.
برای شما که تازه وارد این کار شده اید ، چندین مدل تجاری در بازار موجود است. این شامل:
~ حمل و نقل را رها کنید
em فرمیوم ها
-مدل های مبتنی بر اشتراک
بازارهای آنلاین
~ خدمات تقاضا
~ عمده فروشی و انبارداری
. بازاریابی وابسته
Lab برچسب گذاری خصوصی
Lab برچسب زدن سفید و بیشتر
برای پاسخ به این سوال که هزینه تولید برنامه تلفن همراه چقدر است ، باید بدانید که این به مدل کسب و کار شما بستگی دارد. اکنون هر مدلی که نام بردیم مجموعه یا چالش ها ، راه حل ها ، نیازها و گردش کار خود را دارد. به همین دلیل ما برنامه های توسعه یافته سفارشی را بر اساس مدل کسب و کار و تجارت شما پیشنهاد می کنیم.
عواملی که در هزینه توسعه برنامه تأثیرگذار است.
برای اینکه دقیقاً به شما ایده بدهد که هزینه تولید برنامه تلفن همراه چقدر است ، باید فاکتورهای دیگری را نیز در نظر بگیرید که در هزینه توسعه تأثیرگذار هستند. بیایید برخی از آنها را بررسی کنیم.
ایده برنامه شما – هزینه ساخت یک برنامه fintech با هزینه توسعه یک برنامه درخواستی متفاوت است.
~ تعداد ویژگی ها و ویژگی هایی که قصد دارید در برنامه خود بگنجانید
design طراحی و جذابیت زیبایی برنامه شما
security امنیت برنامه
~ نوع برنامه – ترکیبی یا بومی
~ محل تیم توسعه شما
~ تعداد تخمینی ساعت برای توسعه برنامه شما
~ هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری برنامه شما
ack انباشته فناوری
features ویژگی های پیشرفته مانند هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و ترکیب الگوریتم های دیگر و موارد دیگر
مدل تجاری Grubhub بستگی به شارژ رستوران برای هر کمیسیون درخواست دارد که اساساً مبتنی بر درصد است. در بخشهای خاص تجاری ، Grubhub این امکان را به رستورانها می دهد تا غذاهای خود را در سیستم عامل خود تحویل دهند. به همین ترتیب شرکت هنگامی که سفارشات غذاخوری در سیستم عامل های خود درخواست می دهد درآمد کسب می کند. اگر تعجب می کنید که چگونه یک برنامه تحویل غذا درآمد کسب می کند؟ و چه ویژگی های اضافی دیگری برای ساختن یک برنامه تحویل غذا منحصر به فرد و پرطرفدار کشف شده است.
بیشتر بخوانید: تهیه یک برنامه موبایل مانند GrubHub چقدر هزینه دارد.
آیا شما هر نوع اشتراک در هر سیستم عامل خریداری کرده اید؟ نت فلیکس یکی از ماهی های بزرگ در صنعت سرگرمی است. Netflix دارای یک مدل تجاری مبتنی بر اشتراک است که دسترسی به رسانه های دیجیتال مانند سریال های جریان ، فیلم ها و نمایش ها را فراهم می کند. این برنامه سه برنامه اصلی ، استاندارد و حق بیمه دارد. آنها تجارت خود را بر اساس جریان داخلی و بین المللی تقسیم بندی کردند. در ابتدا ، Netflix همچنین یکی از شرکت های نوپا است. آنها شروع به دادن DVD به صورت اجاره ای کردند. اگر دوست دارید یک برنامه تلفن همراه مانند Netflix بسازید و دوست دارید بدانید Netflix چگونه سود کسب می کند؟ چه ویژگی هایی باید در برنامه سرگرمی خود اضافه کنید. و هزینه ساخت برنامه پخش جریانی ویدیو مانند Netflix چقدر است؟
در عصر دیجیتال ، همه می دانند که خدمات درخواستی یک روند رواج است. مصرف کننده تقاضاهایی را ایجاد می کند و خدمات مرتبط نیز بلافاصله ارائه می شوند. Glamsquad یک پلت فرم خدمات زیبایی خانگی در اینجا بیشتر بخوانید درخواستی است که مشتریان را به سبک متصل می کند. همچنین ، آنها محصولات زیبایی خود را نیز به بازار عرضه کردند. هزینه ساخت یک برنامه موبایل مانند UrbanClap یا GlamSquad چقدر است؟ چه ویژگی های اصلی باید در برنامه های On-Demand وجود داشته باشد؟ و فرآیند تولید چنین برنامه هایی چیست.
اگر دارایی خود را دارید و همچنین می توانید از طریق اجاره روزانه آنها درآمد کسب کنید؟ چگونه صدا می شود؟ بله ، به نظر می رسد Airbnb است. این یک بازار است که ارزش پیشنهادی اصلی یک پیشنهاد مبتنی بر اطلاعات است. این نه مالکیت هیچ یک از املاک را دارد و نه باید نگران املاک و مستغلات باشد. این شامل اطلاعاتی در مورد افرادی است که با دیگران که به آنچه که دارند نیاز دارند. آیا دوست دارید برنامه ای برای صنعت مهمان نوازی بسازید و دوست دارید بدانید تهیه یک برنامه موبایل مانند AirBnB چقدر هزینه دارد؟ و بدانید چه ویژگی هایی باید در برنامه خود بگنجانید.
Upwork یک بازار آنلاین است. کدام مدل تجاری مبتنی بر اخذ هزینه برای یک شرکت شغلی موفق است که در سیستم عامل خود ارتقا می یابد. آنها از فریلنسرها هزینه ای بین 5 تا 20 درصد دریافت کردند. با جزئیات می دانید که چه مدل درآمدی را حمل می کند؟ چگونه بازار درآمد کسب می کند؟ هزینه تولید یک برنامه موبایل مانند UpWork چقدر است؟
در عصر دیجیتال امروز ، یک برنامه پخش جریانی مانند Spotify هنرمندان و طرفداران موسیقی را با یک بازار دو طرفه درگیر می کند. این سرویس یک سرویس رایگان تبلیغاتی و یک عضویت پولی ارائه داده است. Spotify مدل تجاری freemium را دنبال می کند. با جزئیات بدانید که چگونه Spotify با مدل تجاری freemium درآمد کسب می کند. هزینه ساخت یک برنامه موبایل مانند Spotify چقدر است؟
چگونه برنامه ها درآمد کسب می کنند؟
چندین روش برای کسب درآمد از طریق برنامه ها وجود دارد. امروزه اکثر برنامه ها از مدل تجاری freemium پیروی می کنند ، جایی که برای بارگیری رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرد و برای استفاده از ویژگی های پیشرفته آنها را شارژ می کند.
یک برنامه همچنین از طریق اشتراکی که برای مشاغل مانند Netflix و Spotify قابل استفاده است درآمد کسب می کند. برنامه های درخواستی مانند UpWork ، آمازون ، eBay و موارد دیگر دارای سیستم درآمد زایی متفاوتی هستند ، جایی که از فروش در بازارهای خود – از فروشندگان و مشتریان – کم می کنند.
علاوه بر اینها ، برنامه ها خریدهای درون برنامه ای را نیز ارائه می دهند که در آن افراد می توانند با پرداخت مبلغ کمی قسمت خاصی از برنامه را باز کنند. تبلیغات و محتوای پشتیبانی شده نیز بخش عمده ای از درآمدزایی برنامه است.
بسته بندی کردن
ما اعتقاد داریم کسانی که می پرسند هزینه ساخت یک برنامه تلفن همراه مانند GlamSquad اکنون چقدر است ، پاسخی دارند. این به عواملی که ذکر کردیم و اهداف شما با برنامه بستگی دارد.
صرف نظر از این ، ایده آل ترین زمان برای شروع کار با توسعه برنامه و راه اندازی کسب و کار خود در بازار است زیرا رقمی سازی زمان حال امروز ما را مشخص می کند. تصمیم عاقلانه شما منبع سودهای جدی فردا است.
با ما در تماس باشید مطالب بیشتر تا برنامه ای را برای ایده خود ایجاد کنید.
| تماس با ما: راه حل های سازمانی Xbyte
| از ما بازدید کنید: شرکت توسعه برنامه موبایل
| تلفن: +1 (832) 251 7311
| ایمیل: sales@xbytesolutions.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.