نقش های چالش برانگیز حرفه ای های HRD


نقش های چالش برانگیز حرفه ای های HRD
من نمی توانم بگویم که اگر تغییر کنیم همه چیز بهتر خواهد شد یا خیر ، اما آنچه که می توانم اطمینان دهم در صورت بهتر شدن باید تغییر کنند. نمای پرنده در مورد یک سناریوی جهانی شما را مجبور می کند تا بانک مهارت و دانش خود را تغییر شکل دهید. HRD Professional مجبور است ابزار قطب نما را تغییر دهد تا به طور م effectivelyثر بر دانشمندان تأثیر بگذارد. از آنجا که یک شرکت معتقد به آموزش است که “یادگیرندگان هرگز شکست نمی خورند ، معلمان این کار را می کنند”. در چنین شرایطی HRD Professional باید خود را به فناوری جدید و فلسفه جدید مجهز کند تا کارگر دانش را برای دستیابی به اهداف مشترک الهام دهد.
HRD Professionals در زمان آینده با چالش های زیر روبرو خواهد شد:
الف) فناوری (مهارت):
آنچه در 100 سال گذشته تغییر کرده است ، مطالب بیشتر جهانی بیش از آنچه در ده سال گذشته شاهد تغییر بوده است. دستگاه خودپرداز جایگزین سفارش پرداخت در بانک است. به همین ترتیب ، فناوری جدید باعث تغییر فناوری قدیمی دنیای آموزش نیز می شود. دوره وب ، کنفرانس های ویدئویی و یادگیری الکترونیکی بهترین نمونه ها در آموزش از راه دور هستند.
ب) فرهنگ (نگرش):
جهان به یک دهکده کوچک جهانی تبدیل شده است. ما تغییرات فرهنگی را در هر کشور می یابیم و معیار گذاری در مقیاس جهانی تنها راه رقابت بین المللی است. اکنون هر کشور به سمت اقدامات جهانی در حال حرکت است. (به عنوان مثال: JITS (فقط به موقع با لبخند). متخصصان حقوق بشر باید چالش های فرهنگی را برآورده کنند.
ج) ارزشها (رفتار):
رهبری اصولی گرایش در خانه های تجاری و حاکمیت شرکتی است. ارزشهای جهانی در حال رسمیت هستند. (به عنوان مثال اعتماد ، اعتبار ، زمان ، قانون ساده ، مقادیر نمونه ای است که در قسمت جلوی دنیای تجارت دیده می شود.)
د) دانش (شامل اطلاعات):
افزایش دانش برای یک HRD حرفه ای بزرگترین چالش خواهد بود زیرا او باید فلسفه جدید را درک کند ، که جهان در مکان های مختلف نشان می دهد. (رهبری رهبری در مدیریت عالی به طرز چشمگیری تغییر می کند.) دانش در مورد رهبری در سال 2000 متفاوت بود و رهبری در سال 2007 متفاوت نشان داده می شدند. (نلسون ماندلا ، بیل گیتس ، جک ولش).
و) سبک زندگی و روندها (عادت):
نسل جدید نسلی هوشمند و سریع و شفاف است. سبک زندگی کارگر دانش تغییر است (به عنوان مثال مرکز تماس). متخصصان حقوق بشر باید ابتدا عادت های جدید را درک کنند تا اینکه شروع به آموزش کنند تا ادامه مطالب تغییری در عادات کارگران دانش ایجاد کنند.
ز) روشهای جهانی (زمان):
وقار فردی ، قوانین ساده ، حفظ کارمند ، رهبری به عنوان مثال ، وجدان پاک ، ارتباط با کارمندان ، دارندگان سهام ، فروشندگان ، تأمین کنندگان ، مشتریان و جامعه – شیوه های بزرگ این اقدامات جدید است. قوانین جهانی توسط یک HRD Professional به خوبی یاد گرفته می شود تا یک جلسه موثر برگزار کند.
ح) محیط زیست:
تنها ویژگیهای ثابت و ثابت زمان شرکتهای موفق ، یک محیط باز است. شایسته سالاری و انصاف و عدالت ، سرعت ، تخیل ، پاسخگویی و برتری در اعدام یک محیط فعلی است. HRD حرفه ای باید کارمندان دانش را برای انجام کار در محیط فوق القا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.