مزایای فیزیوتراپی
فیزیوتراپی مزایای بسیار متنوعی را ارائه می دهد که بسیاری از شرایط را در بزرگسالان ، کودکان ، سالمندان و نوزادان برطرف می کند. بسیاری از متخصصان فیزیکی در تمرین خصوصی مشورت می کنند ، تا صدمات ، سردرد ، درد و شرایط مزمن را درمان کنند. فیزیو به افراد در بهبود قدرت ، استقامت ، حالت ، دامنه حرکت و موارد دیگر کمک می کند.
فیزیوتراپیست ها طیف وسیعی از شرایط را ارزیابی ، درمان و پیشگیری می کنند. این می تواند شامل شرایطی مانند آسیب دیدگی یا بیماری مزمن باشد. تقریباً هرکسی می تواند در دوره ای از زندگی خود از فیزیوتراپی بهره مند شود. فیزیوتراپی پرت از دانش و مهارت لازم برای درمان اختلالات مختلف از جمله شرایط اسکلتی عضلانی ، پیشگیری از آسیب و مدیریت درد برخوردار است. برخی از مناطقی که یک فیزیکی می تواند به شما کمک کند شامل موارد زیر است:
درد مزمن
. آسیب های ورزشی
● مشکلات قلبی تنفسی
سرطان
need سوزن خشک
شرایط ارتوپدی
care مراقبت از بارداری
سلامتی زنان
care مراقبت از سالمندان
health بهداشت مطالب مرتبط و ایمنی شغلی
مغز و اعصاب
Physio’s چه کاری انجام می دهد؟
فیزیوتراپی پرت شامل طیف گسترده ای از درمان ها است. یک فیزیکی ممکن است از ورزش ، درمان دستی ، آب درمانی ، دستکاری ، سوزن خشک و بسیاری از تکنیک های دیگر برای درمان بیمار استفاده کند. یک جسمی بدن ، بسته به شرایط تحت درمان ، تمریناتی را برای افزایش قدرت ، انعطاف پذیری و دامنه حرکتی مفصل توصیه می کند.
فیزیوتراپیست ها نیز در پیشگیری کمک می کنند. به عنوان بخشی از درمان ، یک جسد ممکن است شامل روش هایی برای جلوگیری از آسیب های بعدی از جمله راه های جلوگیری از زمین خوردن ، بهبود وضعیت و بهینه سازی تکنیک های بلند کردن باشد. هدف یک فیزیو کمک به بهبود کیفیت زندگی کلی بیمار است.
معمولاً یک جلسه فیزیوتراپی شامل ارزیابی وضعیت بیمار و سلامت کلی وی می باشد. فیزیو یک برنامه درمانی شخصی را با اهدافی که برای بیمار به دست می آورد ، تدوین می کند. آنها همچنین ممکن است برای تعریف و به حداکثر رساندن تأثیر درمان ارائه شده ، تمرینات خانگی را تجویز کنند.
Physio قصد دارد علت اصلی این مشکل را پیدا کند. وضعیت های مزمن ممکن است در اثر وضعیت بد بدن ، تکنیک های نادرست لیفتینگ یا عدم تعادل عضلانی ایجاد شود. همه این مشکلات می توانند از یک ارزیابی دقیق و یک برنامه درمانی خاص که علل اصلی آن را برطرف می کند ، بهره مند شوند.
شرایط رایج فیزیوتراپیست درمان می کند
● کمردرد
● گردن درد
درد فک
. آسیب های ورزشی
● پیچ خوردگی و کشیدگی
آرتروز
● درد شانه و بازو
● آرنج تنیس
● سیاتیک
● درد لگن
pain درد مربوط به بارداری
● توانبخشی پس مطالب مرتبط از جراحی
● بی اختیاری
. سندرم خستگی مزمن
درمان آسیب
آسیب های متنوعی وجود دارد که فیزیوتراپیست می تواند در درمان آن نقش داشته باشد. هدف این است که بیمار را پس از آسیب یا جراحی توانبخشی کرده و در سریعترین زمان ممکن او را به فعالیت طبیعی خود برگردانیم. مدیریت آسیب همچنین شامل روش های پیشگیری است.
شرایط مزمن
فیزیو می تواند نقش مهمی در مدیریت شرایط مزمن داشته باشد. یک فیزیوتراپیست می تواند با کاهش درد و ارائه راهکارهای مدیریت خود به فرد در کاهش تأثیر شرایط مزمن در زندگی خود کمک کند.
فیزیوتراپیست از کجا تمرین می کند؟
Physio می تواند در طیف وسیعی از محیط های مختلف کار کند. این شامل مدارس ، بیمارستان ها ، مراکز بهداشت جامعه ، سازمان های ورزشی ، سالن های ورزشی ، مراکز درمانی خصوصی و مراکز توانبخشی است.
فیزیوتراپی مزایای بسیاری را برای همه سنین فراهم می کند. فیزیو می تواند به مدیریت درد ، درمان آسیب ها ، کمک به بیماری های مزمن و بهبود کیفیت زندگی کمک کند. فیزیوتراپیست ها با استفاده از انواع تکنیک ها مانند درمان دستی ، ورزش ، سوزن خشک و موارد دیگر ، شرایط را ارزیابی ، درمان و مدیریت می کنند. جسمی در نزدیکی شما می تواند بسیاری از شرایط را درمان کرده و به بهبود سلامت و سلامتی کلی کمک کند.مزایای فیزیوتراپی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.