چگونه نرم افزار صورتحساب پزشکی مناسب برای مشاغل یا شغل خود را انتخاب کنیم
انتخاب نرم افزار مناسب برای صورتحساب پزشکی برای عمل یا خدمات صورتحساب پزشکی چالش برانگیز است. جستجوی Google برای “نرم افزار صورتحساب پزشکی” 458000 نتیجه به همراه دارد ، در حالی که مطالب مرتبط چندین صد شرکت گزینه های مختلفی را ارائه می دهند. و البته ، شما باید در مورد ادامه کار خود و رسیدگی به چندین موضوع دیگر ، در مورد گزینه های خود تحقیق کرده و تصمیم بگیرید.
و با این حال ، این یک تصمیم کلیدی است. نرم افزار مناسب می تواند با دو رقمی شدن سودآوری شما را بهبود بخشد ، و انتخاب اشتباه می تواند روی بهره وری و یا سودآوری شما برای سالهای آینده تأثیر بگذارد.
بنابراین چگونه نرم افزار صورتحساب پزشکی مناسب برای فعالیت یا شغل خود را انتخاب می کنید؟
در اینجا برخی از عوامل اصلی وجود دارد که شما باید در نظر بگیرید:
of سهولت استفاده – شما سیستمی می خواهید که پیاده سازی آن هفته ها طول نکشد و کارکنان شما را ناامید نکند. اطمینان حاصل کنید که سیستم بصری و یادگیری آن آسان است تا کارکنان شما در برابر تغییر مقاومت نکنند ، یا در نهایت می توانید هزاران خرج سیستمی کنید که استفاده نمی شود. برای دستیابی به سهولت استفاده و همچنین خرید ، برخی از کاربران نهایی را در فرآیند ارزیابی قرار دهید. بسیاری از پزشکان داستان های ترسناکی را درباره نرم افزاری برای ما تعریف کرده اند که هزاران هزینه برای آنها دارد و سپس کارکنان آنها در تأیید آن کند عمل می کنند و یا اینکه به هیچ وجه از آن استفاده نمی کنند.
□ شفافیت – پزشکان مشغول و مدیران مطب نیازی به سیستم ادامه مطالب های پیچیده ای ندارند که ردیابی سلامت مالی عمل را برای آنها دشوار می کند. به دنبال سیستمی بگردید که جزئیات مهم مانند مطالبات معوق ، زیرپرداخت بیمه و آمار عملکرد ماهانه را در داشبورد دسترسی آسان برجسته کند که دسترسی پزشکان و مدیران را بسیار آسان می کند. از ارائه دهندگان خود لیست خواسته های گزارشاتشان را برای سیستم جدید بخواهید و تعیین کنید آیا سیستم هایی که در نظر دارید می توانند این گزارش ها را تولید کنند.
□ مقرون به صرفه بودن – حتماً هزینه کامل سیستم را در نظر بگیرید. آیا هزینه های تنظیم و قرارداد بلند مدت وجود دارد؟ یکی از مزایای نرم افزارهای تحت وب این است که غالباً هزینه تنظیماتی وجود ندارد ، زیرا در بعضی موارد می توانید به سادگی وارد سیستم شوید. همچنین ، اگر قرارداد طولانی مدت را در نظر دارید ، بپرسید اگر سیستم برای شما کار نکند ، چه اتفاقی می افتد – چه متوسلی دارید؟
□ نیازهای فنی – آیا شما نیاز به نصب ، به روز رسانی و نگهداری نرم افزار بر روی رایانه های دفتر خود دارید؟ اگر منابعی برای اختصاص دادن به فناوری اطلاعات دارید ، این می تواند برای شما منطقی باشد. با این حال ، اگر کارمند یا مشاور فناوری اطلاعات ندارید ، ممکن است ترجیح دهید از این مشکل جلوگیری کنید. استفاده از یک برنامه تحت وب به این معنی است که شما هیچ نرم افزاری برای نگهداری و به روزرسانی ندارید ، و هر روز که می توانید به وب دسترسی داشته باشید بصورت 24/7 در دسترس است.
□ امنیت – چگونه مطمئن خواهید شد که از داده های شما به طور منظم ایمن و پشتیبان تهیه می شود؟ اگر یک متخصص فناوری اطلاعات اختصاصی ندارید ، این می تواند یک مشکل باشد و حتی با کمک حرفه ای ، گران خواهد بود. با الزامات HIPAA ، باید اطمینان حاصل کنید که سیستم ایمن بوده و از آن پشتیبان صادقانه دارد. باز هم ، یکی از مزایای یک سیستم مبتنی بر وب این است که اطلاعات شما در خارج از سایت ایمن است و به طور خودکار روزانه پشتیبان تهیه می شود ، بدون اینکه شما یا کارمندانتان به کاری نیاز داشته باشید.
□ آموزش و پشتیبانی – اطمینان حاصل کنید که سیستمی که انتخاب می کنید آموزش و پشتیبانی کارکنان شما را به سرعت تولید می کند. چه اتفاقی می افتد که دوره آموزش اولیه را به پایان برسانید و کادر جدید استخدام کنید؟ شما سیستمی را می خواهید که انتخاب کاملی از آموزش آنلاین و همچنین چندین گزینه پشتیبانی از طریق ایمیل و تلفن را ارائه دهد.
طبیعتاً همه اینها مناطقی است که ما برای Kareo تمرکز کرده ایم. اگر بخشهای مزایا و ویژگیهای ما را مرور کنید ، خواهید دید که Kareo چگونه این نیازها را برطرف می کند. همچنین می توانید از همکاران خود در مورد نحوه کار Kareo برای آنها بشنوید.
اما این که آیا شما تصمیم می گیرید که Kareo نرم افزار مناسب صورتحساب پزشکی برای شما است یا خیر ، امیدواریم که هنگام انجام تحقیقات خود این فاکتورهای مهم را در نظر داشته باشید و این لیست چک برای شما مفید باشد. خیلی مهم است که یک تصمیم جدی را دنبال نکنید. و اگر بتوانیم به هر س questionsالی برای شما پاسخ دهیم ، ما همیشه بیش از این خوشحال هستیم.چگونه نرم افزار صورتحساب پزشکی مناسب برای مشاغل یا شغل خود را انتخاب کنیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.