سیستم مدیریت یادگیری – مزایای اصلی


سیستم مدیریت یادگیری – مزایای اصلی
در اینجا برخی از مزایای اصلی سیستم مدیریت یادگیری وجود دارد:
محیط یادگیری متمرکز برای نتایج سازگار یکی از اولین مزایای LMS است. سیستم های مدیریت یادگیری برای قرار دادن محتوای آموزش ، محتوای رشد و همچنین اطلاعات مربوط به عملکرد کلی آموزش ایجاد شده اند. LMS بسته به نیاز شما در هر زمان و هر مکان در دسترس افراد است. بیشتر سیستم های مدیریت یادگیری اجازه می دهد تا بیش از یک کاربر در هر زمان مشخص باشد. تمام LMS به گونه ای پیکربندی شده اند که تحویل و ارزیابی همیشه با کمک روشهای مختلف پیش آزمون و پس آزمون انجام می شود.
LMS برای طراحی ماژول های سفارشی برای اهداف مختلف به ویژه برای آموزش استفاده می شود. این ویژگی به خصوص هنگامی که تجهیزات مورد استفاده اضافی هستند و باید به روز شوند بسیار مفید است. حتی روشهای عملیاتی ایستاده که اصلاح شده اند می توانند بطور سیستماتیک از طریق LMS نشان داده شوند. دستورالعمل ها و روش های جامع باید به خوبی شرح داده شوند.
دومین مزیت عمده LMS ویژگی ردیابی و گزارشگری است. با ارزیابی مداوم و پیگیری پیشرفت مطالب بیشتر مسیر یادگیری ، می توان عملکرد کلی را به شدت افزایش داد. کارفرمایان زیادی وجود دارند که دوره های متعددی را ارائه می دهند و آموزش های مبتنی بر وب را با کمک LMS و راه حل های آموزش الکترونیکی انجام می دهند. سوابق آموزش را می توان ارزیابی کرد به طوری که فرد ایده روشنی در مورد زمینه های بهبود و همچنین مواردی که باید دوباره تکرار شود بدست آورد.
LMS همچنین به کاربران امکان می دهد قبل از گذراندن دوره ، در طول دوره و پس از اتمام دوره مورد ارزیابی قرار گیرند. کارفرمایان می توانند به راحتی از طریق LMS بهبود عملکرد کاربر را ردیابی کنند.
LMS همچنین نکته مهمی را برای سازمانهای مختلف در جهت ایجاد مشخصات ، فرمها و مطالب سفارشی برای آموزش مربوط به محصولات و خدمات خودشان فراهم می کند. بعضی اوقات آموزش درمورد گرفتن تماسهای فروش و اطلاعات لازم درمورد آمار جمعیتی ارائه می شود. اگر این دوره از قبل تعیین شده باشد ، در این صورت میزان سفارشی سازی اندک است و هر تعداد دانشجو می توانند در مطالب مرتبط جلسات آموزشی شرکت کنند. حتی می توان به روزرسانی ها را در صورت نیاز و مدیریت کرد.
یکی از مهمترین مزایای LMS انطباق نظارتی با آخرین سیاستها است. صنعت پزشکی و داروسازی با اقدامات نظارتی متعددی در نظر گرفته شده و کاملاً سختگیرانه هستند. تجدیدنظر دوره ای و صدور مجوز مجدد در چنین صنایعی ضروری است. LMS در آموزش مرتباً مربوط به آخرین مقررات همراه با اقدامات تحویل مداوم مفید است. با کمک مکانیسم ردیابی آن ، می توان به راحتی نتایج را در زمان واقعی ردیابی کرد و حتی عدم مطابقت با مقررات را ردیابی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.