انتخاب درست ارائه دهنده خدمات چاپی مدیریت شده
صنعت خدمات چاپی مدیریت شده با کسب و کارهای کوچک و بزرگ در حال تهیه یک قطعه پای به سرعت در حال رشد است. طی ده سال گذشته ، صنایع کپی و چاپ همگرا بوده و منجر به تولید محصولات ابتکاری از جمله چاپگر چند منظوره شده است. با گردهم آمدن این بخشهای صنعت ، مشكلات مدیریت دستگاههای تولیدی خود را دشوارتر كرده اند ، به همین دلیل است كه خدمات چاپی مدیریت شده به سرعت در حال افزایش است. با استفاده از خدمات چاپی مدیریت شده ، مشاغل قادر به کاهش هزینه های کلی ، بهبود بهره وری ، افزایش کارایی و کاهش بار کارکنان داخلی هستند.
امروزه ، لیست ارائه دهندگان خدمات چاپی تحت مدیریت همچنان در حال رشد است و بسیاری از آنها راه حل ها و مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهند. اما واقعاً کدام یک از این “مزایا یا راه حل ها” به شما کمک می کند بیشترین پس انداز را داشته باشید؟ از آنجا که تعیین اینکه کدام یک از ارائه دهندگان MPS موثرترین خدمات و معتبرترین محصولات را به شما ارائه می دهند دشوارتر می شود ، مهم است که چندین نکته مهم را در تعیین ارائه دهنده خدمات چاپی مدیریت شده خود بررسی کنید.
1.) آیا آنها خدمات کاملاً یکپارچه ای ارائه می دهند؟
این یک عنصر بسیار مهم است که باید هنگام انتخاب ارائه دهنده خود در نظر بگیرید. یک ارائه دهنده MPS که خدمات یکپارچه ای به مشتریان خود ارائه می دهد ، نه تنها تجهیزات و نرم افزارهای اداری را برای همراهی با آنها فراهم می کند ، بلکه آنها همچنین شامل تمام جنبه های فرایند مدیریت چاپ از جمله ممیزی های چاپی ، تمام جنبه های مدیریتی ، نگهداری چاپگرها ، دستگاه های کپی و غیره هستند. چاپگرهای چند منظوره ، و هرگونه جایگزینی قابل مصرف برای شما فراهم می کنند. خدمات کاملاً یکپارچه هم در وقت و هم در هزینه شرکت شما صرفه جویی می کنند و به شما یک فروشگاه توقف برای نیازهای مدیریت چاپ می دهند.
2.) آیا آنها تکنسین های خدمات با کیفیتی دارند؟
هر وقت چاپگر یا دستگاه کپی دارید که روند کار سند شما را قطع می کند زیرا از نظر مکانیکی غیرفعال است ، ضرر می کنید. هنگام انتخاب یک ارائه دهنده خدمات چاپی مدیریت شده با کیفیت ، ضروری است که تکنسین های خدمات با توانایی تشخیص سریع و تعمیر تجهیزات دفتری شما دارای گواهی و آموزش حرفه ای باشند. اگر مطمئن نیستید که آیا تکنسین ها دارای گواهینامه هستند یا خیر ، از آنها س askال کنید. س askingال کردن هرگز ضرری ندارد ، فقط س askingال نکردن فقط ضرر دارد. با پرسیدن چنین س simpleال ساده ای ، شرکت خود را تنظیم می کنید تا در طولانی مدت در هزینه های تعمیرات و از دست دادن مالی / بهره وری به دلیل کمبود تجهیزات ، در هزینه خود صرفه جویی کند.
3.) آیا ارائه دهنده MPS از آخرین تکنولوژی چاپ و راه حل های نرم افزاری استفاده می کند؟
در بسیاری از موارد ، راه حل موثر مدیریت چاپ بیش از آنچه که ممکن است از آن مطلع باشید وجود دارد. شما می خواهید سعی کنید تأیید کنید آیا ارائه دهنده برای درک تجارت شما با شما همکاری خواهد کرد یا خیر و روش های ابتکاری برای کاراتر شما کارکنان خود را فراهم می کند – فراتر از مدیریت ساده ادامه مطالب چاپ. بسیاری از شرکت های MPS مانند Imagetec LP ، نمایندگی مدیریت چاپ و تجهیزات دفتری و اداری در شیکاگو ، از ابزارها و منابع پیشرفته ای استفاده می کنند که به آنها توانایی نظارت بر ناوگان چاپی شما را می دهد و قبل از اینکه تجهیزات دفتری و اداری شما زحمت بکشد ، تجهیزات لازم برای نگهداری و نگهداری و خدمات را در اختیار شما قرار می دهند. قطعات کم تونر یا عملکرد نامناسب. اگر یک ارائه دهنده خدمات چاپی مدیریت شده احتمالی از راه حل های ابتکاری مانند این استفاده کند یا جدیدترین نرم افزار چاپی مانند Print Audit 6 را در خود داشته باشد ، می توانید روی حفظ گردش کار موثر اسناد حساب کنید.
4.) آیا آنها سابقه اثبات شده ای دارند؟
هنگام جستجوی ارائه دهنده خدمات چاپی مدیریت شده مناسب ، باید همیشه به دنبال گواهی نامه یا سابقه موفقیت اثبات شده باشید. بارها می توانید این گواهی ها را در صفحه وب آنها یا در بخش بررسی ها در یک نتیجه جستجو پیدا کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که می توانید برای ارائه خدمات به موقع ، خدمات استثنایی مشتری ، محصولات قابل اطمینان اداری و قیمت های مقرون به صرفه به ارائه دهنده خود اعتماد کنید. بدون داشتن سابقه اثبات شده موفقیت ، می توانید مشاغل خود را برای استرس های اضافی کوتاه مدت و بلند مدت مالی و همچنین مشکلات بهره وری بلند مدت تنظیم کنید.
5.) آیا آنها می توانند گزینه هایی برای شما فراهم کنند؟
همه مشاغل مختلف هستند؛ آنها نیازهای متفاوت و خواسته های مختلف دارند. هنگام انتخاب یک ارائه دهنده MPS باید بررسی کنید که آیا آنها راه حل های مختلفی را براساس صنعت و تجارت خاص شما ارائه می دهند. به عنوان مثال ، صنعت بهداشت بسیاری از کارهای مهم کاغذی و اسنادی را که حاوی اطلاعات پزشکی محرمانه است چاپ می کند. اگر بیمارستان یا مرکز بهداشتی بودید که به دنبال ارائه دهنده MPS بودید ، می بایست مطمئن شوید که گزینه های امنیتی استثنایی برای اطمینان از ایمن و مطمئن بودن این اسناد دارند. هرچه تنوع و راه حل های قابل تنظیم بیشتر باشد ، به احتمال زیاد برنامه خدمات چاپی مدیریت شده شما نیز م effectiveثرتر و کارآمدتر خواهد بود.
هنگام انتخاب یک ارائه دهنده MPS با کیفیت ، مطمئن شوید که سوالات زیادی را مطرح کرده اید. یک شرکت آگاه قادر خواهد بود اطلاعات کاملی در مورد ناوگان چاپگر فعلی ، نحوه مدیریت یک محیط گردش کار موثر در اسناد به شما ارائه دهد و راه حل های مقرون به صرفه ای برای بهینه سازی ناوگان فعلی شما ارائه دهد. ثابت شده است که خدمات چاپی مدیریت شده موثر می توانند هزینه چاپ را به میزان 30٪ کاهش دهند ، جریان کار اسناد مطالب مرتبط را ساده کرده و افزایش بهره وری دفتر را فراهم کنند. (مطالعه موردی را ببینید) این نکات را دنبال کنید و س rightالات صحیح را بپرسید و به خوبی پیدا خواهید کرد ، ارائه دهنده MPS باتجربه که به شما خدمات مشتری با کیفیت و گزینه های قابل اعتماد تجهیزات دفتری را ارائه می دهد.انتخاب درست ارائه دهنده خدمات چاپی مدیریت شده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.