نرم افزار CRM – CRM چیست و چگونه می تواند به اثبات رکود اقتصادی شما کمک کند_


نرم افزار CRM – CRM چیست و چگونه می تواند به اثبات رکود اقتصادی شما کمک کند_
مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را می توان هنر یا دانش استفاده از اطلاعات برای یافتن ، به دست آوردن و حفظ مشتریان توصیف کرد. این طیف گسترده ای از افراد ، فرآیندها و س questionsالات مربوط به فناوری راجع به بازاریابی ، فروش و خدمات را شامل می شود. CRM به طور فعال دانش شما را از مشتریان خود برای تأمین نیازهای فردی مشتری تعمیق می کند. این یک رویکرد جامع را ارائه می دهد که تمام نقاط تعامل مشتری را متحد می کند.
CRM در هسته اصلی هر استراتژی و فرهنگ کسب و کار مشتری محور ، توسط فناوری پشتیبانی می شود نه اینکه آن را هدایت کند. با این وجود ، این امر شامل طراحی مجدد برخی از فعالیت های عملکردی شما در اطراف مشتری می شود.
مدیریت ارتباط با مشتری فقط خرید فناوری نرم افزار CRM نیست. با این وجود ، برخی فناوری ها برای فعال کردن استراتژی CRM مورد نیاز است. ارزش و فواید طولانی مدت آن بدون یادآوری اینکه نیروی محرکه اغلب روابط انسانی است امکان پذیر نیست. CRM ماهیتی تکراری دارد و به طور منظم بهبود می یابد – این یک مقصد نیست بلکه یک سفر است.
CRM استراتژی ، عملکردهای تجاری و فرایندهای عملیاتی را تغییر می دهد. هدف آن حفظ مشتری و افزایش وفاداری و سودآوری مشتری است. در شرایط دشوار اقتصادی روابط با مشتریان گرانبهاترین سرمایه شماست و پایه و اساس رکود اقتصادی است.
شرکت هایی که می توانند طوفان های اقتصادی را تحمل کنند برخی ویژگی های اساسی دارند که آنها را مشتری محور می کند. این ویژگی های اثبات رکود اقتصادی شامل چابک بودن ، انطباق پذیری ، پاسخگویی ، متنوع بودن ، مشتری مداری و مشتری مداری ، تحمل بالا برای تغییر و داشتن حداقل نیروی کار و سربار است. از همه مهمتر ، این مشاغل دارای پایه های مشتری پایدار و جریان نقدی قوی هستند که باید به هر قیمتی محافظت شوند.
سوال این است که راه حل های CRM چگونه می توانند به این ویژگی ها کمک کنند؟
اثبات رکود اقتصادی
با محکم کردن مشتری و چشم انداز ، فروش محصولات و خدمات در هنگام رکود اقتصادی دشوارتر می شود. CRM توانایی شما در آدرس دهی به پایه هزینه خود را با استفاده از:

* کاهش هزینه های خرید مشتری جدید

* به حداکثر رساندن سودآوری مشتریان موجود

* کاهش هزینه خدمات به مشتریان

* به حداقل رساندن هزینه فروش و بازاریابی

* بهینه سازی نرخ بهره وری داخلی شما
وفاداری و بهره وری مشتری
نگه داشتن مشتری بیشتر هنگامی که همه رقبا در خانه آنها را می زنند برای عملکردی پایدار و پایدار اساسی است. CRM به شما دانش یکپارچه ای در مورد مشتریان ، مسائل و نیازهای آنها از فروش و بازاریابی ، خدمات مشتری و حسابداری می دهد. CRM با خردمندی به شما کمک می کند:

* وفاداری مشتری و ورود به سیستم را بهینه کنید

* بهم ریختگی مشتری را به حداقل برسانید

* اطمینان حاصل کنید که کیفیت خدمات شما از بالاترین استاندارد برخوردار بوده و انتظارات مشتری را برآورده می کند
پول درآوردن
داشتن درک دقیق و عمیق از هر یک از مشتریان این امکان را برای شما فراهم می کند در اینجا بیشتر بخوانید تا در محصولات و خدماتی که می توانید به آنها ارائه دهید ، فعالانه و منعطف باشید. CRM با اطلاعات یکپارچه خود می تواند به شما کمک کند:

* اطمینان از حداکثر درآمد از هر مشتری با شناختن تمام فرصت ها در مقابل فرصت های فردی.

* به حداقل رساندن از دست دادن درآمد مشتری آینده از طریق پیشنهادات بسته بندی انعطاف پذیر که ممکن است شامل محصولات ، خدمات و پشتیبانی باشد.

* با انعقاد قراردادهای بلند مدت ، از نوسانات جریان های مکرر درآمد کاسته شود

* کاهش احتمال تغییر نرخ مشتری از طریق پیشنهادات جامع و متنوع و قراردادهای بلند مدت.
شرکت های مشتری محور در حال سرمایه گذاری در نرم افزار CRM هستند تا اطمینان حاصل کنند که در روابط خود با مشتریان برتر هستند. مسیر دستیابی به این مهم یک استراتژی اصلی کسب و کار است و نه یک فناوری که آیا شما در مورد سیستم CRM داخلی تصمیم می گیرید یا از سیستم آسان نرم افزار CRM مبتنی بر وب استفاده می کنید. در نهایت ، یک راه حل CRM می تواند با حفظ مشتری و مراجعه به وی ، رشد بخشهای مشتری با ارزش بالا و افزایش بهره وری از مشاغل شخصی شما اندازه گیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.