آیا AWeber هرزنامه است؟ آیا ایمیل مارکتینگ می تواند تجارت شما را به خطر بیندازد


آیا AWeber هرزنامه است؟ آیا ایمیل مارکتینگ می تواند تجارت شما را به خطر بیندازد
AWeber به عنوان پاسخگوی خودکار انتخاب بسیاری از بازاریاب های شبکه و همچنین شرکت ها تبدیل شده است. با این وجود سوال خوبی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد ، آیا هرزنامه AWeber است؟ همچنین آیا احتمال دارد این پاسخ دهنده خودکار به شرکت شما آسیب برساند؟ در مقاله امروز من با جزئیات بیشتر توضیح می دهم که آیا این امر می تواند باعث افزایش واقعی تجارت آنلاین شما شود و چگونه؟
AWeber می تواند ایمیل های دلخواه شما را به صورت روزمره به یک گروه منتخب کاملاً خلبان خودکار ارسال کند که ممکن است ساعتها و ساعت ها برای بازاریابان صرفه جویی در ارسال ایمیل برای جدا کردن چشم اندازهای بعدی داشته باشد. این فوق العاده است ، اما چگونه می توانید مطمئن باشید که این ایمیل ها تصور نمی شوند زیرا هرزنامه AWeber همچنین آیا شما می توانید در نهایت با کسب و کار خود سر و سامان دهید؟
عامل مهم و حیاتی AWeber این است که تجهیزات شما را در اختیار شما قرار می دهد تا لیستی از مشتریان و علاقمندان ایجاد کنید. بعداً این امکان را برای شما فراهم می کند تا بازاریابی را برای هر کسی که نام خود را به همراه آدرس ایمیل خود را در جعبه opt در وب سایت شما قرار داده است ، ادامه دهید. هنگامی که تمام محتوای مربوطه خود را کامل کردید ، ایمیل ها هر روز / هفته / ماه یا در هر زمان که انتخاب می کنید ارسال می شوند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا یادآوری های مکرر را برای همه افراد موجود در لیست خود ارسال کنید که هنوز محصولات / خدمات و بیشتر اهمیت فوق العاده ای دارید که شما و تجارت خود می توانید ارائه دهید. اگر تجارت شما آنلاین بازاریابی / وبلاگ نویسی و غیره باشد ، ایمیل های پاسخگوی خود راهنمایی در مورد راه های گسترش تجارت مبتنی بر اینترنت با استفاده از ابزارهایی مانند go daddy domains ، Traffic Geyser و غیره می دهید (از پیوندهای وابسته خود غافل نشوید). اگر تجارت شما تبلیغ محصولات است ، ایمیل های شما متشکل از الزامات محصولات شما خواهد بود. اگر تجارت شما نوعی سرویس است ، ایمیل های شما نشان دهنده این است که چرا خدمات شما می تواند بهترین گزینه برای مصرف کننده باشد.
افراد ممکن است از نگاه اول به طور مداوم خرید نکنند ، این بدان معناست که به محض آماده شدن ، به احتمال زیاد شما را به یاد می آورند و می توانند به راحتی در تماس باشند. با بازاریابی از این طریق می توانید به مشتری های احتمالی و چشم اندازهایی بروید که می توانند برای هر نوع تجارت ارزشمند باشند.
بنابراین آیا این به عنوان هرزنامه AWeber در نظر گرفته می شود؟ مشتریان و رهبران “NO” انتخاب می کنند که با نام و آدرس ایمیل در آن شرکت کنند ، بنابراین این امر به عنوان هرزنامه AWeber در نظر گرفته نمی شود.
با این حال! هنوز قوانین و رویه هایی وجود دارد که باید رعایت شود تا از خرد شدن جلوگیری شود. اگر کسی به سایت شما فکر کند که اطلاعات زیبایی و محصولات مو را دریافت می کند ، اگر به طور ناگهانی چشم انداز جزئیات “ماجراهای وحشی رون جرمی” را دریافت کند ، ممکن است به مشکل بخورید ، این هرزنامه AWeber است و ممکن است لیست خود را از دست بدهید. به علاوه سایت شما به عنوان هرزنامه گزارش شده است.
در کل مشتریان و مشتریان می توانند اشتراک ایمیل های شما را لغو کنند که این امر را کاملاً مطابق با مقررات هرزنامه سازگار می کند.
در پایان ، استفاده مناسب و مودبانه از AWeber ابزاری خارق العاده است. این یک الزام برای همه وب سایت ها است ، به این معنی که اگر وب سایتی ندارید به آن نیاز دارید. چرا شما نمی خواهید برخی از ترافیکی را که هر روز از طریق وب سایت شما عبور می کند جذب کنید. شما این گزینه را خواهید داشت که در اکثر مکانها در هر وب سایتی یک جعبه opt را قرار دهید و هر تعداد لیست بخواهید داشته باشید ، همچنین استفاده از آن با دستورالعمل های گام به گام بسیار ساده است.
تجربه من با AWeber بسیار عالی بوده است ، من اکیداً توصیه می کنم از درایو تست 1 دلار استفاده کنید. برای جلوگیری از دردسر ، به قوانین احترام بگذارید و لیست پس از لیست ایجاد کنید که با کمترین تلاش و زمان بازاریابی خود را از سر بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.