مدیریت تجارت موثر با نیروی کار مجهز به موبایل


مدیریت تجارت موثر با نیروی کار مجهز به موبایل
با ظهور دستگاه تلفن همراه ، تحول عظیمی در نحوه تعامل مردم ایجاد شده است. در واقع ، این یک بخش اصلی از تعاملات اجتماعی ما شده است. اما فراتر از این سطح خانواده و دوستان ، آشکار است که حتی مشاغل بدون نیروی کار سیار به طور م effectivelyثر عمل نخواهند کرد. چه نوع مشاغلی؟ با کلمه “ALL” اغراق وجود ندارد زیرا امروزه هر مشاغل به تحرک کارکنان و هماهنگی بالایی بین گروه های اصلی نیاز دارد.

* مدیران و مدیران ارشد که باید همیشه در تماس با دفتر باشند ، به اطلاعات دسترسی داشته و در زمان واقعی تصمیم بگیرند ،

* نیروی فروش که برای بازیابی اطلاعات به روز در مورد مشتری ، رقبا و محصولات به دسترسی به داده های از راه دور نیاز دارد تا بتواند قیمت تولید کند و سفارش بگیرد – همه اینها در خارج از دفتر و

* پرسنل خدماتی که باید برنامه تحویل مشخصی را دنبال کنند و در زمان تحویل در برنامه زمانبندی ، به درستی در مسیر تحویل مناسب هدایت شوند.
هر فرد باهوشی به سرعت می پرسد که چگونه نیروی کار موبایل / دستگاه در تجارت امروز ضروری است. اکنون ، برای مشاغل ، مقیاس بزرگ یا SME ، که خدمات آنها شامل حمل و نقل و تدارکات است ، برای مدیریت تقریباً غیرممکن است که به طور م plansثر برنامه های تحویل کاری ، ردیابی ناوگان و ارائه راه حل های لجستیکی کار را انجام دهد.
اما دستگاه های تلفن همراه با CHENZON GPS FLEET MANAGEMENT کاملاً تفاوت ایجاد می کند. این نرم افزار مجهز به فناوری مدرن شبکه مانند GPS برای ارائه راه حل های تلفن همراه با تمرکز بر کارگران سیار مانند رانندگان تاکسی ، تحویل غذا ، خدمات پیک و سایر کارهای مشابه در شرکت های در حال حرکت است.
این نرم افزار همچنین با ویژگی هایی برای پشتیبانی از کار خارج از خط و ارائه خدمات قابل اعتماد از طریق ذخیره سازی محلی و همگام سازی طراحی شده است. این یک فرصت ضروری برای هر شرکت در حال مطالب مرتبط حرکت است که می خواهد در کنترل مدیریت و همچنین رضایت مشتری پیشرفت چشمگیری داشته باشد.
این راه حل ردیابی GPS به عنوان ابزاری برای تحویل ، یک سیستم برنامه ریزی و برنامه ریزی مرکزی را برای کارگران سیار فراهم می کند که امکان بهینه سازی مسیرها را فراهم می کند. در اوایل تغییرات در برنامه با کارکنان تحویل در زمان واقعی ارتباط برقرار می کند. این برای پرسنل خدماتی برای پاسخگویی به نیازهای سطح خدمات ایده آل است.
با این دانش درخشان که تاکنون به اشتراک گذاشته شده است ، هر شرکتی که نگرش مناسبی نسبت به موفقیت داشته باشد ، مشتاق یادگیری “نحوه شروع کار با این نرم افزار منحصر به فرد” خواهد بود. خوب ، این ساده ترین چیزی است که فکر می کنید. آثار:

* هنگامی که شرکت شما یک درایور را اضافه می کند ، کارمند از طریق ایمیل یک لینک بارگیری برنامه “CHENZON” Android دریافت می کند

* هنگامی که یک کار تحویل و تحویل در سیستم ایجاد می شود و به راننده شما اختصاص می یابد ، وی اعلانی را در تلفن هوشمند خود نمایش داده می شود و برای دیدن جزئیات روی کار کلیک می کند

* این برنامه کلیه اطلاعات و مساعدت های مورد نیاز برای انجام موفقیت آمیز کار از قبیل آدرس های بارگیری و تحویل ، فاصله تا آن آدرس ها ، بهترین مسیر ، اطلاعات تماس مشتری و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

* پس از اتمام یک کار ، راننده می تواند یادداشت ها ، یک عکس ، امضا را اضافه کرده و “موفقیت آمیز” را برای ارسال کلیک کند و سپس به کار بعدی ادامه دهد.
برای اطمینان از موفقیت در تجارت امروز ، ناوگان ناوگان باید از این فناوری جدید نرم افزار تحویل آنلاین برای مدیریت فعالانه هزینه ها و همچنین بهبود برنامه ریزی بلند مدت استفاده کنند.
مزایای این نیروی کار سیار چیست؟
به عنوان بهترین برنامه برنامه ریز مسیر در دستگاه های تلفن همراه ، مدیران ناوگان می توانند به راحتی اولویت های تعیین شده خود را که شامل موارد زیر است را برآورده کنند:

* بهبود کارایی کارکنان

* بهبود رضایت مشتری

* بهبود رضایت کارکنان
مدیریت ناوگان فرآیندی پیچیده و تا حد زیادی مبتنی بر داده است که مستلزم مشارکت در هر قسمت از ناوگان شرکت است. اما با ظهور فن آوری مدرن شبکه ، نیروی کار سیار ، مهم است که تکنسین ها ، متخصصان تدارکات ، تحلیلگران داده ها ، رانندگان ، بازرسان ، مدیران ناوگان و سایر موارد از قدرت نامحدود نرم افزار غول پیکر CHENZON GPS FLEET MANAGEMENT استفاده کنند تا اطمینان حاصل شود که نرم و روان است تجارت موثرتر
در اینجا بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.