بازار جهانی گسترده در شبکه جهانی وب


بازار جهانی گسترده در شبکه جهانی وب
در صورت لزوم ، برای هر یک از شرکت ها افزایش تبلیغات آنلاین ضروری تر شده است. اطمینان از داشتن یک صفحه وب با سبک و طراحی سفارشی وب سایت ، متمرکز بر تجارت الکترونیکی و بازاریابی وب ، اکنون بخشی از مالکیت یک شرکت است که قابل انکار نیست. کارآفرینان شرکتها یک بار بهانه هایی را به کار می بردند که وقت یا بودجه ای برای صرف اینترنت برای مطالب مرتبط حضور در اینترنت ندارند ، حتی در اقتصاد امروز حفظ و گسترش سود بدون آن غیرممکن شده است.
این سیاره به دلیل ارتباط متقابل وب به مکانی بسیار کوچکتر تبدیل شده است. این ارتباط در سراسر جهان ممکن است از طریق دسترسی و درخشش تجارت الکترونیکی مشاهده شود که به خریداران امکان می دهد به شرکت های شهرستان ، ایالت ، منطقه ، قاره و جهان دسترسی داشته باشند. مهم نیست که مشتری در کجا ساکن است ، با وارد کردن آدرس وب مشاغل یا با استفاده از موتور جستجو برای یافتن شرکتی برای محصول یا خدمات ، افراد می توانند تقریباً هر آنچه را بخواهند یا بخواهند بدست آورند. میزان سود قابل تولید می تواند با توسعه وب سایت مورد استفاده قرار گیرد و همه مشاغل کوچک این توانایی را دارند که بخشی از مزایای آن باشند.
تعداد کاربران اینترنت در کره زمین از سال 2000 تا 2011 480.4٪ افزایش یافته است. هنگامی که یک تجارت کوچک دارای یک وب سایت است ، از بهینه سازی موتور جستجو به عنوان بخشی از بازاریابی وب سایت خود استفاده می کند تا بتوان آن را کشف کرد ، به موارد فوق دسترسی دارد. دو میلیارد کاربر آنلاین در جهان که می توانند خریدار باشند. در گزارش فعلی که در ماه مه 2011 توسط اداره سرشماری ایالات متحده منتشر شد ، اخباری درمورد افزایش سریع درآمد تولید شده توسط شرکت هایی که از تجارت الکترونیکی استفاده می کنند مشهود است. تقریباً هر بازاری از تجارت الکترونیکی بهره مند است بیشتر بخوانید و محموله های تولیدی فقط 1862 میلیارد دلار درآمد در سال 2009 دریافت می کنند ، که 42٪ از کل محموله های تولیدی است. فروش عمده 1،211 میلیارد دلار ایجاد کرده است ، خرده فروشی 145 میلیارد دلار هزینه در بر داشته است ، ارائه دهندگان خدمات در سال 2009 153 میلیارد دلار امتیاز کسب کرده اند و تمام این درآمد کاملاً از طریق تجارت الکترونیکی بوده است.
هر سازمانی که با توسعه آنلاین و طراحی وب سایت سفارشی بخشی از رونق تجارت الکترونیکی نشده است ، باید سریعتر که ممکن است روی باند بازاریابی آنلاین بپردازد. هر روز که می گذرد و در آن سازمانی جنون بازاریابی وب را از دست می دهد باعث می شود که درآمد ناشناخته ای از دست بدهند. شرکت های بزرگ بدون داشتن یک وب سایت ، دایناسورهای امروز شده اند و بنابراین در حال نابودی هستند. بهانه قدیمی عدم آمادگی برای یافتن پول برای یک وب سایت در کنار شرکت های بزرگ بدون در نظر گرفتن حقیقت ، از بین خواهد رفت این است که منطقی نیست که بدون داشتن یکی از آنها کار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.