نکاتی مفید برای ضد گلوله کردن استراتژی SEO شما
بیشتر بهینه سازی موتور جستجو یک سرمایه گذاری طولانی مدت در ادینبورگ است و اگر روش های صحیحی را اجرا می کنید ، می توانید برای ماه های آینده نتیجه بگیرید. با این حال ، مسئله این است که SEO یک تکنیک بازاریابی آنلاین است که دائما در حال تغییر و تحول است. تنها راه برای گرفتن نتیجه از این استراتژی سازگاری با تغییرات مختلف الگوریتم موتورهای جستجو و روندها است. در زیر چند نکته آورده شده است که می توانید برای تقویت استراتژی SEO خود در نظر بگیرید.
تحقیق کلمات کلیدی را به روشی علمی انجام دهید
کلمه کلیدی SEO عبارت یا کلمه ای است که کاربران اینترنت از آن برای جستجوی آنلاین محصولات یا خدمات استفاده می کنند. اگر می خواهید قابلیت مشاهده وب سایت خود را در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر محبوب افزایش دهید ، باید زمان و منابع خود را سرمایه گذاری کنید تا تحقیقات کلمات کلیدی را به روشی علمی انجام دهید. به لطف ظهور جستجوی صوتی ، توصیه می شود که از کلمه کلیدی دم کوتاه خودداری کنید و به کلمه کلیدی دم بلند پایبند باشید. همچنین ، انجام تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی رقابتی قبل از انتخاب کلمات کلیدی که می خواهید وب سایت شما برای آنها رتبه بندی کند ، بسیار مهم است. اگر وقت کافی ندارید و یا ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی ندارید ، می توانید با یک آژانس آنلاین جستجوگرها در ادینبورگ ارتباط برقرار کنید.
یک برنامه بازاریابی محتوا تدوین کنید
توسعه یک برنامه بازاریابی محتوای جامد ممکن است کاری ترسناک به نظر برسد ، اما این یک ضرورت است. اگر در شرکت خود هیچ نویسنده ای ندارید ، می توانید خدمات نوشتن محتوا را در یک آژانس بازاریابی دیجیتال استخدام کنید. نویسندگان حرفه ای به شما کمک می کنند ایده های تازه و جدیدی را برای بخش وبلاگ خود ارائه دهید. آنها محتوا را براساس کلمات کلیدی مورد تحقیق شما ایجاد می کنند ، که به شما بیشتر بخوانید کمک می کند وب سایت شما قابلیت مشاهده آنلاین داشته و بازدید بیشتری داشته باشد. همچنین ، نویسندگان حرفه ای می توانند به شما کمک کنند مقالات و وبلاگهایی تهیه کنید که طبق قوانین و مقررات قطعه های ویژه Google ساخته شده اند. داشتن محتوای برجسته در اینجا می تواند آگاهی شما از برند را بیشتر کرده و به شما در رسیدن به موقعیت جدید صفر کمک کند.
یک استراتژی ایجاد پیوند ایجاد کنید
برخلاف آنچه بسیاری از مدیران وب سایت می گویند ، پیوند ایجاد لینک همچنان یک روش مهم SEO است. ایجاد پیوندها می تواند به شما در کسب اقتدار و جلب اعتماد مشتریان بالقوه شما کمک کند. با این حال ، نباید تسلیم طرح های بک لینک شوید. استراتژی های ساخت پیوند کلاه سیاه شما را به دردسر خواهد انداخت. ممکن است در مدت زمان کوتاهی لینک های زیادی دریافت کنید ، اما لحظه ای که Google متوجه شود کیفیت پیوندها از کیفیت خوبی برخوردار نیست ، وب سایت شما جریمه می شود. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که استراتژی ایجاد پیوند شما بر اساس تاکتیک های کلاه سفید است که توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو تنظیم شده است. همچنین ، همیشه هنگام رسیدن به لینک ، کیفیت را نسبت به کمیت اهمیت دهید.
بنابراین ، اینها تعدادی از تاکتیکهای SEO است که می توانید برای سال 2020 در نظر بگیرید. این می تواند به شما کمک کند تا استراتژی SEO شما ضد گلوله باشد و نتایج مورد نظر شما را بدست آورد. با این حال ، اگر می خواهید از استراتژی های خاصی که برای وب سایت شما مفید است مطلع شوید ، با یک آژانس حرفه ای شریک شوید.نکاتی مفید برای ضد گلوله کردن استراتژی SEO شما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.