خصوصیات یک کارمند بزرگ


خصوصیات یک کارمند بزرگ
چند سال پیش یک مطالعه مطالب مرتبط گسترده در آمریکا ، انگلیس و استرالیا برای تعیین مهمترین ویژگیهای مدیران موفق انجام شد. آنها از بیش از 100000 مدیر موفق پرسیدند كه به نظر آنها ارزشمندترین مهارت آنها چیست. پاسخ شماره یک استخدام افراد مناسب بود.
اگر می خواهید موفقیت بزرگی در تجارت خود داشته باشید ، یک تیم عالی استخدام کنید. بسیار ساده به نظر می رسد اما چه چیزی یک کارمند عالی را تشکیل می دهد؟ در اینجا هفت ویژگی یک کارمند عالی آورده شده است.

* اشتیاق به کارشان. بیشتر کارمندان برای کار به کار می آیند. کارمندان عالی به کار می آیند زیرا آنها کاری را که در شغل خود انجام می دهند دوست دارند. اولین چیزهایی که باید در مصاحبه شغلی جستجو کنید ، علائم اشتیاق در مورد شغل است.
اگر بتوانید یک تیم کامل از افرادی ایجاد کنید که علاقه زیادی به کاری که دارند انجام می دهند ، به طور خودکار هم افزایی را از آن تیم کسب خواهید کرد. به عبارت دیگر تیم بسیار بیشتر از پتانسیل کل افراد خواهد بود.

* اعتقاد راسخ به اینکه آنها برای موفقیت در کسب و کار در آنجا حضور دارند. هر کارمند عالی متوجه می شود که تنها دلیل استخدام کارمندان کسب و کار کمک به موفقیت در تجارت است. این کارمند بزرگ تمایل واقعی برای کمک به موفقیت در تجارت و احساس غرور دارد که آنها بخشی از فرمول برنده هستند.

* تعهد به خودسازی و خودآموزی. یک کارمند عالی برای ارائه آموزشهای لازم به تجارت اعتماد نمی کند. آنها قبلاً متعهد به آموزش و پیشرفت خود بوده اند. آنها دائماً در حال ارزیابی نتایج خود هستند و به دنبال راه هایی برای بهتر کردن این نتایج در آینده هستند.
یک کارمند عالی همیشه استانداردهای بالاتر از آنچه رئیس از آنها می خواهد را می طلبد.

* مهارت افراد خوب بدون توجه به نوع شغل شخصی ، آنها مجبورند در مقاطعی از زمان با افراد دیگر ارتباط برقرار کنند. بیشتر مشاغل نیاز به تعامل مداوم دارند. فردی که مهارت های خوب افراد را درک کرده و از استفاده از آن لذت می برد ، همیشه کارمند بهتری نسبت به یک فرد واجد شرایط و فاقد مهارت افراد خواهد بود.
شخصی که روابط کاری خوبی با مشتریان ، تأمین کنندگان ، سایر کارکنان و مدیریت ایجاد می کند ، شخصی است که یک سرمایه برای تجارت شما محسوب می شود.

* توانایی سازماندهی خود. سازماندهی خود شامل مدیریت زمان ، به ویژه وقت شناس بودن ، توانایی سازماندهی موثر کار خود و توانایی پیش بینی دقیق زمان لازم برای انجام یک کار است.

* توانایی کار در یک تیم یا هدایت تیم. یک کارمند عالی یا باید یک بازیکن تیم خوب باشد و یک رهبر تیم خوب باشد. در حالت ایده آل ، آنها می توانند هر دو کار را انجام دهند و می دانند چه زمانی باید گوگل ادوردز در حالت بازیکن تیم باشند و چه زمانی باید در حالت رهبر تیم باشند.

* احترام به رئیس کارمندی که احترامی به رئیس ندارد باید در اسرع وقت به یک کارمند سابق تبدیل شود. این مسئولیت رئیس است که ویژگی های یک رهبر خوب را به کار می گیرد و به کار می گیرد و مسئولیت کارمند آن است مطالب بیشتر که پیرو وفاداری از آن رهبر باشد.
کارمندی که احترام به رئیس ندارد احکامی شل است که هیچ شغلی توانایی پرداخت آن را ندارد!
دفعه بعدی که باید کارمند جدیدی را انتخاب کنید ، آنها را در این هفت ویژگی ارزیابی کنید و از نتیجه خود راضی خواهید بود. همچنین ارزیابی کارمندان فعلی خود با این هفت ویژگی بسیار ارزشمند است تا مشخص شود چه کسی باید تدریجی کنار گذاشته شود و فردی با کیفیت بهتر جایگزین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.