راه اندازی مشاغل آنلاین


راه اندازی مشاغل آنلاین
آیا به فکر راه اندازی یک تجارت آنلاین هستید؟ شاید شما یک ایده مبهم از آنچه مورد نیاز است داشته باشید – شاید شما هیچ سرنخی نداشته باشید. در این مقاله سه مورد اساسی و غیر قابل مذاکره مورد نیاز شما شرح داده شده است.

* میزبانی وب برتر از وب سایت من تصور می کنم بدون وب سایت شخصی خود می توانید درآمد اندکی از طریق اینترنت داشته باشید. اما ، درآمد جدی بدون سایت خود عملاً غیرممکن است. این مورد چه در فروش EBay ، چه در برنامه های وابسته بازاریابی و چه در فروش محصول یا خدمات خود ، اعمال می شود.
یک میزبان وب فضای شما را در اینترنت فراهم می کند. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که میزبانی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند فضای کافی برای رشد و سرعت عالی انتقال داده را در اختیار شما قرار دهد. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید افتادن به یکی از سرویس مطالب بیشتر های رایگان است که فقط فضای کمی به شما می دهد یا فقط می تواند میزان بسیار محدودی از ترافیک را کنترل کند. شما نمی خواهید مجبور شوید پس از رشد سریع فضای خالی ، سایت خود را به میزبان وب دیگری منتقل کنید.

* پاسخ دهندگان خودکار متوالی همانطور که از نام مشخص است ، پاسخ دهنده خودکار می تواند به طور خودکار به ایمیل ها پاسخ دهد. یک پاسخگوی خودکار “ترتیبی” می تواند تنظیم شود تا در فواصل زمانی تعیین شده چندین ایمیل پی در پی ارسال کند. به عنوان مثال ، اگر بازدید کنندگان وب سایت خود را به ثبت نام برای E-Zine رایگان (به عنوان مثال مجله الکترونیکی) دعوت کنید ، صفحه وب شما برای ارسال ایمیل به آدرس ایمیل پاسخ دهنده خودکار شما برنامه ریزی می شود. پاسخ دهنده خودکار یک ، دو یا چند پیام در فواصل برنامه ریزی شده (شاید با فاصله یک هفته) برای بازدید کننده شما ارسال می کند. این “نام تجاری” شما را در ذهن بازدیدکنندگان ایجاد می کند و احتمال خرید محصول شما را افزایش می دهد. و حدس بزنید چه؟ شما با کمترین تلاش از طرف خود در حال ساخت “مارک” خود هستید! تصور می کنید مدت زمانی که برای ارسال دستی این ایمیل ها برای هر بازدید کننده وب نیاز است طول می کشد؟

* مشاوره از یک منبع معتبر بنابراین ، مراحل اصلی در بازاریابی محصول یا خدمات شما چیست؟ اینترنت دریایی مجازی از اطلاعات است. پیمایش از طریق آن بهتر است با کمک کسی انجام شود که قبلاً “مدرسه ضربه های سخت” را آموخته باشد. شاید شما شخصاً کسی را می شناسید که این دانش را داشته باشد ، اما اگر مانند اکثر مردم هستید ، واقعاً نمی دانید به چه کسی اعتماد کنید. توصیه من این است که کالایی یا خدماتی پیدا کنید که این نوع مشاوره “چگونه” را ارائه دهد. گزینه های موجود از کرک گرفته تا بسیار ارزشمند است. بگذارید خریدار مواظب باشد! روش های مختلفی برای تأیید ادعاهای فروشندگان این خدمات وجود دارد. ابتدا شماره های ترافیک وب سایت سرویس را در alexa.com بررسی کنید. هرچه رتبه وب سایت پایین باشد ، بهتر است. در مرحله بعد ، در انجمن های بازاریابی اینترنتی مشاوره بخواهید. بسیاری از شرکت کنندگان در این انجمن ها راه خود را در اینترنت می دانند و می توانند به شما در ارزیابی کیفیت یک محصول یا خدمات خاص کمک کنند.
امکان کسب درآمد در عرض 24 ساعت وجود دارد. این یک مشاغل خانگی مشروع است و نه گوگل ادوردز یک طرح سریع ثروتمند شدن. شما می توانید ادامه مطالب یک وب سایت حرفه ای با محصولات واقعی و تبلیغات اثبات شده داشته باشید که فروش زیادی را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.