چرا به بازاریابی مقاله نیاز دارید؟
یکی از م effectiveثرترین راه های بازاریابی وب سایت و ایجاد اعتماد به نفس در بازدیدکنندگان ، بازاریابی مقاله است. بازاریابی مقاله شامل نوشتن مطالب پر از محتوای چهارصد تا هشتصد کلمه است. هر مقاله ای که می نویسید بر اساس موضوع خاصی از جایگاه شما تنظیم می شود و ایده مفید و آموزنده ای ارائه می دهد ، یعنی بازاریابی مقاله.
هر مقاله ای که می نویسید یک عنوان دعوت کننده دارد مانند “نکاتی درباره نحوه کسب درآمد اکنون” یا “چگونه میزان بازدید وب سایت خود را افزایش دهید”. مقالات شما به شما امکان می دهد جعبه بیوگرافی نویسنده ای در پایین داشته باشید که در آن می توانید خود و وب سایت خود را تبلیغ کنید. این موضوع باعث می شود که شما بعنوان مرجعی در سایت خود قرار بگیرید و پیوند ارزشمندی به مطالب بیشتر وب سایت شما می دهد.
مقالات شما می توانند از طریق فهرست مقالات ، دایرکتوری های مجازی ، وبلاگ ها یا وب سایت های افراد دیگر در اینترنت ارسال شوند به شرطی که مقاله شما اصلاح نشود و جعبه زیست اصلی به همان شکل باقی نماند. نوشتن مقالات به شما کمک می کند تا به عنوان یک متخصص در زمینه تخصصی خود شناخته شوید ، که به شما در تبلیغ و فروش محصولات یا محصولات وابسته خود نیز کمک می کند.
هدف اصلی شما از نوشتن مقالات ارائه محتوای ارزشمند برای خوانندگان شما است که در نهایت آنها را از طریق جعبه زیست نویسنده به وب سایت شما هدایت می کند. اینجا جایی است که خوانندگان شما درباره شما اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد و می خواهند از وب سایت شما بازدید کنند. جعبه bio باید تنها بخشی از مقاله شما باشد که برای تبلیغ وب سایت یا برنامه وابسته خود استفاده می کنید.
زمانی بازاریابی مقاله یکی از رازهای داخلی معلمان ادبیات اینترنتی در نظر گرفته می شد. با این حال ، امروزه به نظر می رسد بسیاری از افراد جدید که از بازاریابی مقاله گوگل ادوردز شروع می کنند و از تلاش به اصطلاح خود باز می مانند ، بازاریابی مقاله مطالب بیشتر سیر متفاوتی را طی کرده است. بازاریاب های اینترنتی که اقدام به نوشتن مقاله کرده اند و هیچ گونه فایده ای از آن مشاهده نکرده اند ، نظرات مختلفی در مورد چرایی کار نکردن آن حداقل برای آنها دارند.
بسیاری از بازاریابان با مقاله نویسی خود ، یک بازار اشباع شده با افرادی که مقاله می نویسند و محتوای تکراری رقابت می کنند ، احساس رقابت می کنند. بازاریاب های اینترنتی نوشتن مقاله را کنار می گذارند زیرا احساس می کنند توجه به مقاله خود دشوارتر است ، مهم نیست ، داستان شکست همیشه یکسان است. مطمئناً ، هرکسی این موضوع را از انجمن ها ، وبلاگ ها یا منابع دیگر بشنود ، حتی سعی در بازبینی مقاله به عنوان ابزاری برای ایجاد ترافیک یا فروش نخواهد داشت.
بیایید بازاریابی مقاله را به روشی متفاوت و مثبت تر بررسی کنیم. مقالات چیزی بیش از صفحات محتوای موجود در اینترنت یا به طور کلی صفحات وب نیستند. دیگه هیچی روزانه میلیون ها صفحه وب در سراسر اینترنت ، صفحات وب وبلاگ ها ، وب سایت ها و البته مقالات وجود دارد. این صفحات وب برای جلب توجه و ایجاد ترافیک با یکدیگر رقابت می کنند.
افرادی که در بازاریابی مقاله موفق نبودند در درک این نکته موفق نبودند. بله ، بازاریابی مقاله بسیار رقابتی است ، خصوصاً با بازاریابان اینترنتی جدید که هر روز شروع به کار می کنند. برای اینکه یک گام جلوتر از رقابت باشید باید از بازاریابی مقاله همانطور که برای آن طراحی شده استفاده کنید و بیش از همه ، باید پشتکار داشته باشید.
مقالات شما باید محتوای مفیدی در مورد جایگاه ویژه شما ارائه دهند ، نکاتی را در مورد چگونگی مشاوره ارائه دهند ، از کلمات کلیدی استفاده کنند که در همه مقاله شما را منعکس می کنند ، و وب سایت خود را تبلیغ کرده و از طریق جعبه bio پیوند لینک ارزشمندی را ارائه دهند. اشتباه نکنید ، بازاریابی مقاله شامل نوشتن مقالات زیادی است و برای کارایی موثر به تلاش و عزم راسخ نیاز دارد. نوشتن مقاله چیزی است که شما باید تمرکز کنید و روزانه روی آن کار کنید تا مزایای کامل را کسب کنید و نتایج نهایی را ببینید.
اگر می خواهید میزان بازدید از وب سایت یا وبلاگ خود را افزایش دهید و می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ، استفاده از بازاریابی مقاله را شروع کنید.چرا به بازاریابی مقاله نیاز دارید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.