نحوه انتخاب بهترین بازاریابی شبکه ای – نکاتی در مورد نحوه انتخاب صحیح MLM


نحوه انتخاب بهترین بازاریابی شبکه ای – نکاتی در مورد نحوه انتخاب صحیح MLM
در جستجوی یک شرکت بازاریابی شبکه ای کامل ، باید بسیاری از فاکتورهای مهم مختلف را در نظر بگیرید. تعدادی از این موارد با انتخاب های فردی شما کنترل می شوند. با این وجود ، موارد مشترک زیادی وجود دارد که باید در شکار خود در نظر بگیرید. این سرمقاله در مورد رایج ترین عواملی که باید نگران باشید هنگام تصمیم گیری در مورد مناسب بودن بازاریابی شبکه ای ، توضیحاتی ارائه خواهد داد.
اجازه دهید بحث خود را با محصول آغاز کنیم. همه مشاغل خانگی یک محصول اصلی دارند که آن را تبلیغ می کند و به عنوان یک قاعده کلی انتظار دارد که همکاران آن را با کشتی حمل و نقل خود دریافت کنند.
این بسیار مهم است که مردم درک کنند که ارزش دارد. مردم مجبورند کالاهای تجاری شرکت ها را بخواهند و مشتاقند هزینه های یک شرکت بازاریابی شبکه ای را برای تولید موفقیت طولانی مدت بپردازند. به عنوان مثال ، اگر یک شرکت بازاریابی اینترنتی مجبور باشد ماهیانه 200 دلار برای حمل و نقل خودکار کالایی که می توانید به صورت آنلاین و با قیمت 8.99 دلار خریداری کنید ، دوام بیاورد ، دوام نخواهد آورد.
نکته دیگری که شما باید نگران آن باشید ، افرادی که عضو میلی متر نیستند می خواهند محصول را خریداری کنند. اعضای غیر خرید این محصولات به گردش پول شرکت ها اضافه می کنند و به این معنی است که احتمالاً شرکت درهای خود را باز نگه می دارد. مسئله دیگری که باید در نظر گرفته شود این است که آیا افراد به هزینه حمل و نقل خودکار ادامه می دهند یا خیر. معضلی اساسی که مانع اکثر شرکت های بازاریابی اینترنتی می شود این است که نزدیک به هشتاد درصد کاربران در سال اول حمل و نقل خودکار مورد نیاز را خاتمه می دهند. این ساده است ، اگر افراد مراقب محصول نباشند و باور نکنند که ارزش پول خود را به دست می آورند ، تقریباً همه از کشتی ماهانه خود خارج می شوند.
همانطور که شرکت مناسب بازاریابی شبکه ای را برای شرایط خود انتخاب می کنید ، در مورد پرسش زیر تأمل کنید. آیا من واقعاً به محصولات اعتقاد دارم؟ این به سادگی ماهیت انسانی است ، اگر بیشتر به وضوح به کالایی ایمان داشته باشید ، احتمالاً در واقع تبلیغات آن محصول را بیشتر می کنید. علاوه بر این ، چشم انداز شما می تواند زمانی را تشخیص دهد که به کالا اعتقادی ندارید. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که محصولی را که انبوه مردم پسندیده و خواهان آن هستند و کالایی را که می توانید به آن اعتقاد داشته باشید ، انتخاب کنید. در حالی که انتخاب می کنید کدام یک از شرکتهای بازاریابی شبکه بهترین گزینه برای شماست ، مطمئناً تحقیق دقیق در مورد این شرکت را نیز انجام خواهید داد. اطمینان حاصل کنید که این یک کسب و کار مناسب است ، که محصولات قانونی را ارائه می دهد.
علاوه بر این ، به رهبران یا اعضای سطح بالا در تجارت نگاه کنید. مدیران م byثر با موفقیت راه را نشان می دهند. نگاهی بیندازید که آیا درآمدزای برتر به آموزش ، مربیگری و آموزش کمک می کنند یا خیر. علاوه بر این ، بازاریاب های برتر که به دیگران یاد می دهند چگونه نتایج خود را تکثیر کنند ، می توانند به اعضا در تجارت و داشتن سود بیشتر کمک کنند.
امروزه بیش از هر زمان دیگری کشف یک شرکت بسیار مهم است که هم تیمی های آن را به تبلیغ وب سایت های خود و بازاریابی و تبلیغات خود ترغیب می کند. بیایید واقع بین باشیم ، شما در تلاش نیستید تا وب سایت برش کوکی شرکت ها را که دیگران از آن استفاده می کنند تبلیغ کنید.
عامل بعدی برای بررسی هنگام انتخاب مشاغل مستقر در خانه ، برنامه پرداخت است. شما در حال جستجو برای برنامه های پرداختی هستید که به شما امکان می دهد سریع ، هم از طریق تلاش های فردی و هم از طریق سایر اعضا ، درآمد کسب کنید.
آهنگ فوق العاده این روشها دارای پاداشهایی هستند که به راحتی قابل دسترسی هستند. هدیه ها در جایی که نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید ارزش ندارند. بسیاری از شرکت ها پاداش را برای افراد با درآمد بالا حفظ می کنند. با پاداش های قابل تحقق و سودهای ماندگار چشمان خود را برای سودآوری باز نگه دارید.
زمان بندی هنگام انتخاب بهترین شرکت بازاریابی اینترنتی برای شما بسیار مهم است. وقتی اقتصاد در رکود اقتصادی به سر می برد ، زمان مناسب عضویت در یک شرکت بازاریابی شبکه ای است زیرا توده های مردم ، به ویژه کارگران یقه سفید ، که به طور معمول جذب نمی شوند ، به طور فعال بدنبال فرصت هایی برای افزودن به سودهای رو به کاهش خود هستند. به عنوان مثال ، حسابداران ، پزشکان ، آژانسهای املاک و وکلا در جستجوی یافتن روشهای جدید برای کسب درآمد اضافی هستند.
به همین ترتیب ، زمان بندی برای محصولات این شرکت درست است. به عنوان مثال ، زمان عالی زمانی است که شما برای اولین بار کالایی را بدون رقابت ارائه می دهید ، نه زمانی که محصولات قابل مقایسه بسیاری در بازار وجود دارد. به یاد داشته باشید که شما همچنین به دنبال محصولاتی هستید که مردم آن را با ارزش می دانند. شرکتی را انتخاب کنید که رقابت کمی وجود داشته باشد یا هیچ رقابتی نداشته باشد و ارزش آن را داشته باشد.
بر این اساس ، هنگامی که بهترین شرکت mlm را برای خود انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که:

* این یک محصول منحصر به فرد با رقابت کم یا بدون رقابت است.

* محصولات اصلی به عنوان ارزشمند تصور می شوند.

* شرکت بازاریابی شبکه ای به شما اجازه می دهد تا به طور کارآمد فرصت خود را بازاریابی کنید.

* شرکت mlm و رهبران ارشد آن به طور فعال در اعضای آموزش شرکت می کنند. و سرانجام که

* زمان مناسب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.