تولید کننده Berry ارزش بیشتری در SIMBA از آنچه انتظار می رود پیدا می کند.


تولید کننده Berry ارزش بیشتری در SIMBA از آنچه انتظار می رود پیدا می کند.
کرکلند ، واشنگتن – 20 مه 2021- در سال 2007 وقتی سارا آزبورن ، پیترز کرنبریز ، مزرعه زغال اخته پدرشوهرش را در ساحل مبهم اورگان خریداری کرد ، انتظار نداشت که قیمت زغال اخته به زودی 80 درصد سقوط کند ، و کل صنعت را وارد شوکه شدن. با این حال این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاد ، بنابراین سارا بسیار راحت شد که سرانجام با یکی از بزرگترین شرکتهای بسته بندی میوه در جهان قرارداد بزرگی بست.
با این حال ، آن شرکت نیاز به برچسب بارکد شده بر روی هر جعبه داشت. سارا برای یک سیستم برچسب گذاری خرید کرد و Simba را از Dynamic Systems ، Inc انتخاب کرد ، که ترکیبی از نرم افزار بارکد قوی با مجموعه کامل چاپگرهای پیشرو ، اسکنرها و رایانه های لوحی صفحه نمایش رایانه است.
او می گوید: “در آن زمان ، من به زنگ و سوت اهمیت نمی دادم.” “من فقط برچسب می خواستم.”
با این حال ، در طی چند سال با تغییر دوباره صنعت ، سارا دریافت که اندازه سفارشات حتی با رشد تعداد مشتری نیز متفاوت است. کاری که ساده تأمین چند مشتری بزرگ با محموله های استاندارد بود ، بسیار پیچیده تر شده بود.
به زودی ، پیترز گوگل ادوردز کرن بری میوه بیشتری از سایر تولیدکنندگان اضافه کرد و مرکز فرآوری آن را به یک انبار حمل و نقل اینجا تبدیل کرد. این شرکت همچنین مجبور شد تقاضای انواع توت های خاص مانند انواع سس ها را برطرف کند. با بزرگ شدن چالش ها ، سیمبا ارزش واقعی خود را اثبات کرد.
سارا می گوید: “من معتاد شدم.” “من فهمیدم که این سیستم برچسب گذاری ما همچنین می تواند به من کمک کند از موجودی سریع حرکت نکنم ، زیرا وقتی چیزی بارکد شد ، دیگر داده ای وارد نمی شود ، و سیستم ردیابی ، سازماندهی و جعبه در اینجا بیشتر بخوانید بندی مجدد را در صورت لزوم آسان می کند ، سوابق عالی در چندین سفارش همزمان. ” “من سیمبا را برای برچسب گذاری خریداری کردم ، اما برای مدیریت موجودی کالا آن را دوست داشتم.”
“یک پرورش دهنده که با او شریک هستیم از کاغذبازی من متعجب شد زیرا او همچنان مانند گذشته با تعدادی صفحه گسترده و یادداشت برای هر یک از آنها سفارشات را مدیریت می کرد. او حالا قصد دارد خودش این را بخرد! ”
SIMBA همچنین خود را در ممیزی های کنترل کیفیت صنعت ، مانند مأموریت های کمیته بازاریابی کرن بری و برنامه شیوه های خوب کشاورزی USDA ، ثابت کرد. وقتی حسابرسان می پرسند یک جعبه توت از کجا رشد ، ذخیره یا حمل شده است ، سارا دیگر از طریق کشوها ، کلاسورها و هارد دیسک ها به دنبال سوابق نیست. اجرای یک گزارش فقط چند کلیک طول می کشد.
سارا همچنین داشتن یک سیستم کاربر پسند به اندازه کافی برای تجارت فوق العاده فصلی خود مفید می داند.
“از آنجا که ما در مرحله برداشت پاییز از سیستم خود استفاده می کنیم ، پس از نه ماه دوری و بدون یادگیری مجدد باید بتوانم به این نرم افزار برگردم. این بدان معنی است که هم از نرم افزار بصری برخوردار هستید و هم از پشتیبانی فنی عالی. خوشبختانه سیمبا هر دو را دارد. ”
اکنون ، پس از چهارده سال ، پیترز کرن بری قدرتمند شده و با چالش های شبکه در حال رشد مشتری و تولیدکننده و تنوع بیشتر در محصولات و سفارشات روبرو می شود.
سارا شک ندارد که تغییرات بیشتری در پیش است ، اما ، او می گوید ، “وقتی تغییرات ایجاد شود ، ما آماده خواهیم بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *