وام های تجارت کوچک – باید بخوانید


وام های تجارت کوچک – باید بخوانید
اگر اتفاقاً فقط یک شرکت کوچک تجاری راه اندازی کرده اید یا می خواهید تجارت فعلی خود را گسترش دهید تا از فرصت های مثبت به طور کامل استفاده کنید ، شرکت تجاری شما برای توسعه و موفقیت در لحظه مناسب به نوع درست تأمین مالی نیاز دارد.
وام ادامه مطالب های مشاغل کوچک می توانند کمک زیادی به رونق خانه های مشاغل کوچک کنند که اساساً ستون فقرات اقتصاد یک کشور را تشکیل می دهند. بسیاری از شرکای سازمانی یا وام دهندگان می توانند گوگل ادوردز با یک مقام فدرال در ارتباط باشند تا انواع مناسب وام های کوچک تجاری را برای انواع مختلف صنایعی که حوزه های بهره متنوعی دارند ارائه دهند.
اجازه دهید ابتدا در مورد واجد شرایط بودن دریافت وام مشاغل کوچک بحث کنیم. توانایی بازپرداخت وام گیرنده ، همانطور که از جریان پول نقد در کل کسب و کار مشهود است ، اصلی ترین مورد است. با این حال ، شواهد از شخصیت خوب و صادقانه ، توانایی مدیریت خوب ، وثیقه سالم و مشارکت صاحب خانه تجاری در حقوق صاحبان سهام نیز از فاکتورهای بسیار مهمی هستند که قبل از تصویب وام مورد بررسی قرار گرفته اند.
معمولاً صاحبان خانه های تجاری با بیش از یک مالکیت مشخص نیاز به ارائه ضمانت شخصی بازپرداخت وام دارند. این عمدتا به این دلیل است که درصد معینی از وام های پرداختی به یک وام تجاری بدون وثیقه تبدیل می شود.
انواع مختلفی از مشاغل کوچک می توانند به عنوان وام مشاغل کوچک تقاضای کمک مالی کنند. با این حال ، شرایط خاصی وجود دارد که باید انجام شود:
همه خانه های تجاری متقاضی باید انگیزه سود را نشان دهند.
تمام خانه های تجاری متقاضی باید در ایالات متحده مشغول به کار شوند ، یا حداقل قصد فعالیت دارند
تمام خانه های تجاری متقاضی برای سرمایه گذاری باید دارایی خوبی از خود نشان دهند.
انواع مختلفی از وام های مشاغل کوچک وجود دارد که خانه های مشاغل کوچک را قادر می سازد سرمایه در گردش کسب کنند.
یک برنامه کمک می تواند برای سهولت در خرید دارایی های ثابت (به عنوان مثال تجهیزات یا املاک و مستغلات) در اینجا بیشتر بخوانید برای نوسازی یا گسترش ، بودجه ای را با نرخ ثابت تأمین کند. این به طور خاص در خانه های کوچک تجاری است.
یک برنامه کمک می تواند وام هایی کوتاه مدت برای آن فراهم کند تا خانه های تجاری بتوانند لوازم ، مبلمان ، تجهیزات یا موجودی کالا را خریداری کنند. چنین برنامه هایی به طور خاص برای انواع خانه های مشاغل کوچک طراحی شده است که نیاز به تأمین مالی در مقیاس کوچک و همچنین کمک در جبهه فنی برای گسترش یا راه اندازی دارند و وام از طریق وام دهندگان واسطه ای مشخص شده است (به عنوان مثال ، سازمان های غیر انتفاعی) که تجربه کمک فنی و وام دارند).
در برنامه وام دیگری ، وامهایی با بهره کم به مستاجر ، خانه های تجاری بزرگ ، صاحبان خانه و بسیاری از سازمان های غیرانتفاعی خصوصی برای جایگزینی یا تعمیر اموال شخصی ، تجهیزات یا ماشین آلاتی که به دلیل بلایای طبیعی از بین رفته اند ، تعلق می گیرد.
از این رو مشخص شد که وام های مشاغل کوچک می توانند نقش مهمی در بهبود سناریوی کلی مشاغل تجاری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.