بهترین گزینه جایگزین تبلیغات فیس بوک برای Dropshipping Businesss_
68٪ بزرگسالان آمریکایی از فیس بوک استفاده می کنند. علاوه بر این ، فیس بوک سالانه بیش از 16 میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی دارد. اما ، این چه ارتباطی با تجارت شما دارد؟
رقابت بیش از هر زمان دیگری وجود دارد. و ، به طور مداوم رقابت سخت تر می شود. این را با فاصله های گذرا ترکیب کنید و شروع به گرفتن یک تصویر واضح خواهید کرد.
علی رغم تعداد زیاد کاربران ، فیس بوک نمی تواند تنها مکانی برای تبلیغ تجارت کسب و کار شما باشد. بنابراین ، شما چه جایگزینی دارید؟
برای آگاهی از بهترین گزینه تبلیغات فیس بوک که در سال 2020 برگزار می شود ، به خواندن ادامه دهید. آینده شما (و بودجه کسب و کارتان) از انجام این کار خوشحال خواهید شد.
همه ترافیک برابر ایجاد نشده است
بیشتر کاربران فیس بوک در سیستم عامل به دنبال سرگرمی هستند. آنها برای خرید چیزی در آنجا نیستند. بنابراین ، بسیاری از تبلیغات علی رغم اینکه خوب نوشته شده و بهینه شده اند ، ناشنوا می شوند.
این مورد در مورد سایر اشکال تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیز صادق است. افراد برای جنبه های گوگل ادوردز اجتماعی آن به این سیستم عامل ها می پیوندند و با آنها درگیر می شوند. آنها ترجیح می دهند با دوستان و خانواده خود جلب کنند یا به تصاویر زیبا نگاه کنند. کاربران فیس بوک قصد تجاری کمی دارند یا اصلاً ندارند.
اما ، به نحوه رفتار خود در موتورهای جستجو فکر کنید. شما می دانید که چه می خواهید و به دنبال بهترین راه حل ممکن هستید. کارت اعتباری شما احتمالاً روی میز شما نشسته است تا تصمیم بگیرید.
موتورهای جستجو در بازار هستند تا به کاربران خود آنچه را که می خواهند بدهند. بنابراین ، پرس و جوهایی با اهداف تجاری بالا ، محصولات را نشان می دهند که به حل مشکلات آنها کمک می کند.
هنگام جستجوی “کفش دویدن نایک” ، نتیجه می گیرید که آماده خرید یک جفت جدید هستید. موتورهای جستجو این را می دانند و تمام تلاش خود را می کنند تا آنچه را دنبال می کنید به شما بدهند.
بهترین جایگزین برای تبلیغات فیس بوک
وانمود کنید که می خواهید یک لباس کوکتل جدید بخرید. شما به سمت Google می روید و “لباس کوکتل قرمز” را جستجو می کنید. یکی از اولین مواردی که مشاهده می کنید ، لیست افقی محصولات محبوب است. یکی از آنها توجه شما را جلب می کند بنابراین روی آن کلیک کنید.
شما در آخر آن را خریداری می کنید و به روز خود می پردازید. حالا ، آن مثال را زیر و رو کنید. شما لباس های مختلف کوکتل را از طریق فروشگاه تجارت الکترونیک خود رها می کنید. منطقی است که شما می خواهید محصولات شما در آنجا نمایش داده شود.
چرا؟ زیرا افرادی که آن را می بینند قصد تجاری دارند. آنها اکنون آماده خرید یک لباس هستند … آنها به گوگل گفتند که چه می خواهند و گوگل تحویل داد.
تبلیغات لیست محصولات Google (PLA) را وارد کنید
Google PLA منحصر به فرد است زیرا اطلاعات دقیق محصولات شما را نشان می دهد. همچنین تمایل به صرفه بودن دارند زیرا از ساختار هزینه کلیک (CPC) استفاده می کنند. این بدان معناست که شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید مگر اینکه شخصی روی لیست محصول شما کلیک کند.
PLA مانند Adwords است با این تفاوت که:
روی کلمات کلیدی تمرکز نکنید
حاوی تصاویر محصولاتی باشید که در نتایج موتور جستجو برجسته هستند
با استفاده از Google Merchant Center مدیریت می شوند
بهترین شیوه های Google PLA
شروع کار با Google PLA ممکن است مشکل باشد ، به خصوص اگر تبلیغات برای شما جدید باشد. اما ، این بهترین روش ها را دنبال کنید و در راه موفقیت باشید.
با Google Merchant Center آشنا شوید
شما اطلاعات محصول را در Google Merchant Center مدیریت خواهید کرد. Google قالب مشخصه ویژه ای دارد که برای اجرای خوب فرآیند به آن نیاز دارند. به خاطر داشته باشید که تبلیغات با استفاده از آنچه در خوراک محصول شماست ، به صورت خودکار تولید می شوند.
به ویژگی های مورد نیاز توجه کنید و اطلاعات مربوط به اطلاعات خود را به روز نگه دارید.
خوراک محصول خود را اینجا مدیریت کنید
نحوه مدیریت خبرمایه به تعداد محصولات و بودجه شما بستگی دارد. یک کمپین موفق به قیمت ، مقدار و اطلاعات به روز متکی است.
تکنیک های معمول مدیریت عبارتند از:
استفاده از اکسل یا Google Sheets ادامه مطالب و به روزرسانی دستی
سرویس های شخص ثالث که با وب سایت شما همگام سازی خودکار می کنند
برون سپاری به یک پیمانکار
سایر نرم افزارهای مدیریت موجودی کالا
از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید – هیچ استثنایی
تصاویر همان چیزی است که لیست محصولات را برجسته می کند. علاوه بر این ، آنها تنها راهی هستند که مصرف کنندگان از محصولات شما دیدن می کنند. تصاویر ضعیف نمی توانند با تصاویر حرفه ای رقابت کنند. و ، آنها همچنین تأثیرات خوبی در مورد تجارت شما ندارند.
از عناوین و توضیحات غنی با کلمات کلیدی دقیق استفاده کنید
Google PLA از کلمات کلیدی خاصی برای قرار دادن تبلیغات استفاده نمی کند. بنابراین ، استفاده از کلمات کلیدی در عنوان و توضیحات محصول بسیار حیاتی است. آنها باید به طور طبیعی جریان داشته و توصیفی باشند.
دسته بندی محصولات شما همچنین ممکن است به تعیین ارتباط کمک کند. هدف بازی سیستم نیست. این برای توصیف دقیق محصولات شما است تا Google بداند چه زمانی باید نشان دهد.
اگر تعداد زیادی از محصولات را ارائه می دهید ، گروه های تبلیغاتی را درک کنید
گروه های تبلیغاتی به شما امکان می دهند محصولات خود را مرتب کنید. اگر تعداد انگشت شماری محصول داشته باشید ، آنها کار زیادی برای شما انجام نمی دهند. اما ، اگر صدها مورد می فروشید ، گروه های تبلیغاتی به شما امکان می دهند همه چیز را مرتب نگه دارید.
یک مکان منطقی برای شروع با دسته هایی است که در وب سایت خود استفاده می کنید. همچنین ممکن است گروه بندی موارد با حاشیه سود مفید باشد بنابراین می توانید با خیالی آسوده پیشنهادات خود را ارائه دهید.
توجه: Google به گروه های تبلیغاتی اهمیتی نمی دهد و همچنین بر جایگذاری تبلیغات تأثیری ندارد.
پیشنهادات خود را بر اساس حاشیه سود و رقابت بهینه کنید
دسته ها و صنایعی که رقابت بالایی دارند ، قیمت بالایی دارند. اما اگر تبلیغات به درستی انجام شود ، پولی که می گیرید بیش از مبلغی است که می پردازید.
ایده قرار دادن پیشنهادات هوشمندانه ای است که:
حاشیه سود خود را از بین نبرید
شما را بالاتر از رقابت خود قرار دهید
فروش را به سمت تجارت خود سوق دهید
سرمایه خود را برگردانید و سپس مقداری
به همین دلیل استفاده موثر از گروه های تبلیغاتی مفید است. بهینه سازی پیشنهادات شما بر اساس میزان توانایی پرداخت و بازپرداخت شما را آسان می کند.
امروز تجارت خود را در Dropshipping انجام دهید
استفاده از Google PLA به عنوان جایگزین تبلیغات فیس بوک فقط آغاز کار است. پس از دریافت سفارشات ، باید آنها را ارسال کنید و برای انجام این کار به یک تامین کننده قابل اعتماد و یک روند انجام منظم نیاز دارید.
پس چرا خدمات Yakkyofy را امتحان نمی کنید؟ Yakkyofy به شما کمک می کند محصولات خود را مستقیماً از کارخانه ها با قیمت B2B در چین تهیه کنید. ظرف 12-12 روز در بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا و آمریکای شمالی ، جعبه ها و برچسب های شخصی و حمل و نقل سریع به شما ارائه می دهد.
Yakkyofy به لطف ادغام خود با Shopify و Woocommerce به شما کمک می کند تا روند تحقق خود را به طور کامل مدیریت و خودکار کنید ، محصولات کشتی را با برچسب های خصوصی رها کنید و به محض انجام سفارش خود شماره های رهگیری را ارسال کنید.
اتوماسیون Dropshipping برابر است با آزادی و زمان برای انجام بیشتر کارهای مهم. Yakkyofy از اهمیت اتوماسیون آسان در دنیای پیچیده فناوری امروز می داند. خوب ، منتظر چی هستی؟
ثبت نام به صورت رایگان و امروز شروع کنید!بهترین گزینه جایگزین تبلیغات فیس بوک برای Dropshipping Businesss_

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.