20 گرایش برتر بازاریابی اینترنتی


20 گرایش برتر بازاریابی اینترنتی
فصل بهار ، روندهای جدید
آه ، این زمان از سال بسیار با طراوت است ، به طوری که به ما فرصت می دهد تا بقیه سال را برای تأمل ، “بوییدن گلها” ، تجزیه و تحلیل و توسعه استراتژی های شرکت هایمان تأمل کنیم. به عنوان مثال ، اکنون یک فرصت عالی برای شناسایی روند عمده بازاریابی اینترنتی و تهیه برنامه های بازاریابی مربوطه برای به دست آوردن فرصت های بازار و به حداکثر رساندن درآمد بر این اساس است.
برای این منظور ، در زیر لیستی از 20 گرایش عمده بازاریابی اینترنتی وجود دارد که تاکنون شکل گرفته است.
روندهای بازاریابی اینترنتی
روند شماره 1: بازاریابی رکود اقتصادی
انتظار بسیاری از پیام های بازاریابی مرتبط با رکود اقتصادی را دارید. از دیدن پیشنهادهای زیادی که “در شما صرفه جویی می کنند” در طول سال تعجب نکنید. با خرید کمتر دلار ، پیام بازاریابی شما چگونه متمایز و برجسته خواهد بود؟
روند شماره 2: بازاریابی اینترنتی – palooza
با توجه به مقرون به گوگل ادوردز صرفه بودن و اندازه گیری ذاتی آن ، انتظار می رود بسیاری از مشاغل کوچک دیگر بازاریابی اینترنتی را امسال و فراتر از آن جدی بگیرند. این شامل مواردی از بازاریابی از طریق ایمیل ، تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک و شبکه های اجتماعی ، تا افزایش سرمایه گذاری در وب سایت ها ، ریز سایت ها و صفحات فرود سفارشی است.
روند شماره 3: صدای مشتری
مشتریان خواهان صدا در تجارت شما هستند ، در غیر اینصورت آنها به دنبال راه حل های جایگزین هستند. به انجمن ها ، وبلاگ ها ، تأمین منابع عمومی ، فرم های بازخورد و غیره فکر کنید؟ در حالی که در سه ماهه دوم سال 2007 ، 25 درصد از مخاطبان آنلاین خود را “منتقد” می بیشتر نامیدند که در بحث رسانه های اجتماعی مشارکت داشتند ، یک سال بعد این تعداد به 37 درصد رسید (منبع: فارستر).
روند شماره 4: بازاریابی ویدیویی
بسیاری از مطالعات نشان می دهد که افزودن فیلم به وب سایت باعث افزایش بازدید و حضور در سایت می شود. همچنین به دنبال افزایش عمده فیلم های آنلاین باشید. اگر وب سایت شما هنوز هیچ ویدئویی ندارد ، به دنبال اضافه کردن آنها در سال جاری باشید ، اما مطمئن شوید که برای مخاطبان هدف شما مناسب و مفید هستند. امسال به دنبال فناوری ویدیویی تعاملی باشید که از طریق آن کاربران می توانند بر روی عناصر موجود در ویدیوها کلیک کنند تا به محتوای مرتبط ، سایتهای خرد و سبد خرید منتقل شوند.
روند شماره 5: وبلاگ نویسی
برای ادامه رشد خود به دنبال وبلاگ نویسی باشید. موانع ورود به وبلاگ نویسی بسیار کم است ، انتظار می رود بسیاری از مشاغل کوچک دیگر در سال آینده وبلاگ های خود را راه اندازی کنند.
روند شماره 6: بازاریابی اجتماعی
مشاغل کوچک در استقبال از بازاریابی اجتماعی نسبتاً کند عمل کرده اند. با عمودی سازی بیشتر رسانه های اجتماعی و وب سایت های شبکه های اجتماعی ، انتظار داشته باشید مشاغل کوچک بیشتری در محیط های هدفمندی که دستیابی به بازگشت سرمایه آسان تر است درگیر شوند.
روند شماره 7: بازاریابی موبایل
به نظر می رسد این روزها هرکسی آیفون یا نوع مشابه دستگاه موبایل دیجیتال داشته باشد. به گفته نیلسن ، نزدیک به 40 میلیون نفر در ایالات در اینجا بیشتر بخوانید متحده به ایمیل خود از طریق یک دستگاه تلفن همراه دسترسی دارند. بازاریابی موبایل سرانجام در سال 2010 به ویژه برای مشاغل محلی مانند رستوران ها ، سینماها و هر کسی که نسل Y را هدف قرار داده است ، پتانسیل خود را می یابد
روند شماره 8: هدف گذاری رفتاری
انتظار داشته باشید تبلیغات آنلاین مبتنی بر رفتار باشد. بسیاری از شبکه های جدید تبلیغاتی رفتاری در سال جاری در دسترس قرار می گیرند ، برخی از آنها تصاویر و پیام های ایجاد شده به صورت پویا را بر اساس رفتار آنلاین هر کاربر ارائه می دهند.
روند شماره 9: تجزیه و تحلیل رفتاری
انتظار داشته باشید دنیای اندازه گیری و تجزیه و تحلیل وب نیز رفتاری داشته باشد. این بدان معنی است که نه تنها صفحاتی که مردم در وب سایت شما یا من بازدید می کنند اندازه گیری می شود ، بلکه مهمتر از همه این است که چرا آنها این کار را انجام می دهند.
روند شماره 10: بازاریابی ویجت
ابزارک ها (برنامه های کاربردی وب کوچک و تعاملی) نسبتاً ارزان تهیه نمی شوند و می توانند روشی م toثر برای اطمینان از اینکه مشتریان شما وقت بیشتری با برند شما به طور مداوم می گذرانند باشند. امسال چه ابزارک هایی را به کار می گیرید که باعث صرفه جویی در وقت مشتری شما شود ، به آنها کمک کند کارهای خود را انجام دهند یا به سادگی اطلاعات مفیدی در اختیار آنها قرار دهید؟
روند شماره 11: نوآوری
با رکود اقتصادی ، رقابت کمتری برای خرید کمتر دلار در دسترس خواهد بود. با این کار خلاقیت و نوآوری در دنیای بازاریابی آنلاین به وجود خواهد آمد. اجازه ندهید رقابت شما باعث نوآوری شما شود.
روند شماره 12: بازاریابی بازگشت به مبانی
انتظار کمتری داشته باشید و پیام های بازاریابی بیشتری در مورد چگونگی حل مشکلات مشتریان برای مشتریان داشته باشید. مطمئن باشید که می فهمید چگونه کسب و کار شما مشکلات دنیای واقعی را حل می کند و سپس این موضوع را در پیام های بازاریابی خود روشن کنید.
روند شماره 13: بازاریابی رابطه ای
شرکت ها به سمت الگوی ایجاد رابطه با مشتریان خود حرکت خواهند کرد. رکود در اقتصاد به معنای کمتر شدن مشتری جدید برای یک تجارت است. برای پرداختن به این موضوع ، شرکت ها باید تمرکز خود را بر ایجاد هیجان در مشتریان فعلی و ایجاد روابط طولانی مدت بگذارند.
روند شماره 14: عمودی سازی
عمودی سازی پیشرفت طبیعی بسیاری از کانال های بازاریابی است و فرصتی را برای بازاریابان فراهم می کند تا با مخاطبان بسیار هدفمند ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال ، اگر طراح یا خرده فروش کفش هستید ، به جای YouTube.com به ShoeTube.tv فکر کنید. انتظار می رود روند عمودی شدن در فضای آنلاین روند جدیدی باشد.
روند شماره 15: شخصی سازی
کدام مشتری محصول یا راه حل سفارشی را در مقابل نسخه عمومی و برش کوکی ترجیح نمی دهد؟
روند شماره 16: بازاریابی چند فرهنگی
در تلاش برای کشف مخاطبان جدید ، بسیاری از مشاغل کوچک قصد دارند به پتانسیل استفاده نشده بازار اسپانیایی زبان در اینجا در ایالات متحده پی ببرند.
روند شماره 17: مخلوط کردن تبلیغات نمایشگر و بازاریابی جستجو
مطالعات متعدد نشان داده است که با افزودن یک کمپین تبلیغاتی نمایش آنلاین به یک کمپین تبلیغاتی پرداخت به ازای هر کلیک در موتورهای جستجو ، ترافیک وب سایت می تواند دو برابر شود و تبدیل به طور قابل توجهی افزایش یابد. این نوع بازگشت سرمایه را نمی توان نادیده گرفت.
روند شماره 18: دم بلند و بلند
کریس اندرسون برای توصیف استراتژی مشاغل (به عنوان مثال ، نت فلیکس) عبارت “The Long Tail” را ابداع کرد که تعداد زیادی از اقلام را به فروش می رساند ، هرکدام به مقدار نسبتاً کم. دم بلند
فرصتی است برای مشاغل کوچک برای به دست آوردن بخشها و زیرمجموعه های هر بازار. با رکود اقتصادی ، انتظار داشته باشید که دم طولانی مدت طولانی تر شود زیرا مشاغل کوچک پس از طاقچه های باریک و باریک تری به انتهای دم می روند.
روند شماره 19: جایی مانند خانه وجود ندارد
با افزایش تعداد بیکاری ، انتظار می رود امسال مشاغل مستقر در خانه و مادران کارآفرین افزایش یابد. به همین ترتیب ، انتظار می رود جهشی در بازاریابی که متوجه این بخش از بازار است ، باشد. اگر می توانید به این افراد کمک کنید تا موفق شوند ، همین حالا صحبت را شروع کنید.
روند شماره 20: سرعت
با رشد در زمینه کارآفرینی و مشاغل مستقر در خانه ، می توان انتظار داشت که سرعت پاسخ این مشاغل به سوالات مشتری احتمالی سریع باشد. به همین ترتیب ، مشاغل کوچک که می خواهند پیشرفت کنند باید با سرعت برق کار کنند و وب سایت هایی داشته باشند که کاملاً نیازهای مشتریانشان را تأمین کند.
برنامه عملیاتی
آیا کار شما آماده است؟ با توجه به روند فوق در بازاریابی اینترنتی ، روش هایی را کشف کنید که کسب و کار کوچک شما می تواند از فرصت های موجود در فضای بازاریابی آینده استفاده کند تا شرکت شما رشد کند و اهداف سالانه خود را بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.