کلاه سفید در مقابل SEO کلاه سیاه


کلاه سفید در مقابل SEO کلاه سیاه
اگر یک چیز مشاغل آنلاین را از “سنتی” متمایز می کند ، مطالب بیشتر این شیوه بازاریابی آنهاست. در حالی که برای مشاغل سنتی همه چیز به محلی که در آن قرار دارد بر می گردد ، اما اگر یک تجارت آنلاین ترافیکی ایجاد نکند ، مهم نیست که صفحه وب آن به خوبی ساخته شده یا محتوای آن با کیفیت باشد.
به همین دلیل است که برای هر کسب و کار آنلاین در خارج از کشور ، موارد کمی به اندازه دستیابی به میزان پایدار بازدید از وب سایتشان مهم هستند. و وقتی نوبت به انتخاب بهترین روش برای به دست آوردن نتایج قابل اعتماد ، ارگانیک و طولانی مدت در موتورهای جستجو می رسد ، راهی برای انجام این کار بهتر از کمک متخصصان سئو نیست که واقعاً پیچیدگی های واقعی آن را درک کنند.
دلیل اهمیت این امر این است که برخی از شرکتهای بازاریابی آنلاین آنچه را آنها می نامند یک سرویس سئو کامل و کارآمد است ، در حالی که در واقع آنچه آنها ارائه می دهند چیزی است که به عنوان Black Hat SEO شناخته می شود ، که فقط یک طرح ترافیک سریع است که می تواند برای آن مضر باشد. هر شرکتی که آن را اجرا کند.
سئو کلاه سیاه و کلاه سفید
در اینجا تفاوتهای اصلی بین این روش SEO و SEO White Hat ، روش کاملاً پذیرفته شده (و عملی) سئو در بین مشاغل آنلاین واقعاً موفق وجود دارد.
سئو کلاه سفید
هنگام استفاده از SEO White Hat ، شرکت ها از بهترین روش های عملی برای بدست آوردن رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو استفاده می کنند. این روش ها به طور کامل با دستورالعمل های پذیرفته شده موتور جستجو و همچنین ارائه نتایجی که برای طولانی مدت ادامه دارند مطابقت دارند.
علاوه بر این ، این رویکرد به سئو به تجزیه و تحلیل عمیق وب سایت کسب و کار و همچنین دانش کامل از قوانین سئو نیاز دارد تا به طور تصادفی آنها را نشکند.
سئو کلاه سیاه
ویژگی اصلی SEO کلاه سیاه این است که افرادی که این روش را ارائه می دهند ، تقریباً نتایج فوری را به مشتریان خود وعده می دهند. با این حال ، این روش ها از دستورالعمل های موتور جستجو پیروی نمی کنند و بنابراین در طولانی مدت دوام ندارند. آنچه اوضاع را بدتر می کند این است که سو the استفاده از این روش ها می تواند اینجا وب سایتی را از موتورهای جستجو منع کند ، که این همان ورشکستگی کامل است.
اکنون ، برای جلوگیری از قربانی شدن یک شرکت SEO کلاه سیاه ، مشاغل آنلاین باید جنبه هایی را که معمولاً این شرکت های کلاه سیاه را از بین می برد ، در نظر بگیرند:

* آنها همیشه در یک بازه زمانی کوتاه یک موتور جستجوگر شماره 1 را ارائه می گوگل ادوردز دهند.

* آنها تمایل دارند بدون درخواست قبلی با شرکت ها تماس بگیرند ، که این نشان دهنده کمبود حرفه ای است.

* اکثر شرکتهای متقلب سئو در آنجا با کوچکترین تحقیق خراب می شوند. اگر یک شرکت سئو کارآمد و مورد توجه باشد ، هم افراد و هم شرکت های دیگر در مورد آنها در سراسر اینترنت صحبت می کنند / می نویسند.

* یکی از قابل توجه ترین روشهایی که کلاه سیاه استفاده می کند ، گنجاندن متنهای کوچک متن نامرئی (به همان رنگ پس زمینه برای مثال) در وب سایتهای مشتریان است ، که سعی می کند به موتورهای جستجو تصور کند که عنکبوتی در یک وب سایت بسیار کلمه کلیدی دارند. .
نتیجه
اکنون که مشاغل شما می دانند درخواست خدمات از شرکت های سئو کلاه سیاه چقدر خطرناک است ، از همان ابتدا بیشتر کاربران در تمایز این شرکت ها از شرکت های صادق مشکلی نخواهند داشت. و با این کار در هزینه و زمان قابل توجهی صرفه جویی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.