راه حل های مدیریت دارایی IT DeskCenter USA Inc.


راه حل های مدیریت دارایی IT DeskCenter USA Inc.
راه حل های مدیریت دارایی IT
DeskCenter تعالی ایالات متحده در فناوری و خدمات قرن 21st متناسب با همه بودجه ها
IT Asset Management به شما این امکان را می دهد تا تمام ایستگاه های کاری خود را به روشی بسیار آسان و کارآمد مدیریت کنید. برای حداکثر کنترل و کارایی (به عنوان مثال هزینه های جاری) می توانید تمام اطلاعات مربوطه ، مانند اجزای سازنده و داده های خرید ایستگاه های کاری خود را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنید.
DeskCenter USA Management Suite برخلاف بیشتر رقبای خود ، برای همه برنامه های خود از یک پایگاه داده کار می کند
IT Asset Management بخشی از بسته Basic است و مدیریت جامع داده اصلی را برای کلیه داده های مالی شرکت ارائه می دهد. ترکیب یکپارچه مدیریت موجودی فنی و تجاری خصوصاً ویژگی منحصر به فرد این بسته است. گزارش های خاص و منفرد ، بخش های شما را (مانند IT یا کنترل کننده) در هر زمان مطلع نگه می دارند. مدیریت انرژی ، برنامه دیگر این بسته ، به طور مداوم هزینه ها را کاهش می دهد و انتشار CO2 را کاهش می دهد و به هزاران دلار صرفه جویی فوری و سالانه دست می یابد (این ویژگی “مدیریت برق با بسته اصلی بصورت رایگان ارائه می شود).
برای نسخه ی نمایشی ، دوره آزمایشی رایگان ، س questionsال یا دوست دارید در مورد پخش های اینترنتی آینده ما اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً با شماره 516 442-1509 با ما تماس بگیرید. DeskCenter USA از پاسخگویی به سوالات شما خوشحال است
شفافیت هزینه
اطلاعات مهم از قبل می توانند به سیستم ها ، اجزا یا دارایی های شما در هنگام شناسایی اول اضافه شوند. تخصیص مرکز هزینه های جامع ، اتصال به اطلاعات تامین کننده ، توافق نامه خدمات ، استهلاک و اطلاعات لیزینگ و ادغام در مدیریت مجوز امکان مدیریت شفاف کلیه دارایی ها را فراهم می کند.
DeskCenter System Manager همچنین امکان تغییر داده های پویا را فراهم می کند. اگر به عنوان مثال مکان ، اتاق یا مرکز هزینه تغییر کند ، این اطلاعات برای همه سیستم ها ، کاربران و اجزای اختصاص داده شده به این دارایی نیز به روز می شود. تعداد زیادی از ادامه مطالب سیستم های مختلف (به عنوان مثال شماره موجودی) را می توان به هر دارایی اختصاص داد. همراه با DeskCenter. جیب ، شما یک راه حل عالی برای موجودی موبایل دارید.
ادغام کاربر
سیستم ها یا م componentsلفه ها را می توان به کاربران اختصاص داد و به راحتی می فهمد کدام کاربر یا سیستم از کدام سیستم استفاده می کند. البته شما همچنین این امکان را دارید که داده های دارایی را از پایگاه داده های موجود یا سیستم های خارجی وارد کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر به مدیریت کاربر مراجعه کنید.
گزارشگری کامل
DeskCenter یک راه حل گزارش کاملاً یکپارچه ارائه می دهد که امکانات بسیاری را ارائه می دهد: از ایجاد گزارش هزینه ها تا ایجاد نمای کلی سیستم های سفارشی ، تقریباً همه چیز امکان پذیر است. همچنین می توانید گزارشات را به سیستم های خارجی صادر کنید (به عنوان مثال SAP) و گزارش های موجود را مطابق نیاز خود سفارشی کنید.
گزارش ها در پایگاه داده DeskCenter ذخیره می شوند ، بنابراین تمام گزارش های ایجاد شده مستقیماً در دسترس همه کاربران قرار دارند و نیازی نیست که آنها را برای هر کاربر جداگانه ارسال کنید. روش دیگر ، مطالب بیشتر راه حل گزارش می تواند به عنوان یک برنامه مستقل نصب شود ، که دسترسی به تجزیه و تحلیل بدون مدیر سیستم DeskCenter را امکان پذیر می کند.
برای نمایش آزمایشی ، وبینارها ، پخش های اینترنتی و دوره آزمایشی رایگان می توانید از وب سایت ما دیدن کنید. خوشحال می شویم به سوالات شما پاسخ دهیم
علاوه بر این ، DeskCenter USA گزینه های قیمت گذاری ویژه متنوعی را ارائه می دهد که شامل لیزینگ و برای اهداف انطباق ، اجاره های کوتاه مدت است.
درباره DeskCenter® USA، Inc.
DeskCenter® USA یک شرکت نرم افزاری جهانی است. پلت فرم فناوری پیشرو “DeskCenter ® Management Suite تمام الزامات لازم را برای مدیریت کامل خدمات فناوری اطلاعات دارد. این شامل مدیریت دارایی IT ، مدیریت مجوز ، استقرار نرم افزار و استقرار سیستم عامل و همچنین گزارش ، میز راهنمای کاربر و مدیریت گسترده سیستم Real Time. با این یک برنامه شریک جذاب است ، این محصول بهترین راه حل برای خانه های سیستم و مجتمع های سیستم است که می خواهند خدمات نوآورانه مدیریت شده را ارائه دهند. این شرکت با رشد سریع بیش از 700 مشتری از جمله فولکس واگن ، لوفت هانزا ایر پلاس و پرایس واترهاوس کوپر دارد. به دلیل پشتیبانی برجسته مشتری ، ساختار قیمت گذاری و گنجاندن مشتریان در فرآیند توسعه شناخته شده است.
برای نمایش آزمایشی ، وبینارها ، استفاده آزمایشی رایگان می توانید از وب سایت ما بازدید کنید یا با شماره 516 442-1509 تماس بگیرید گوگل ادوردز خوشحال می شویم به سوالات شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.