چه تفاوتی بین لوازم خانگی و مشاغل وجود دارد_


چه تفاوتی بین لوازم خانگی و مشاغل وجود دارد_
لوازم خانگی ابزارها و دستگاههایی هستند که برای اهداف خانه و محل کار استفاده می شوند. بنابراین اگر می خواهید لوازم خانگی بخرید ، به یاد داشته باشید که لوازم مورد نیاز خانه با آنهایی که برای بیشتر بخوانید کار تجاری استفاده می شود متفاوت خواهد بود. اما باز هم اگر مشاغل مستقر در خانه را اداره کنید لوازم موردنیاز شما می تواند مشابه لوازم مورد نیاز در خانه های مسکونی باشد.
از طرف دیگر اگر مشاغل تولیدی بزرگی دارید ، مطمئناً لوازم خانگی مشاغل خانگی کافی نیست. بنابراین وقتی می خواهید گوگل ادوردز لوازم خانگی را خریداری کنید ، حتماً برای هدفی که می خواهید آنها را بخرید ، مطمئن شوید.
نمونه لوازم خانگی
لوازم خانگی آنهایی هستند که برای عملکرد خانه مورد نیاز هستند. لوازم اصلی و کوچک در هر خانوار مورد نیاز است. وقتی خانه ای را اداره می کنید ، لیست لوازم خانگی عملاً بی پایان است. از مایکروفر گرفته تا یخچال ، ماشین لباسشویی به ماشین ظرفشویی ، خشک کن تا شوینده بخار گرفته تا بخاری و غیره ، در واقع امکانات بی پایان نیستند.
نمونه هایی از لوازم تجاری
مشاغل به تعداد وسایل مورد نیاز در هر خانوار نیاز ندارند. مشاغل بزرگ تولیدی در مقایسه با لوازم خانگی به لوازم سنگین بیشتری نیاز دارند. به عنوان مثال اگر در خانه قهوه ساز دارید ، قهوه ساز در اندازه متوسطی است كه فقط سازندگان خانواده باید صبح قهوه بنوشند اما در یك تجارت نسبتاً ادامه مطالب مناسب اینطور نیست.
قهوه ساز مورد استفاده در آنجا حداقل پنج برابر اندازه دستگاه تولیدی در خانه است. بنابراین اگر یک قهوه ساز برای خانه خود می خواهید ، می توانید آن را با اندازه معمولی انجام دهید اما اگر برای کار شما باشد باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا نیاز همه کارمندان را برآورده کند.
تفاوت های بیشتر بین لوازم خانگی و تجاری
اغلب دیده می شود که لوازم خانگی مورد استفاده در مشاغل نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما تنها تفاوت این دو مورد این است که اگر برای کار تجاری خریداری شوند باید از وظایف سنگینی برخوردار باشند.
از آنجا که در کسب و کار از این وسایل بیشتر و بیشتر استفاده می شود ، باید دوام بیشتری داشته باشند. هر دو وسیله کار برای خانه و خانه در یک فروشگاه موجود است بنابراین تفاوت زیادی بین این دو وجود ندارد به جز این واقعیت که وسایل تجاری وات بیشتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *