برای اولین بار ، گوگل کمک به نرم افزارهای منبع باز مانند Chromium ، Kubernetes و Android را بخش عمده ای از کارآموزی های تابستانی خود می کند.


برای اولین بار ، گوگل کمک به نرم افزارهای منبع باز مانند Chromium ، Kubernetes و Android را بخش عمده ای از کارآموزی های تابستانی خود می کند.
کارمندان Google ممکن است از خانه کار کنند ، اما این کار غول جستجو را از اجرای برنامه کارآموزی خود در تابستان منصرف نمی کند – حتی اگر این برنامه برای اولین بار از راه دور برگزار شود.
تفاوت در این است که در جایی که کارآموزان گوگل به طور سنتی روی محصولات و زیرساخت های اصلی این شرکت کار می کنند ، امسال وظیفه کمک به نرم افزارهای منبع باز را دارند. این نوع پروژه های نرم افزاری قبلاً توسط تیم های گسترده و توزیع شده ای از توسعه دهندگان عمدتاً داوطلب ساخته شده است گوگل ادوردز که آنها را برای شرایط موجود ایده آل می کند.
اریک بروور ، معاون Google و معاون زیرساخت های Google Cloud ، به Business Insider گفت: “منبع آزاد برای همکاری از راه دور طراحی شده است.” “روش مدیریت کد ، بررسی کد از قبل مجازی است. انتظار می رود که بتوانید از راه دور به عنوان بخشی از سیستم کار کنید.”
وی بعدا افزود: “این محل مناسبی برای پناهگاه در محل است.”
پروژه های منبع باز ، طبق تعریف ، هر کسی رایگان بارگیری ، استفاده و مشارکت در صورت تمایل خود را انجام می دهد. امروز ، گوگل حدود 2600 پروژه منبع باز ، از جمله سیستم عامل Android ، نرم افزار زیرساخت رایانش ابری Kubernetes ، موتور مرورگر Google Chrome Chromium ، پروژه هوش مصنوعی TensorFlow و غیره را شبان می دهد.
چگونه Google برنامه کارآموزی خود را تنظیم کرده است برخی از شرکت ها مانند Yelp برنامه های کارآموزی خود را با اشاره به مسائل لجستیکی در مورد همه گیر لغو کرده اند.
Brewer می گوید که برخی از مسائل لجستیکی مربوط به خود Google وجود داشته است ، مانند ارسال لپ تاپ به همه کارآموزان در اینجا بیشتر بخوانید خود ، که در بیش از 43 کشور جهان زندگی می کنند.
همچنین باید چگونگی راه اندازی یک برنامه کارآموزی مجازی سه ماهه بدون وجود محیط کار ادامه مطالب فیزیکی برای تسهیل کمک Googlers به ​​کارآموزان در پروژه هایشان تعیین می شد. علاوه بر این ، بروور می گوید ، برخی از پروژه ها برای کارهای دفتری مناسب ترند. برخی از پروژه های Google تحت اقدامات امنیتی قرار دارند یا توسط منابع فنی محدود می شوند كه آنها را برای كار در همان دفتر مناسب تر می كند.
بروور گفت: “در برخی موارد ، ما می توانیم این کار را از راه دور انجام دهیم ، اما این بسیار دشوارتر است.”
هنگامی که بروور در داخل کشور اعلام کرد کارآموزانی برای کمک به منبع باز در دسترس هستند ، 200 مقاله با 1000 پروژه بالقوه که می توانند روی آنها کار کنند را دریافت کرد. برخی از این پروژه ها آنهایی هستند که مستقیماً تحت سرپرستی Google قرار دارند ، در حالی که برخی دیگر پروژه هایی هستند که غول جستجو فقط در آنها کمک می کند.
علاوه بر پروژه های منبع باز ، کارآموزان ممکن است در سایر سرویس های Google مانند Google Ads یا خط تولید Google Cloud AI آن نیز کار کنند. همچنین به برخی از افراد برای کار در پروژه هایی که از تلاش های Google برای پاسخ به ویروس کرونا پشتیبانی می کنند ، راهنمایی می شود.
در پایان تابستان ، Google نحوه گذراندن این دوره های کارآموزی را ارزیابی می کند ، زیرا همچنین ممکن است پروژه های منبع باز را در دوره های کارآموزی آینده وارد کند. وی همچنین می گوید کارآموزان خط لوله مهمی برای استخدام در این شرکت هستند.
بروور گفت: “این آزمایشی است که می توانیم از آن بیاموزیم.” “من بسیار کنجکاو هستم که فکر کنم که کارآموزان در پایان تابستان فکر می کنند. من همچنین امیدوارم که آنها مادام العمر در ایجاد منبع باز مشارکت داشته باشند. این به آنها کمک می کند شروع به کاوش در فضا کنند و تصمیم بگیرند این چیزی است که می خواهند در آن استفاده کنند آینده.”
آیا در Google Cloud کار می کنید؟ نکته ای گرفتید؟ با این خبرنگار از طریق ایمیل به آدرس rmchan@businessinsider.com ، سیگنال به شماره 646.376.6106 ، تلگرام به آدرسrosaliechan یا توییتر DM به آدرس rosaliechan17 @ تماس بگیرید. (لطفاً ارتباطات از طریق ایمیل را فقط با ایمیل ارسال کنید.) انواع دیگر پیام های امن در صورت درخواست در دسترس هستند.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.