روشی رایگان برای محافظت از فایل های PDF در برابر کپی برداری و دسترسی مجاز


روشی رایگان برای محافظت از فایل های PDF در برابر کپی برداری و دسترسی مجاز
آیا به دنبال راهی رایگان برای محافظت از فایل های PDF در برابر کپی هستید؟ برای ساخت آن نیازی به پرداخت هزینه نرم افزار شخص ثالث نیست. می توانید PDF Password Locker & Remover را امتحان کنید ، این برنامه رایگان از PDFProtectFree.com تهیه شده است.
چرا ما به محافظت از پرونده های PDF نیاز داریم
PDF یکی از محبوب ترین قالب های سند برای قابلیت تحرک و قابلیت حمل است. بدون اینکه طرح یا محتوای آن از بین برود ، توسط هر کسی قابل مشاهده و توزیع است. بنابراین ، اگر محتوای این فایل های PDF محرمانه و حساس است ، مردم باید راهی برای محافظت از آنها در برابر دسترسی مجاز پیدا کنند.
به عنوان مثال ، ما نمی خواهیم کسی بتواند پرونده های PDF ما را باز کند مگر اینکه کلید را به آنها بدهیم. در بعضی مواقع ، امیدواریم افراد دیگر به جای کپی ، چاپ یا اصلاح روی فایلهای PDF ما ، فقط محتوای نوشته شده در PDF را مشاهده و بخوانند. بنابراین ، ما به یک برنامه با قابلیت های قدرتمند و مجموعه ویژگی های کاملاً انباشته برای کمک به ما نیاز داریم.
چرا ما می توانیم PDF Locker Locker & Remover را امتحان کنیم
در حال حاضر برخی از نرم افزارها هستند که می توانند رمزهای عبور یا محدودیت در پرونده های PDF را اضافه کنند. با این حال ، بیشتر آنها هزینه می شوند. و همه آنها نمی توانند سطح حفاظت بالاتری داشته باشند. PDF Password Locker & Remover یک برنامه جامع است که به شما امکان می دهد با استفاده از فناوری 128 بیتی فایل های PDF خود را قفل کنید. می توانید از فایل های PDF با رمز عبور کاربر ، رمز ورود مالک یا در اینجا بیشتر بخوانید هر دو محافظت کنید.
علاوه بر این ، PDF Locker Locker & Remover به شما آزادی پیکربندی مجوزهای خاص را می دهد تا بتوانید فایلهای PDF خود را مدیریت کنید. هشت مجوز شامل کپی کردن محتوا ، چاپ ، نظرات ، چاپ HD ، استخراج متن ، صفحه خوان ، تغییر محتوا و پر کردن فرم ها است.
برای ما غیرممکن است که جلوی سایر کاربران را بگیریم تا به طرز وحشیانه ای با برخی از برنامه های حذف محدودیت ، پرونده های PDF ما را بشکنند. با این حال ، گزینه ضد کپی می تواند سطح حفاظت بالاتری را در اختیار شما قرار دهد که باعث می شود فایل های PDF شما به یک قالب جدید با محتوای غیر قابل کپی تبدیل شود. حتی کرکرها به پرونده های PDF شما دسترسی کامل دارند ، کپی و تبدیل مطالب در صفحات کار نمی کند.
یکی دیگر از ویژگی های مهم این برنامه پاک کننده رمز عبور است. فقط با یک کلیک می توانید رابط کاربری را تغییر دهید. با رابط کاربری ساده و ساده آن ، می توانید با اضافه کردن PDF ، وارد کردن رمزهای عبور و کلیک بر روی دکمه “شروع” ، مراحل حذف رمز عبور PDF را با مراحل درخت کامل کنید.
نتیجه
اگر به دنبال برنامه ای برای محافظت از PDF خود به صورت رایگان هستید ، PDF Locker Locker & Remover یکی از مواردی است که شما باید امتحان کنید.
مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.