راه اندازی کسب و کار رستوران
شروع کار رستوران خود کار آسانی نیست. شما چیزهای زیادی برای آماده سازی دارید و این شامل حتی کوچکترین جزئیات مانند انتخاب مبلمان رستوران شما می شود. در زیر عواملی آورده شده است که هنگام شروع کار رستوران سازی باید از آنها مطلع باشید:

* نام تجاری – شما می توانید هر نام تجاری را که از ذهن شما خطور کند انتخاب کنید یا سریعترین و آسانترین راه برای انجام آن جمع آوری خانواده و دوستان و جویا شدن نظر آنها باشد. در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب نام رستوران ، در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد:

* نام رستوران شما می تواند هر چیزی باشد که ارتباطی با غذا ، گیاهان یا میوه ها داشته باشد. – یا صفتی را انتخاب کنید که بتواند چگونگی طعم غذا را توصیف کند.
* محل رستوران – به عنوان یک سرمایه گذار ادامه مطالب ، محل رستوران شما اهمیت زیادی دارد. شما باید مکانی را انتخاب کنید که برای رستوران شما بسیار راهبردی باشد. بسیاری از موارد مانند در دسترس بودن فضای پارک ، جمعیت مکان انتخاب شده و دسترسی به رستوران مورد توجه قرار گرفته است. بهترین مکان برای افتتاح یک رستوران در کنار رقیب مستقیم شما است. بسیاری از رستوران در اینجا بیشتر بخوانید ها در نزدیکی مترو یا خروجی های آزاد واقع شده اند. راحتی مشتریان هدف اصلی انجام این کار است.

* منو – این قلب و روح تجارت شماست. اگر این اولین بار شما برای افتتاح یک رستوران است ، باید واقعاً وقت خود را صرف برنامه ریزی آنچه قرار است در فهرست خود قرار دهید ، کنید. به همراه منو باید تصمیم بگیرید که آیا باید یک دستیار آشپز برای کمک به شما در آشپزخانه استخدام کنید یا یک آشپز استخدام کنید تا بتوانید روی موارد مهم دیگری که می توانند به تجارت شما در افزایش فروش کمک کنند تمرکز کنید.

* مبلمان و تجهیزات رستوران – در صورت نیاز تجهیزات آشپزخانه ، خرید خود را از مراکز خرید در منطقه خود انجام دهید. اکثر مراکز خرید اقلام را با حداقل هزینه تحویل می دهند. برای مبلمان رستوران مانند صندلی های فضای باز ، میزها ، میزهای پاسیو رستوران و … می توانید حتی بدون بیرون رفتن از دفتر کار خود خرید کنید.
اگر آنلاین نگاه کنید می توانید شرکت های زیادی را پیدا کنید که مبلمان رستوران ها را می فروشند. به بروشور آنها نگاهی بیندازید و به مجموعه مبلمان آنها نگاه کنید. گذشته از راحتی خرید در راحتی منزل یا محل کار ، اکثر شرکت های مبلمان می توانند در گوگل ادوردز انتخاب مبلمان مناسب برای رستوران به شما کمک کنند. روی صفحه “پشتیبانی مشتری” یا “تماس با ما” آنها کلیک کنید و گزینه های ارتباط با آنها به شما داده می شود.راه اندازی کسب و کار رستوران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.