آی


آیا شما به خوبی در حال اجرای بازاریابی محتوا هستید؟ من اینطور فکر نمی کنم
بازاریابی محتوا چندین سال است که بخار می گیرد. بسیاری از بازاریابان فکر می کنند که علیه آن اعدام می کنند ، اما اکثر آنها چنین نیستند.
ظاهراً برای اکثر شرکت ها غلبه بر این دو مانع بزرگ دشوار است:
1. محتوای مکرر. اگر هر روز یک پست وبلاگ و حداقل یک محتوای دیگر منتشر نمی کنید ، توزیع محتوای شما به اندازه کافی مکرر نیست.
2. محتوایی که برای کاربران شما ارزشمند است. اکثر شرکت ها در ذهنیت بازاریابی محصول گیر کرده اند (“این همه چیز در مورد محصول من است” یا “همه چیز در مورد شرکت من است”). محتوای شما باید منعکس کننده آنچه برای خوانندگانی که می خواهید جذب کنید بیشترین جذابیت را دارد و همچنین برای شرکت ، محصولات یا پیشنهاد ارزش شما قابل استفاده باشد.
آیا در حال حاضر یک کمپین بازاریابی محتوا را اجرا می کنید؟ من فکر نمی کنم به وب سایت خود بروید و تعداد مطالب جدیدی را که در هفته گذشته منتشر کرده اید بشمارید. اگر کمتر از ده بشمارید ، شکست می خورید. اکنون مطالب اخیر را بخوانید. آیا در مورد شرکت و محصولات شما صحبت می شود یا در مورد مسائل و فرصت های مهم برای چشم اندازهای هدف شما بحث می شود؟ اگر بیش از حد بر شرکت و محصولات شما متمرکز باشد ، شما شکست می خورید.
ادامه مطالب گوگل ادوردز در حال حاضر بازاریابی محتوا یکی از استراتژی های بزرگ رشد تجارت است (به افزایش آگاهی و ارزش ویژه برند کمک می کند) و اگر اکنون آن را به خوبی اجرا کنید ، می تواند به ایجاد مزیت رقابتی کمک کند. اگر یک استراتژی عالی بازاریابی محتوا را اجرا نکنید ، خیلی زود در معرض ضعف رقابتی خواهید بود ، بنابراین ادامه دهید …
Jo Pulizzi مجموعه ای عالی از دستورات و 30 حقیقت بازاریابی محتوایی دارد که می تواند طبق آنها راهنمایی شود. او همچنین بسیاری از مطالب عالی با هدف بازاریابان محتوا را منتشر می کند و یک خبرنامه را که باید بخوانید توزیع می کند …
برای اجرای یک استراتژی بازاریابی محتوای قوی ، ممکن است مجبور شوید روی برخی از استراتژی های توسعه شرکت خود ، به ویژه سازمان بازاریابی و مدل کارکنان خود کار کنید ، اما ارزش آن را خواهد داشت که وقت خود را بخواهید!
آیا بازاریابی محتوا را به خوبی اجرا می کنید؟ من فکر نمی کنم اینطور باشد … اما اگر اکنون تمرکز خود را افزایش دهید ، هنوز زمان کافی است!
ادامه مطالب پست های بیشتر را در OpenView Venture Partners بخوانید »
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شویدا شما به خوبی در حال اجرای بازاریابی محتوا هستید؟ من اینطور فکر نمی کنم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.