چگونه می توان هزاران بک لینک جدید با کیفیت بالا برای افزایش بازدید و رتبه بندی ارگانیک خود دریافت کرد


چگونه می توان هزاران بک لینک جدید با کیفیت بالا برای افزایش بازدید و رتبه بندی ارگانیک خود دریافت کرد
اگر شما صاحب یک وب سایت یا وبلاگ هستید و با رتبه بندی بالا دست و پنجه نرم می کنید – به یک چیز نیاز دارید.
وب سایت شما به بک لینک نیاز دارد؟
توجه: در پایان ، من در مورد این راز به شما می گویم که چگونه می توانید هزاران باند بانک را در عرض چند دقیقه به طور کامل روی خلبان اتوماتیک بسازید.
ما قصد داریم جنبه های مختلف بک لینک را مورد بحث قرار دهیم مانند تعریف ، اهمیت ، انواع آن و روش های ساخت آنها ، بنابراین ، بیایید از خود بک لینک شروع کنیم.
بک لینک – در یک جمله ، “بک لینک” به عنوان لینک های ورودی به وبلاگ (وب سایت) یا صفحه وب ما از سایر وب سایت ها یا وبلاگ ها تعریف می شود.
وقتی کسی مقاله شما را می خواند و اگر از همان مطالب خوشتان آمد و محتوای مربوط به همان موضوع را در وبلاگ خود تولید کرد ، آنها آن مطالب را به صفحه وب شما پیوند می دهند که به آن بک لینک گفته می شود.
هنوز گیج شده ، بیایید مثالی بزنیم فرض کنید آقای الف در وبلاگ خود مطلبی در مورد Backlinks می نویسد ، وقتی آقای B آن مقاله را مرور می کند ، مطالب خوبی پیدا می کند و محتوای مربوط به Backlinks را در وبلاگ خود منتشر می کند ، و لینک Mr. یک پست.
بیایید اهمیت بک لینک را شرح دهیم.

* نمایه سازی سریعتر مهمترین جنبه Backlinks در نظر گرفته می شود.
همانطور که به دلیل گوگل و سایر موتورهای جستجوگر مهم ، حتی یک وبلاگ یا صفحات یا پست های وبلاگ جدیدتر را با سرعت بسیار سریع تری به فهرست می رسانیم ، مانند زمانی که بک لینک از سایت PR بالا (رتبه صفحه) که به طور مکرر خزیده می شود به سایت شما می آید ، که به نوبه خود خزیدن را افزایش می دهد رباتهای موتور جستجو در سایت شما منجر به نمایه سازی سریعتر می شود.

* رتبه بندی موتور جستجو یکی دیگر از جنبه های مهم بک لینک این است که باعث بهبود رتبه موتور جستجو در سایت شما می شود.
اگر تعداد بیشتری بک لینک با کیفیت ایجاد می کنید یا تعداد آنها بیشتر است ، مطمئناً رتبه بندی موتور جستجوی سایت شما بهتر خواهد شد ، زیرا موتورهای جستجو رتبه بندی سایت را از نظر تعداد بک لینک با کیفیت قضاوت می کنند.
اگر تعداد پیوندهای بیشتری دارید ، موتورهای جستجو سایت شما را در صفحات برتر خود نشان می دهند.
این امر برای تحریک ترافیک از نتایج جستجو بسیار مهم است ، زیرا همه ما می دانیم که بیشترین ترافیکی که وبلاگ ما دریافت می کند از موتورهای جستجو ناشی می شود.

* Page Rank نه تنها در رتبه بندی موتور جستجو ، بلکه Backlink بر رتبه صفحه نیز تأثیر مستقیم دارد ، هنگامی که از سایت های دارای روابط عمومی بالا بک لینک می سازید ، قطعاً می توانید در به روزرسانی بعدی خود یک رتبه بالاتر را مشاهده کنید و همچنین می دانیم رتبه صفحه در مورد SEO چقدر مهم است.
رتبه بالاتر در صفحه به شما اجازه می دهیم در میان رقبای خود که دارای رتبه صفحه پایین هستند ، رتبه بالایی داشته باشید ، که سایت شما را با بازدید بیشتر از دیگران غنی می کند.
بنابراین ، بک لینک ها بسیار مهم هستند که چگونه آنها را می سازید؟
بله ، من می دانم که ایجاد بک لینک سخت ترین قسمت سئو است.
کارشناسان سئو مانند برایان دین و نیل پاتل قبلاً گفته اند که بک لینک ها از عوامل رتبه بندی شماره 1 هستند.
برای ساخت بک لینک ، شما باید هزاران ایمیل برای وبلاگ نویسان درخواست کنید تا لینک بفرستند.
دیگر نه…
بگذارید روش بهتری برای ایجاد هزاران پیوند به شما نشان دهم. دیگر نیازی به درخواست بک لینک یا ارسال هزاران ایمیل نیست.
Crisplinks یک راه حل جدید برای ترافیک است که به شما کمک می کند هزاران بک لینک بدون تلاش زیاد در خلبان اتوماتیک بدون استخدام آژانس های گران قیمت جستجوگرها ، بدون ارسال ایمیل و هیچ کار دستی ایجاد کنید.
این مستقیماً از Google و Bing ترافیک ارگانیک گرانبها و ارزشمند رایگان را به وب سایت شما می آورد.
با CrispLinks شما قادر خواهید بود به صورت خودکار هزاران لینک برای سایت های خود ایجاد کنید – متن لنگر یا کلمه کلیدی مورد نظر خود را.
هر بار که یک پست وبلاگ منتشر می کنید ، بک لینک ها به طور خودکار پست شما را رتبه بندی می کنند و Google را مجبور می کنند که به وب سایت شما مراجعه کند.
و شروع به ساختن هزاران لینک برای سایت خود کرده و رتبه بالاتری در گوگل داشته باشید.
همه ما می دانیم که بک لینک ها قسمت بسیار مهمی در سئو (بهینه سازی موتور جستجو) هستند.
اکنون در مرحله بعدی ما باید بر روی بهترین روش های ساخت بک لینک تمرکز کنیم یا نحوه ساخت بک لینک؟
اگر از Google برای ساخت Backlink استفاده می کنید ، می توانید هزاران ابزار ساخت Backlink خودکار پیدا کنید که تضمین می کند وبلاگ شما با هر کلیک تنها با یک کلیک بک لینک را فراهم کنید.
برخی از این ابزارهای خودکار رایگان و برخی دیگر پولی هستند که از طریق سایت های روابط عمومی بالا بک لینک برای شما فراهم می کند.
سایت هایی که بک لینک رایگان از سایت های ضعیف ارائه می دهند ، رتبه شما را کاهش می دهند ، بنابراین عملکرد سایت شما را کاهش می دهد. سایت های مختلف پولی که بک لینک ارائه می دهند ، پس از به روزرسانی های مختلف توسط Google شناسایی و مجازات می شوند.
بنابراین ، از پاراگراف بالا به این نتیجه رسیدیم که همیشه باید سعی کنیم در اینجا بیشتر بخوانید بجای بک لینک های در اینجا بیشتر بخوانید بسیار بی کیفیت ، برخی از بک لینک های با کیفیت را بدست آوریم و خود را در حالت ایمن بازی نگه داریم.
حال این سوال پیش می آید که در واقع بک لینک با کیفیت چیست؟
کیفیت بک لینک – بک لینک با کیفیت به عنوان بک لینک تعریف می شود که از سایتی ناشی می شود که دارای محتوای مربوط به سایت شما است و نه پیوندی که از سایتی مربوط به شما نیست. لینک بک لینک از سایتی حاصل می شود که از کلمات کلیدی یا سایت های با موضوع مشابه شما استفاده می کند.
فرض کنید ، سایت A با استفاده از کلمات کلیدی مشابه یا با همان مضمون مانند وبلاگ نویسی ، جستجوگرها ، کسب درآمد آنلاین و غیره ، بک لینک دریافت می کند ، این پیوند به جای اینکه از وب سایت اتومبیل پیوندی دریافت کند ، بک لینک با کیفیت محسوب می شود.
Google به پیوندی که از سایت وبلاگ نویسی می آید اهمیت زیادی می بخشد و ارتباط کمتری با پیوندی که از سایت اتومبیل می آید ، می دهد.
Google اهمیت بالایی به پیوندهای با کیفیت که از سایت های با روابط عمومی بالا می آیند ، می دهد. .gov و.edu را به عنوان مهمترین مورد در نظر می گیرد امیدوارم متوجه شوید منظور من چیست.
حال بیایید ببینیم انواع مختلف بک لینک چیست؟
در واقع دو نوع بک لینک وجود دارد که یکی “dofollow” و دیگری “nofollow” است.
(1) بک لینک Dofollow
بک لینک های Dofollow همان بک لینک هایی هستند که وقتی سایت شما را خزنده می کنند توسط خزنده های موتور جستجو دنبال می شوند.
یا می توانیم بگوییم وقتی خزنده های موتور جستجو وارد صفحه شما می شوند ، وبلاگ شما را از جمله پیوندها ، همه چیز را می کشند ، وقتی که یک لینک “dofollow” را که در آن صفحه قرار دارند خزیدن ، می خوانند.
فرض کنید وقتی خزنده ها آن پیوند را که در صفحه شما قرار دارد خزیدند ، به شما پیوند می خورم که به ایندکس سریعتر سایت شما کمک می کند. به شما همچنین ترافیک و همچنین در افزایش رتبه صفحه کمک می کند.
(2) بک لینک های Nofollow – بک لینک های Nofollow آن دسته از بک لینک هایی هستند که حاوی برچسب “nofollow” هستند. وقتی خزنده های موتور جستجو این را خزنده می کنند ، آنها به سادگی آن را نادیده می گیرند. با کلیک راست و انتخاب “مشاهده منبع” می توانید منبع مختلف وب سایت را مشاهده کنید ، سپس از ctrl + f برای یافتن rel = “nofollow” استفاده کنید. پیوندهای زیادی را با این برچسب مشاهده خواهید کرد ، این پیوندها پیوندهای nofollow هستند. این پیوندها همچنین بازدید خوبی را برای شما فراهم می کنند اما برای Pagerank مفید نیستند.
توجه: به شما توصیه می شود پیوندهای dofollow ایجاد کنید و پیوندهای ضعیف را در سایت خود با برچسب “nofollow” تگ کنید.
اکنون بیایید بهترین و آسان ترین راه ها برای ایجاد بک لینک با کیفیت را مورد بحث قرار دهیم: –
(1) رسانه های اجتماعی – رسانه های اجتماعی و سایت نشانه گذاری همیشه بک لینک با کیفیت را برای ما فراهم می کنند. فیس بوک و توییتر همیشه برای ایجاد بک لینک مفید هستند. فقط صفحه فن خود را در آنجا ایجاد کنید و شروع به ارسال پیوندها کنید.
(2) ارسال مهمان – ارسال پست از مهمان همیشه به عنوان بهترین تکنیک کلاه سفید برای ایجاد بک لینک مطرح می شود. فقط به سایت ها یا وبلاگ های مختلف بروید که “پست مهمان” را ارائه می دهد. برای آنها بنویسید که به نوبه خود بک لینک و بازدید با کیفیتی را برای شما فراهم می کند.
(3) اظهار نظر در بلاگ – اظهار نظر در بلاگ ساده ترین راه برای بدست آوردن مقدار زیادی پیوند با کیفیت است. فقط کافی است نظرات خود را با پیوندهای خود (متن لنگر) در وبلاگ های مربوط به جایگاه خود ارسال کنید. قطعاً بک لینک خوبی برای شما فراهم می کنند.
(4) ارسال سایت به دایرکتوری های وبلاگ – وبلاگ خود را به دایرکتوری های وبلاگ مختلف مانند Blogcatalog و Technorati ارسال کنید. بک لینک خوبی هم از آنها دریافت کردم.
(5) پیوند امضاهای انجمن – در انجمن های مختلف مربوط به جایگاه خود شرکت کنید. در بسیاری از انجمن ها از پیوند امضا استفاده می شود ، فقط URL خود را در قسمت پیوند امضا ارسال کنید و انجام شد. (فقط انجمن های با کیفیت بالا)
(6) پاسخ های یاهو – پاسخ های یاهو راه دیگری برای گرفتن بک لینک خوب است ، س answersالات مربوط به سheال مربوط به طاقچه شما با استناد به URL وبلاگ شما.
(7) دایرکتوری RSS – فید خود را به دایرکتوری های RSS مختلف ارسال کنید.
(8) ارسال مقاله – مقاله خود را به سایت مقاله های مختلف مانند ezinearticles ارسال کنید.
اگر از این روش ها پیروی می کنید ، قطعاً می خواهید پیوندهای برگشتی خوبی ایجاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *