دستیابی به موفقیت Google & quot؛ Gadget Ads & quot؛


دستیابی به موفقیت Google & quot؛ Gadget Ads & quot؛
گوگل اعلام خواهد کرد که “تبلیغات Gadget” جدید تعاملی که به نظر می رسد یک رویای واقعی برای بازاریابان است. اریک آوچارد ، رویترز (ظاهراً بدون دیدن آنها) می گوید: این تبلیغات “پویایی تلویزیون بلکه تعامل وب است که به کاربران امکان می دهد آنچه را می بینند انتخاب کنند”. تبلیغات را می توان مانند ابزارک بارگیری و نصب کرد و سپس توسط تبلیغ کننده (پیام های چشمک زن ترمینال خصوصی بلومبرگ که مستقیماً به مشتری ارسال می شود) به روزرسانی می شوند. این تبلیغات همچنین ظاهرا بازخورد گسترده ای در مورد نحوه تعامل کاربران با آنها ارائه می دهد. گوگل به طور واضح پیش نمایش تبلیغات گروه انتخاب شده است. توضیحات دنبال می شود. شخص دیگری این چیزها را دیده است؟ رویترز:
Gadget Ads می تواند با استفاده از جدیدترین اصطلاحات فن آوری انتشار وب ، از جمله Flash و AJAX ، به روزرسانی فوری فیدهای داده ، تصاویر ، ویدئوها و حتی وب سایت های کوچک و کاملاً کارا را در یک واحد تبلیغاتی قرار دهد.
Christian Oestlien ، مدیر محصولات تجاری Google Gadget Ads گفت: Gadget Ads به تبلیغ دهندگان این امکان را می دهد که فقط به این نکته توجه نکنند که کاربر روی تبلیغ خاصی کلیک کرده است بلکه میزان مصرف کنندگان با ویژگی های یک تبلیغ خاص را درگیر کرده است.
— JUMP — با کمک Google ، تبلیغ کنندگان می توانند رفتارهای کاربر مانند میزان تماشای یک تبلیغ ویدیویی ، اینکه آیا آن را بیش از یک بار مشاهده کرده اید ، اگر کاربر سریع فیلم را به جلو بفرستد یا فیلم را بچرخاند ، و اینکه آیا منو یا از کنترل های دیگر استفاده شد.
قابل شستشو:
ابزارک ها می توانند از فیدهای داده ، تصاویر ، ویدئو و موارد دیگر در زمان واقعی پشتیبانی کنند. می توان آنها را در Flash ، HTML یا ترکیبی از هر دو توسعه داد. از آنجایی که آنها بیشتر به محتوای وب شباهت دارند و احساس می کنند ، از تبلیغات Google که ما به آن عادت کرده ایم فاصله چشمگیری دارند. توجه و جذابیت آنها بسیار بیشتر از تبلیغات متنی است ، این مطمئناً است. برای تبلیغات متنی خود می توانید از مدل قیمت گذاری CPC یا CPI استفاده کنید و مانند همه ابزارک های موثر ، دیگران می توانند به اشتراک گذاشته شوند و به راحتی در وب پخش شوند.

چند گزینه مختلف هدف مطالب بیشتر گذاری نیز وجود دارد. این تبلیغات را می توان از نظر جغرافیایی یا براساس اطلاعات جمعیتی قرار داد. Google گزارش ارائه می دهد تا بتوانید موفقیت تبلیغات ابزارهای خود را ردیابی کنید. در حال حاضر بزرگترین افت این تبلیغات این است که ، اگر در موقعیت تبلیغاتی معمولی قرار بگیرید ، ممکن است راحت تر از این واقعیت غافل شوید که این یک ویجت تعاملی است که بلافاصله شما را به صفحه وب دیگری هدایت نمی کند. با استفاده از این گزینه های هدف گذاری ، راه اندازی تبلیغات Google Gadget می تواند هشدار عادلانه ای برای سایر شرکت های تبلیغاتی متنی مانند Media River یا Tribal Fusion باشد.
و داستان لوئیز در نیویورک تایمز:
بازاریاب ها می توانند از فضای موجود در این تبلیغات نمایشی در شبکه Google برای نمایش فیلم ها ، ارائه گپ با افراد مشهور ، بازی میزبان بازی ها یا فعالیت های دیگر استفاده کنند. اگر مصرف کنندگان تبلیغات ویجت را دوست دارند ، می توانند آن را در رایانه های شخصی خود و یا در صفحات نمایه خود به صورت آنلاین در سایتهایی مانند Facebook و MySpace ذخیره کنند.
تبلیغات ویجت جدید نشان دهنده یک فشار تهاجمی تر توسط گوگل برای جذب تبلیغات برندهای بزرگی است که بیشتر از تبلیغات متنی ساده که معمولاً در شبکه تبلیغات گوگل اجرا می شوند ، تبلیغات تبلیغاتی پر زرق و برق را دوست دارند …
یک مزیت بزرگ این فناوری این است که مصرف کننده مجبور نیست روی یک وب سایت کلیک کند. به عنوان مثال یک ابزارک آب و هوا ، به طور مداوم گزارش هواشناسی در مطالب بیشتر یک منطقه خاص را به روز می کند. به همین ترتیب ، بازاریاب ها می توانند برای جذب مشتری در حالی که پیوسته پیام های خود را به روز می کنند ، از محتوایی برخوردار باشند …
گوگل برنامه Gadget Ads خود را در تابستان امسال با گروهی متشکل از 50 بازاریاب آزمایش کرد. برای تشویق بیشتر تبلیغ کنندگان به چنین تبلیغاتی ، Google پیشنهاد می کند میزبان فیلم هایی برای تبلیغات در سرورهای YouTube باشد – برای آژانس های تبلیغاتی صرفه جویی در هزینه. و گوگل ابزارهایی را برای به روزرسانی تبلیغات در اختیار شما قرار می دهد ، حتی اگر بازاریاب ها در شبکه گوگل برای تبلیغات مناقصه نگذارند. بازاریابان فقط به Google برای تبلیغاتی که در شبکه های آن نمایش داده می شود و نه برای بارگیری یا ذخیره آن تبلیغاتی که مصرف کنندگان ممکن است انجام دهند ، هزینه می پردازند.
آقای اوستلین گفت: “ما سعی نداریم از هر رویدادی که در یک خلاقیت اتفاق می افتد کسب درآمد کنیم” ، افزود که آنها می خواهند تبلیغ کنندگان “تبلیغات خلاقانه غنی را بسازند که برای کاربر نهایی بسیار مفید باشد.”
MediaPost:

طبق گفته بلادیمیار نورمن ، رئیس تبلیغات تعاملی Paramount Vantage ، ردیابی ROI تبلیغات Gadget کار دشواری نبود.
بخش Paramount Pictures بخشی از اولین آزمایش گجت غول جستجو بود که “A Mighty Heart” (هیجان انگیز مبتنی بر آدم ربایی و قتل دانیل پرل ، روزنامه نگار در پاکستان) را از طریق یک ابزارک که شامل پیش پرده فیلم و یک اخبار خبری بود ، تبلیغ می کرد. به عنوان یک جدول زمانی قابل کلیک که کاربران را قادر می سازد 16 ماه گذشته در مورد آدم ربایی مروارید را دوباره زنده کنند.
نورمن گفت: “مسلماً فروش بلیط حرف آخر است ، اما ما توانستیم ردیابی کنیم که کاربران روی چه مقالاتی کلیک کرده اند ، چه مدت فیلم را تماشا کرده اند و آیا آن را با دیگران به اشتراک گذاشته اند.”
توانایی در اختیار کاربران برای به اشتراک گذاشتن ، جاسازی و گرفتن ابزارک با آنها در هر کجای وب ، به معنای این است که مارک ها باید مایل به كنترل پیام خود باشند.
نورمن گفت: “این واقعیت جایی است که صنعت ما در آن قرار دارد.” “با محافظت از محتوا به بازار ، دیگر هیچ گونه توانایی محافظت از آن وجود ندارد. اما با اجازه دادن به کاربران می توانید آن را با خود به هر کجا که می روند ببرند – این به فضیلت سبک زندگی آنها تبدیل می شود.”
نورمن اضافه کرد که قرار گرفتن در معرض یک وبلاگ نویس متمرکز بر حوادث فعلی که ترجیح داده است آگهی سایت خود را جاسازی کند ، احتمالاً از برداشت های دیگری که به طور سنتی بدست آمده اند ، ارزشمندتر خواهد بود.

گوگل ادوردز برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.