PPV گسترده به Google ، Yahoo و Bing Back سیلی می زند.

PPV گسترده به Google ، Yahoo و Bing Back سیلی می زند.
خوب بنابراین شما بیشترین پلتفرم های بازاریابی پولی مانند adwords بازاریابی ppc ، خرید رسانه و غیره را امتحان کرده اید. جعبه ابزار بازاریابی شرکت های وابسته برای تبلیغات همیشه در حال رشد است و منجر به سردرگمی گسترده می شود. شما بیشتر و بیشتر پیدا خواهید کرد که مدافعان گورو بهترین چیز بعدی را از زمان تهیه نان قطعه قطعه شده در هنگام ساخت آنلاین سریع در اختیار شما قرار می دهند. اگر ابزار جستجوگرها بیشتر از پول در اختیار دارید ، وقت آن است که نگاهی به استراتژی های بازاریابی خود بیندازیم و توجه زیادی داشته باشیم.
سالها پیش adwords سلطنتی بود که بیشتر بازاریابهای اینترنتی سعی در تسلط بر adwords داشتند تا قتل عام خود را ایجاد کنند. برخی از بازاریابان بسیار هوشمند با استفاده از PPC و adwords میلیون ها درآمد کسب کرده اند که پری مارشال نمونه کلاسیک آن است.
مشکلی که بیشتر من روزانه می بینم این است که مگر اینکه بدانید با ppc پرداخت شده چه کاری انجام می دهید ، می بینید که بودجه تبلیغات شما به معنای واقعی کلمه یک شبه از بین می رود.
یک علم در مورد adwords وجود دارد که افراد زیادی نمی توانند در مدت زمان کوتاهی بر آن تسلط پیدا کنند. به خصوص افراد تازه واردی که در حال راه اندازی کمپین های سمت راست و مرکز هستند.
با هزینه سنگین هر کلیک در هر کمپین adwords ، باید به دنبال ROI باشید که برای مشکلات و پول خود سرمایه گذاری می کنید. مشکل اینجا همگام بودن با الگوریتم های در حال تغییر گوگل است که دائماً سیلی خورده و برای اجرای تکنیک های زیرزمینی کلاه سیاه فرستاده می شوند که در طولانی مدت جواب نمی دهند.
یاهو MSN و بینگ روند را دنبال می کنند. اگرچه گفته شده است که MSN و Yahoo نرخ تبدیل بسیار خوبی دارند. روش بهتری برای دستیابی سریع به نتایج هدفمند وجود دارد.
اگر یک استراتژی بازاریابی مخفی می دانستید که به شما اجازه خرید ترافیک با قیمت های بسیار کم جنون را می دهد ، چه می کنید؟ من اینجا سنت صحبت می کنم و هر کلیک 10 دلار نیست.
صنعت بازاریابی اینترنتی با حمایت روزانه هزاران نفر از افراد آنلاین به جامعه آنلاین ، با حمایت گورهای دانشگاهی ، که به آنها می آموزند که می توانند از طریق اینترنت سریع پول بدست آورند ، روز به روز تهاجمی تر می شود. ترک آنها در سرما در حالی که آنها در 6 چک کمیسیون چک در خواب خود را.
فراموش کنید Buzzword سریع درآمد کسب می کند. Buzzword جدید PPV انبوه با قیمت عمده است.
اگر از تکنیک های بازاریابی مخفی استفاده شده توسط گوروهای واقعی در دانش بدانید ، می توانید سریع درآمد کسب کنید ، صادقانه بگویم که در مورد تکنیک های مخفی آنها که ماهانه هزاران دلار پول می گیرند ، چیزی نخواهید شنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.