می خواهید به Regeneca بپیوندید_ جزئیات کامل را در اینجا پیدا کنید


می خواهید به Regeneca بپیوندید_ جزئیات کامل را در اینجا پیدا کنید
این بررسی برخی از اطلاعات مهم در مورد شرکت سلامتی Regeneca را به شما می دهد و امیدوارم به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که آیا باید عضو شوید یا خیر.
برای اینکه هر شرکتی در این جایگاه خوب عمل کند ، باید چیز دیگری را روی میز بیاورند ، زیرا در واقع تعداد زیادی شرکت دیگر در این مکان وجود دارد. بعضی ها می گویند خیلی زیاد است. محصولات آنها برای کمک به نسل قدیمی در مبارزه با اثرات پیری استفاده می شود ، این یک موضوع محبوب است زیرا هیچ کس نمی خواهد پیر به نظر برسد!
در حال حاضر آنها 2 محصول تولید می کنند که اولین محصول Regenblend است ، این یک نوشیدنی است که به لطف عصاره های گیاهی که در مواد تشکیل دهنده آن استفاده می شود ، مملو از ویتامین ها ، مواد معدنی و ضد اکسیدان است. بسیاری از آزمایشات علمی با عصاره های مختلف گیاهی انجام شده است و مطمئناً از بسیاری جهات به درد ما می خورد.
محصول دیگری که آنها هم اکنون تولید می کنند برای کمک به عملکرد جنسی در مردان مسن تر طراحی شده است که Regenerect نامیده می شود. این شرکت ادعا می کند که محصول آنها به پزشک توصیه می شود و از مارک شناخته شده پیشرو موثرتر است.
مت نیکوزیا Regeneca را در سال 2009 به همراه شریک تجاری آدام گیلمر ایجاد کرد ، هر دو در صنعت فروش و بازاریابی با تجربه هستند. سایر اعضای هیئت مدیره نیز در بازاریابی و فروش تبحر کامل دارند. کل این تیم با فروش بیش از 40 میلیون دلار از طریق فروش مستقیم به مصرف کننده سابقه داشته است. Regeneca به طور قطع تا جایی که رهبری باشد ، تنظیم شده است ، یک مطالب مرتبط دارایی مهم برای هر شرکتی که می خواهد در بلند مدت موفق شود. برنامه هایی برای گسترش شرکت در سطح جهانی در نظر گرفته شده است ، در حال حاضر آنها فقط از مقر خود در ایروین ، کالیفرنیا در ایالات متحده تجارت می کنند.
چگونه با Regeneca درآمد کسب خواهید کرد؟
در کل 7 روش برای کسب درآمد از برنامه comp وجود دارد. چهار روش وجود دارد که می توانید از قبل سود کسب کنید و این موارد خرده فروشی ، جایزه شروع سریع برای ثبت نام در بیشتر توزیع کنندگان جدید ، ستاره ساز و استخرهای تولید کننده ستاره است. قدرت واقعی این برنامه comp از طریق ایجاد درآمد باقیمانده از طریق ساختن تیمی تحت نتیجه شما حاصل می شود. سپس می توانید از کمیسیون های حق امتیاز درآمد کسب کنید ، پاداش های تطبیق و همچنین پاداش های سبک زندگی را بررسی کنید (بستگی به درجه شما دارد ، اما از 250 تا 2500 دلار در ماه است).
با پیوستن به وب سایت تکراری نیز دسترسی خواهید داشت که به شما امکان می دهد تجارت و محصولات را به صورت آنلاین بازاریابی کنید. افراد می توانند از وب سایت شما محصولات خریداری کنند و همچنین به عنوان توزیع کننده ثبت نام کنند.
اگر قادر باشید تعداد معقولی از Lead ها را به طور ثابت تولید کنید ، مطمئناً می توانید با Regeneca موفق باشید. اکثر مردم در این صنعت شکست می خورند زیرا از چشم انداز کوتاهی می کنند. روش سنتی برای شروع در این صنعت ، بازار گرم شماست و ساختن لیستی از 100 نفری که برای آنها اطلاعات تماس دارید. این یک راه آسان برای شروع است اما آنچه که یک بار از آن لیست عبور کرده و افراد خود را تمام می کنید ، به بن بست می رسد.
یک روش بسیار م moreثرتر برای ایجاد یک سازمان ، مطالعه بازاریابی جاذبه و استفاده از آن در تجارت شما است ، به این ترتیب هر روز چشم انداز جدیدی را برای تجارت خود دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *