AT & amp؛ T و Verizon تبلیغات Google را از طریق فیلم های افراطی جلب می کنند


AT & amp؛ T و Verizon تبلیغات Google را از طریق فیلم های افراطی جلب می کنند
این حرکت افزایش چشمگیر یک مشکل تجاری برای Google است. AT&T و Verizon از بزرگترین تبلیغ کنندگان برندهای جهان هستند و تصمیم آنها در مورد توقف موقت خرید تبلیغات YouTube می تواند باعث شود تا سایر تبلیغ کنندگان بزرگ آمریکایی نیز از این روش پیروی کنند.
برای آخرین روندها و پیشرفت های فناوری ، در خبرنامه 10 چیز در Tech ثبت نام کنید. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. سخنگوی AT&T در بیانیه ای مطالب مرتبط مکتوب به Business Insider گفت: “ما شدیداً نگران هستیم که ممکن است تبلیغات ما در کنار محتوای YouTube که باعث تبلیغ تروریسم و ​​نفرت می شود ، ظاهر شده باشند.” “تا زمانی که گوگل اطمینان حاصل کند که این اتفاق دوباره رخ نخواهد داد ، ما تبلیغات خود را از سیستم عامل های غیر جستجوگر Google حذف می کنیم.”
سخنگوی ورایزون به بیزینس اینسایدر گفت: “هنگامی که به ما اطلاع دادند تبلیغات ما در وب سایت های غیرمجاز نشان داده می شود ، بلافاصله اقدام به تعلیق این نوع قرارگیری آگهی کردیم و تحقیقات را آغاز کردیم.” “ما با همه شرکای تبلیغات دیجیتال خود کار می کنیم تا پیوندهای ضعیف را درک کنیم تا بتوانیم از این اتفاق در آینده جلوگیری کنیم.”
این دو شرکت تبلیغات خود را در کنار نتایج جستجوی Google ادامه خواهند داد. تایمز ابتدا گزارش داد که AT&T و Verizon در حال جذب تبلیغات خود از Google هستند.
سهام گوگل در اواخر معاملات روز چهارشنبه تقریباً ثابت بود.
Verizon و AT&T دو بزرگترین تبلیغ کنندگان ایالات متحده هستند و جذب هزینه از گوگل ضربه بزرگی به غول فناوری وارد می کند. به دنبال تحقیق تایمز که نشان داد برخی از تبلیغات دولت انگلستان در کنار فیلم هایی برای گروه های افراطی مانند داعش ، به طور غیرمستقیم پول به این گروه ها می رساند ، آخرین دو شرکت تبلیغاتی از Google هستند.
مدیر ارشد بازرگانی گوگل فیلیپ شیندلر این هفته در یک پست وبلاگ قول داد راههای بیشتری برای تبلیغات در اختیار تبلیغ کنندگان قرار دهد که تبلیغات آنها در برابر چه محتوایی ظاهر می شود.
بیشتر برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.