با استفاده از نرم افزار عکس ACDSee Professional بهترین ها را در عکس های خود به نمایش بگذارید


با استفاده از نرم افزار عکس ACDSee Professional بهترین ها را در عکس های خود به نمایش بگذارید
ارائه بهترین ها در عکس های دیجیتالی خود به ابزارهای مناسبی نیاز دارد. احتمال این وجود دارد که شما به عنوان یک عکاس حرفه ای به دنبال چیزی باشید که طیف گسترده ای از قالب های عکس RAW را پشتیبانی کند. ACDSee Photo Studio Professional این کار را انجام می دهد. ویرایش فایل های RAW به شما امکان می دهد تصویر را همانطور که گرفته شده تغییر دهید ، و به شما امکان کنترل بی سابقه ای بر نتیجه را می دهد.
ACDSee Photo Studio Professional فراتر از یک ویرایشگر عکس حرفه ای است. این برنامه همچنین دارای قابلیت های سازمانی است که به شما کمک می کند تا کنترل گردش کار خود را حفظ کرده و همه چیز را مرتب نگه دارید. کتابخانه عکس ، مدیریت مجموعه های در حال رشد ، همراه با سایر دارایی های شما را آسان می کند. آخرین به روزرسانی حتی از قالب PDF استاندارد صنعت نیز پشتیبانی می کند. مدیریت مجموعه ای رو به رشد از دارایی های دیجیتال به لطف توانایی یافتن ، مرتب سازی ، جابجایی ، سازماندهی و به اشتراک گذاری فایلها از هر نوع تقریباً هرگز آسان نبوده است. شما می توانید به عکسها و سایر اسناد رتبه بندی کنید ، کلمات کلیدی و دسته ها یا حتی مکانی را که عکس گرفته است برای جستجوی سریع در مجموعه اختصاص دهید. یا اگر ترجیح می دهید ، می توانید از برچسب های تصویری یا برچسب های رنگی برای شناسایی سریع عکس های خاص استفاده کنید. همچنین تشخیص و تشخیص چهره بهتر ، یافتن عکس افراد خاص را امکان پذیر می کند. به این ترتیب می توانید ساعت ها در جستجوی دستی خسته کننده و نامگذاری عکس ها صرفه جویی کنید.
در قلب خود ، ACDSee Photo Studio Professional یک نرم افزار عکس حرفه ای قدرتمند است که شما را بیشتر از این نمی خواهد. ویژگی های ویرایش پیشرفته آن به شما امکان کنترل کامل هر پیکسل را می دهد. با استفاده از ابزار clone ترکیبی ، می توانید شراره های ناشی از چشمک زدن ، خراش لنزها ، قطرات آب یا هرگونه نقص دیگر را از بین ببرید. علاوه بر این ، اینجا مجموعه ای از فیلترهای قدرتمند وجود دارد که به شما امکان می دهد پالت های رنگی و موارد دیگر را تغییر دهید.
چه خبر؟
ACDSee Photo Studio Professional 2020 ممکن است ویژگی های جدید ، اصلاحات و بهبودهایی را ارائه دهد. به عنوان یک سیستم مدیریت دارایی دیجیتال ، سازگاری و امنیت را بهبود می بخشد ، از جمله توانایی تهیه نسخه پشتیبان از کار در درایوهای میزبان ابر. همچنین می توانید پرونده هایی را که روی آنها کار می کنید با هم در یک سبد تصویر مجازی نگه دارید. اکنون یک عملکرد بهبود یافته دسته ای بهبود یافته ، فیلتر پرونده تکراری بهبود یافته و مدیریت کلمات کلیدی بهتر برای جستجوی عکس های شما از همیشه آسان تر است.
ACDSee Photo Studio Professional از بیش از 500 مدل دوربین پشتیبانی می کند و پشتیبانی از مدل های جدید به طور مداوم اضافه می شود. برای داشتن حداکثر آزادی خلاقیت ، می توانید تصویر را دقیقاً همانطور که توسط سنسور دوربین شما گرفته شده شروع کنید. سپس می توانید با استفاده از ویرایش لایه ای ، فیلترها ، تغییرات کوچک دستی و ابزارهای تصفیه شده و مبتنی بر جزئیات را برای کنترل نهایی تغییر دهید.
اگر به دنبال یک راه حل همه در یک برای مدیریت مجموعه عکس در حال رشد در مقیاس ، و همچنین مشاهده و ویرایش عکس های خود با سهولت هستید ، ACDSee Photo Studio Professional هر آنچه را که نیاز دارید فراهم می کند. امروز با مراجعه به آن امتحان کنید.
در اینجا بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.