بستن شکاف پروتکل POP3 – چگونه خطاهای شناخته شده با pop جدید حل می شوند اتصال 10 از Visendo


بستن شکاف پروتکل POP3 – چگونه خطاهای شناخته شده با pop جدید حل می شوند اتصال 10 از Visendo
یک اتصال POP3 به شرکت های مختلف امکان می دهد یک مشکل واقعی در بارگیری نامه از سرورهای POP3 خارجی و تحویل آن به Microsoft Exchange Server یا هر سرور SMTP دیگر را حل کنند. به طور معمول ، Microsoft Exchange Server نمی تواند نامه را از سرورهای POP3 خارجی بارگیری کند و از این رو ، یک اتصال دهنده POP3 چنین ویژگی را به در اینجا بیشتر بخوانید آن اضافه می کند.
برای مشاغل روزمره ، یک اتصال دهنده POP3 باید با فیلترهای ضد SPAM و آنتی ویروس ادغام شود تا نیازهای امنیتی ایمیل هر کسب و کار ، اعم از کوچک ، متوسط ​​یا بزرگ را به طور کامل برآورده کند.
با این حال ، بسیاری از آنها با مشکلات متعددی در مورد اتصال دهنده های POP3 مواجه شده اند که در نهایت ، یک فرآیند ساده واکشی ایمیل ها را به یک کابوس تبدیل می کند.
از جمله این مشکلات باید ذکر کنم:

* ایمیل ها قبل از واکشی 15 دقیقه ادامه مطالب در صف منتظر هستند. بنابراین ، واکشی در هر 15 دقیقه در حال پردازش است. این زمان بر است.

* فیلترهای هرزنامه خیلی قابل اعتماد نیستند. تعداد کمی از اتصالات POP3 قادر به لیست سیاه و فیلتر کردن ایمیل های ناامن هستند

* تقریباً هر قانون توزیع وجود دارد

* ضمیمه ها محدودیت هایی دارند (مستقل از محدودیت های سرور SMTP) ، پیوست ها به طور خودکار فیلتر نیستند و هدرها علامت گذاری نمی شوند.

* مشکل Catch-All: SPAM همراه با ایمیل را به همراه می آورد
همه این مشکلات در مجامع مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته و راه حل ها محدود هستند. اندازه یک شرکت مهم نیست ، مشکلات ذکر شده در بالا ، به معنای مصرف وقت ، مشکلات امنیتی و آسیب پذیری و سردردهای طولانی مدت است.
Visendo با اتصال کاملاً جدید POP3 Connector ، popConnect 10 ، ضمن حل همه این مشکلات ، شکاف بین شما و ایمیل های شما را بی عیب و نقص برطرف می کند و ویژگی های دیگری را که بخشی از هر درگاه ایمیل پیچیده است ، به شما ارائه می دهد. popConnect 10 ، از نظر قیمت و قابلیت استفاده ، همچنان اتصال دهنده POP 3 است و در عین حال ویژگی های پیشرفته ای را که معمولاً با دروازه های ایمیل پیچیده پیدا می کند ، افزایش می دهد:

* فیلتر کردن: پلاگین های ضد SPAM ، ضد ویروس ، فیلتر کردن کلمات کلیدی

* استخراج پیوست ، بررسی هدر ، لیست سیاه

* اعلان های مدیر پست ، RSS (فرستنده ایمیل) ، پشتیبانی SSL

* موتور قاعده (توزیع) ، برنامه ریز یکپارچه ، ورود به سیستم

* پشتیبانی از چندین سرور SMTP

* ادغام Active Directory

* پشتیبانی APOP ، پشتیبانی GMAIL

* گزارش پایگاه داده

* تنها / گرفتن تمام حساب ها

* ادغام سمت سرور
بنابراین ، Visendo popConnect 10 آخرین اتصال POP3 است که در واقع نقش Email Gateway را بازی می کند و برای شرکت های کوچک و متوسط ​​هدف قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.