موضوعات پرطرفدار در مورد بازاریابی و روابط عمومی چیست؟


موضوعات پرطرفدار در مورد بازاریابی و روابط عمومی چیست؟
مطمئناً ، مقالات مربوط به روند 2014 و پست های وبلاگ زیادی وجود دارد. اما چند پست از روندهای گرایش وجود دارد؟ طی چند روز گذشته ، من نگاهی انداختم به بیش از دوازده مقاله که هنگام جستجوی روند 2014 در روابط عمومی ، رسانه های اجتماعی و تبلیغات ظاهر شدند. در اینجا رتبه بندی کلی دسته های برتر روند بر اساس تجزیه و تحلیل 30 مقاله روند (پیوندها در پایین است):

در حالی که ترکیبی از پیش بینی های آشکار (استفاده از داده های بیشتر برای هدف گیری بهتر) و ایمن (حتی بیشتر جدی گرفتن در مورد رسانه های اجتماعی) پیش بینی هایی وجود داشت ، اما روندهای جالبی نیز وجود داشت که در طول این مقالات تکرار شد. بنابراین ، بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا گرایش های 2014 من از مقالات روند (من با پیگیری روندهای بیشتر در مقالات روند روند) من به روز می شوم):
خبرنامه برای خبرنامه Business Insider ثبت نام کنید – انتخاب روزانه بهترین داستان های ما که دقیقاً برای شما تنظیم شده است. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک بر روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. داده های بزرگ (و تجزیه و تحلیل) – یک گروه بسیار گسترده ، تمرکز بر استفاده از داده ها برای اندازه گیری ، هدف گذاری و شخصی سازی است. شخصی سازی شامل بازاریابی در زمان واقعی با هدف یابی بیش از حد و خاص است. در بخش اندازه گیری ، داده های بزرگ ممکن است بسیار جالب تر باشند ، به طوری که تعدادی از مقاله ها به جای سنجش ROI ، بر پیش بینی تمرکز دارند. گرچه این یک حوزه مهم است ، اما در واقع یک زیر مجموعه از بسیاری از زمینه های بازاریابی و روابط عمومی است زیرا یک برنامه مستقل نیست بلکه یک دسته است که می تواند همه برنامه های دیگر را هدایت کند.
بازاریابی محتوا و روزنامه نگاری برند – گرچه روزنامه نگاری مارک به طور جداگانه توسط تعدادی از غرفه داران مورد تأکید قرار گرفت ، اما در واقع بخشی از بازاریابی نام تجاری (هرچند یک قسمت اصلی) است. این یکی از زمینه هایی است که هم نظرسنجی های اجرایی بازاریابی (به زیر مراجعه کنید) و هم مقالات ترند اتفاق نظر دارند که بسیار زیاد خواهد بود. بحث در مورد توزیع محتوا نیز افزایش خواهد یافت ، اگرچه مقالاتی که من بررسی کردم فوریتی ندارند (صرف نظر از چند منبع “محتوا سلطان است ، توزیع ملکه است”). و در مورد عکس العمل بازاریابی محتوا نگران نباشید – فقط لازم است که به عنوان “واکنش منفی بازاریابی محتوای” دوباره بیان شود. و اوه ، این مطالب مرتبط کار را نکن
ادغام – این در لیست گرایش ها قرار داشت زیرا همیشه نیروانای بازاریابی بوده است ، اما اکنون به یک ضرورت تبدیل شده است. برای دیدن ارزش کامل تبلیغات تجاری ، بازاریابان اغلب می خواهند رسانه های عظیم کسب شده را ببینند. از همه مهمتر ، زمینه های رشد جدید مانند بازاریابی محتوا بدون ادغام به سادگی عملکرد مناسبی ندارند. این به معنای نه تنها همکاری ، بلکه تغییرات ساختاری بالقوه در هر دو طرف مشتری و نمایندگی است (محتوای بیشتر ، عناوین روزنامه نگار برند ، و غیره).
رسانه های اجتماعی – انواع جدید همچنان رو به رشد هستند ، در حالیکه شبکه های موجود مانند LinkedIn (به یک سایت رسانه ای) تبدیل می شوند و شبکه ادامه مطالب های جدید مانند Snapchat حرکت جدی پیدا می کنند. و مراقب + Google باشید. انتقادات زیادی در مورد تجربه کاربر وجود دارد ، اما به نظر می رسد گوگل (به صراحت؟) اشاره می کند که استفاده برای سئو خوب است و این بدان معنی است که متولیان اولیه و تولیدکنندگان محتوای بزرگ به سمت آن سرازیر می شوند.
موبایل – این موضوع کاملاً ذکر شد اما روند بیشتر مربوط به چند کاناله است. در واقع ، یک روند دقیق تر احتمالاً چند کاناله / چند صفحه ای است و این به معنای اگنوستیک بودن صفحه است. به عبارت دیگر ، در صورت لزوم ، ابتدا موبایل انجام شود.
تبلیغات بومی و اجتماعی – ممکن است امسال شاهد رشد جدی باشد. شرکت ها یاد خواهند گرفت که چگونه از تبلیغات بومی واقعاً بهره ببرند (نکته: آنها بر روی رسانه های کسب شده تمرکز می کنند و یک کاتالیزور هستند بنابراین ابتدا با کارشناسان رسانه های کسب شده صحبت کنید). به همین ترتیب ، تبلیغات اجتماعی را می توان با لیست اجتماعی اندازه گیری کرد و نه فقط مشارکت پولی ، بنابراین با گسترش دامنه شبکه ها و سیستم عامل های اجتماعی ، به دنبال دلار بیشتر باشید.
بلاگ ها (و سایر کانال های مقصد CMS) – هر مارک تمرکز بر داشتن کانال مقصد خود را دارد و برای تأمین انرژی خود از یک بستر وبلاگ استفاده می کند ، در حالی که شبکه های اجتماعی را به عنوان کانال های جذب مخاطب و نه مقصد قرار می دهد. چند روند ذکر شده در این روند قرار می گیرند. اول ، شبکه های اجتماعی می خواهند ببینند که مارک ها برای تبلیغات بومی بیشتری هزینه می کنند و محتوای ارگانیک خود را در کانال های مخاطب فشار می دهند تا این کار را انجام دهند. فیس بوک در اینجا پیشرو است. بسیاری از مارک ها ممکن است ROI قوی تری در جذب مخاطب به کانال های خود پیدا کنند ، جایی که آنها می توانند محتوای جدید را بدون هزینه تبلیغات محلی اضافه کنند (اگرچه این تبلیغات برای اطمینان از ایجاد مخاطب بسیار مهم خواهد بود). دوم ، سیستم عامل های وبلاگ جدید مانند Medium و Ghost اهمیت پایدار بسترهای وبلاگ نویسی را به عنوان بهترین نوع سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای کانال های انتشار مارک متعلق برجسته می کنند ، با سیستم عامل های جامعه مانند دروپال (طرفدار بزرگ اینجا) در جایگاه دوم قوی . سرانجام ، مارک های بیشتری می فهمند که کانال های متعلق تنها راه اطمینان از مالکیت مخاطبانی هستند که در ساخت آنها سرمایه گذاری کرده اند.
کشف اجتماعی و سئو – بهینه سازی برای کشف ساده بوده است. تمام کاری که شما باید انجام می دادید این بود که الگوریتم جستجوی گوگل را کشف کنید (نکته: در قفسه کنار فرمول کوکاکولا است). اکنون باید محتوا برای جستجو و کشف اجتماعی ، برای محتوای مبتنی بر تصویر یا ویدیو ، برای کاربرانی که به کشف از طریق هشتگ عادت دارند و الگوریتم های همیشه در حال تغییر تقریباً در هر کانال موجود ، ایجاد و بهینه شود. اما 2014 به سادگی با پیش گویی کنندگان گفت که آژانس ها بر ادغام سئو و تخصص کشف اجتماعی تمرکز خواهند کرد (اوه ، ما قبلاً هستیم).
آفلاین اجتماعی (رویدادها و محلی) – برخی ، اما فقط تعداد کمی ، به ماهیت انتقادی وقایع و رسانه های محلی اشاره کردند. شبکه های اجتماعی محلی هستند ، اخبار مهم محلی هستند ، مشارکت نهایی اغلب محلی است – پس چرا محلی بیشتر روندی ندارد؟ شاید به این دلیل که این خواص در آنجا نیست. اما سال 2014 ممکن است سالی باشد که سرانجام فهمیدیم باید سرمایه گذاری بیشتری در املاک محلی انجام دهیم.
قصه گویی بصری – جای تعجب نیست که این مورد در لیست روندهای گرایش باشد. ممکن است در بالای صفحه نباشد اما دلیل آن این است که در حال حاضر جریان اصلی است. چالش امسال ، نخست افزایش قابلیت داستان نویسی تصاویر (حداقل متن) و سپس توزیع در آگهی های بومی و شبکه های تبلیغات اجتماعی جدید است.
Ad Tech – من ممکن است از دیدگاه رسانه ای کسب درآمد داشته باشم اما فناوری تبلیغات هنوز هم فوق العاده مهم است. آخرین روند تمرکز بر بسترهای تبلیغاتی (در مقابل شبکه ها) ، به صورت برنامه ای و با شفافیت بیشتر ، به معنای داده های بیشتر برای برنامه های رسانه ای کسب شده است که برای تأثیر کاتالیزور به رسانه های پولی متکی هستند.
چراغ های راهنما – این موارد در لیست روندها زیاد نشان داده نمی شوند ، اما این ممکن است به این دلیل باشد که همه از آنها استفاده نمی کنند … با این حال ، همه ممکن است تحت تأثیر آنها قرار بگیرند. با دقت تماشا کنید و ببینید چطور مغازه های خرده فروشی از چراغ های راهنما بیشتر استفاده می کنند به گونه ای که استفاده از آن برای مصرف کنندگان آسان است و این چندان سرزده نیست (البته مطمئن نیستم که پذیرندگان اولیه امروز به مسئله حریم خصوصی اهمیت دهند).
مسابقه روابط عمومی درمقابل تبلیغات – این یک روند رو به ظاهر است ، نه صریحاً بلکه صرفاً به این دلیل است که نویسندگان روابط عمومی و تبلیغات بر روی همان مناطق تمرکز دارند. من ابتدا رسانه های کسب شده را در مقابل رسانه های پولی می نامم. روابط عمومی ، با تمرکز تاریخی خود در داستان سرایی و رسانه های کسب شده ، این فرصت را دارد که نقش محوری جدیدی را در صنعت بازاریابی ایفا کند. روند اصلی این است که آژانس های روابط عمومی به آژانس های رسانه ای تبدیل شوند (اول تولید و توزیع رسانه ، ثانیاً روابط تأثیرگذار / رسانه). بیایید ببینیم که چگونه کار می کنیم
در اینجا یک رتبه بندی کامل وجود دارد و در زیر همه پیوندها وجود دارد:

: //prsay.prsa.org/index.php/2014/01/08/prin2014-top-pr-industry-trends/: //: //: //socialmediatoday.com/expresswriters/2066416/2014-social- رسانه-راهنما-جدید-روندها و راه حل ها-به صورت زنده: // (از طریق hootsuite): //searchenginewatch.com/article/2320367/5- رسانه ها-تبلیغات-رسانه ای-اجتماعی-برای-تماشا-برای -2014 : //: //: //econsultancy.com/blog/64132- بازاریابی-دیجیتال-و-روند-تجارت-برای -2014- توسط-مشاوره-سئو-اشلی-فریدلین: //: //contentmarketinginstitute.com/ 2014/01 / بازاریابی محتوای آنلاین-2014-big-shift /: //: //: // از گروه nfioson در فوریه 2014
بیشتر بخوانید در بلاگ گروه Fortex »
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.