کارمندان Google به بدترین نکات درباره کار در Google اعتراف می کنند


کارمندان Google به بدترین نکات درباره کار در Google اعتراف می کنند
خوب ، نگاهی به این موضوع Quora بیندازید ، که توسط کارمندان فعلی و سابق گوگل بیشتر بخوانید مورد استفاده قرار می گیرد تا کار در Big G را پاک کند.
برای آخرین روندها و پیشرفت های فناوری ، در خبرنامه 10 چیز در Tech ثبت نام کنید. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. ما برخی از نظرات برجسته را در این بخش ویرایش کرده ایم.
همه عالی هستند ، بنابراین می توانند بهترین افراد را برای انجام حتی کارهای پیش پا افتاده استخدام کنند.
“برای بسیاری از افراد ، بدترین قسمت کار در Google این است که بیش از حد برای شغل خود واجد شرایط هستند. Google به دلیل قدرت نام تجاری ، حقوق و مزایا و فرهنگ کار بسیار مثبت ، نوار استخدام بسیار بالایی دارد. . در نتیجه ، آنها حتی برای کم سطح ترین نقشها ، کاندیداهای روشن خود را دارند. ”
“دانش آموزانی از 10 کالج برتر وجود دارند که از محصولات تبلیغاتی Google پشتیبانی فنی می کنند ، یا به صورت دستی محتوای پرچم گذاری شده را از YouTube پایین می آورند یا کد اصلی را برای تست A | B به عنوان رنگ دکمه در یک سایت می نویسند.”
کارمندان Google آنقدر برجسته هستند که یک شوخی داخلی در مورد آن وجود دارد.
“… من با همکارانم شوخی می کردم که لری و سرگئی با قایق های تفریحی خود بیرون می روند – آنها را به هم گره بزنید ، روی همان تکیه گاه هایی بنشینید که روی جت جامبوی خود پیدا می کنید ، هر کدام در قایق تفریحی مخصوص خود / مجموعه قایق های تفریحی ، سیگار برگ و تصاویر گوگلرها را با تکه های کوچک مانند “GM در شرکت ارتباطات راه دور ملی بود ، MBA هاروارد گرفت و اکنون به بلیط های Orkut پاسخ می دهد” قرار داده و سپس آنها از خنده فوران می کنند و در جشن سیگارهای خود را به هم می چسباندند البته این بعید است که هیچ یک از آنها هرگز سیگار نکشند یا اسکاچ بنوشند. باقیمانده قابل قبول است. ”
یک رایانه اپل در پردیس شرکت Google در Mountain View ، کالیفرنیا در 9 فوریه 2010 نشان داده می شود. REUTERS / Robert Galbraith Google دیگر یک شرکت نوپا نیست. این یک شرکت بزرگ و بزرگ است.
“تا زمانی که من آنجا را ترک کردم ، گوگل یک فضای شروع کار نبود. همان سیاست های اداری. اگر شما روی پروژه های درست کار کنید و کارهای خود را به درستی پیش بینی کنید ، ارتقا آسان بود.”
بسیاری از مهندسان مغرور هستند.
“متأسفانه ، به رغم اعتقاد رایج ، من فکر می کنم متوسط ​​سطح مهندسان Google متوسط ​​است. با گستاخی زیاد نیز. همه معتقدند که او (مردان تسلط دارند) بهتر از همسایه است. بنابراین بحث در مورد هر کسی واقعاً دشوار است. مسئله مگر اینکه این دوست شما باشد که با او صحبت می کنید. بحث های عینی بسیار نادر است ، از نظر سرزمین همه ، و علاقه به نظرات افراد دیگر ندارند مگر اینکه این افراد خدای مهم باشند. ”
گوگل آنقدر بزرگ است که نمی توانید تاثیری در آن بگذارید.
“من 3 سال در Google کار کردم و ترک آن بسیار دشوار بود اما یک عامل مهم به من کمک کرد تا تصمیم بگیرم – تأثیری که می توانم به عنوان یک فرد در کسب و کار داشته باشم کم بود. همانطور که در بسیاری از پاسخ های زیر ذکر شده است ، گوگل یک ماشین باورنکردنی است که به لطف AdWords پول چاپ می کند. تا زمانی که شما یک مهندس با استعداد شگفت آور نیستید که می توانید چیز جدیدی خلق کنید ، این احتمال وجود دارد که شما به راحتی یک پسر / دختر باشید که دارای روغن است و می توانید دندان های آن دستگاه را چرب کنید. ”
فضای دفتر مدیریت میانی متوسط ​​است.
“من می گویم تفکر متوسط ​​و بی وقفه روزانه در مورد انواع مدیریت میانی که کاملاً معیارها را متمرکز کرده اند ، به استثنای همه عوامل دیگر. آنها نمی خواهند قایق را تکان دهند ، نمی دانند چگونه نیروی کار خود را تحریک کنند و آنها بیش از حد به نام و شهرت گوگل اعتماد می کنند تا این کار را برای آنها انجام دهند. ”
Google ممکن است مهندسی را درک کند ، اما طراحی را درک نمی کند.
“تمرکز کافی بر روی محصول و طراحی بصری نیست. این امر منجر به بسیاری از محصولات سقط شده / نیمه موفق مانند Wave ، Google Video ، Buzz ، Dodgeball ، Orkut ، Knol و Friend Connect شده است. احتمالاً تمرکز زیادی روی خالص است مهندسی.”
فضای دفتر شما می تواند خیلی کم باشد.
“… اگر مجبور باشید در یکی از چهار ساختمان اصلی دانشگاه کار کنید ، به احتمال زیاد بسیار تنگ خواهید بود. دیدن 3-4 کارمند در یک مکعب یا چندین مدیر که دفتر مشترک دارند غیرمعمول نیست. با همه مناطق باز برای غذا ، بازی ، تلویزیون ، گفتگوی فناوری و غیره ، یافتن مکانی آرام و خصوصی برای تفکر بسیار شگفت آور خواهد بود. ”
مطالب را به صورت کتبی تهیه کنید.
“اگر در شغل استخدام با Google هستید ، سخت مذاکره کنید ، مطالبه گری کنید و مطمئن شوید که همه چیز را به صورت کتبی دریافت خواهید کرد. گوگل قول های مبهم زیادی می دهد و به نظر می رسد که عملی نمی شود.”
Googlers می توانند درگیر چیزهای بی اهمیت شوند.
بیشتر بخوانید ماهی پافر از Mactan Cebu ، فیلیپین Jacopo Werther “در زوریخ یک اتاق آرام وجود دارد که مردم برای استراحت یا چرت زدن به آنجا می روند. در آنجا مخازن ماهی بسیار زیبایی وجود دارد و می توانید بیشتر وقت کار خود را در آنجا هدر دهید ، ماهی بیش از 100 مورد ایمیل در مورد برداشتن صندلی های ماساژ از آن اتاق وجود داشت زیرا برخی از افراد به دلیل سر و صدا بودن صندلی های ماساژ از خواب جلوگیری می کردند. “فرهنگ نابالغ است.
“این مانند هرگز سرزمین نشدن است – مردم هرگز بزرگ نمی شوند. آنها در تمام ساعات می نوشند ، مدام معاشرت می کنند ، بازی می کنند و کم کاری می کنند.”
نمی توانید از راه دور کار کنید.
“اما قاتل برای من ناتوانی در کار از راه دور بود ، که من طی 5-6 سال گذشته با موفقیت انجام داده ام.”
گوگلگران با بی احترامی رفتار می کنند.
“بعنوان کسی که برای یک شغل موقت در Google کار کرده است ، بدترین قسمت نگرش ناخوشایند کسانی است که برای REAL Google کار می کنند. به نظر می رسد که آنها فکر می کنند هرکسی مانند گوگل واقعی خود کار نمی کند به نوعی از نظر ذهنی و اخلاقی فرومایه است. ”
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.