راهنمای کامل بازاریابی اینترنتی رایگان!


راهنمای کامل بازاریابی اینترنتی رایگان!
وقتی شخصی وارد دنیای تجارت آنلاین می شود یکی از اولین چیزهایی که باید بیاموزد این است که چگونه به صورت آنلاین بازاریابی کند.
مشکل در یادگیری نحوه بازاریابی آنلاین این است که هر کجا که نگاه کنید ، کسی در تلاش است تا یک کتاب الکترونیکی جدید یا یک برنامه جدید به شما بفروشد که به نوعی به شما یاد می دهد یک شبه مربی بازاریابی باشید. واقعیت غم انگیز آن این است که ، بیشتر محصولات هیچ چیز را آموزش نمی دهند ، اما هزینه زیادی دارند.
آنها شما را در چگونگی خرید کلمات کلیدی در Google راهنمایی می کنند ، چگونه کلمات کلیدی خوبی را انتخاب می کنند که نتیجه می گیرند و سپس توضیح می دهند که چگونه همه اینها باعث درآمد شما می شود.
نکته کنایه آمیز در مورد این است که اکثر این محصولات با استفاده از روش هایی که آموزش می دهند به فروش نمی رسند. اگر شما یکی از این کتابهای الکترونیکی ، مجموعه های ویدیویی را پیدا کردید یا در سمیناری در مورد این موضوعات شرکت کردید ، از موتور جستجوی Google آن را پیدا نکردید. می دونی این یعنی چی؟ معلمان واقعی از راهی برای بازاریابی استفاده می کنند که به شما نمی گویند.
در واقع اطلاعات مربوط به نحوه بازاریابی به راحتی در دسترس است ، بسیار قریب به اتفاق است.
امروز می خواهم در مورد بازاریابی آنلاین بصورت آنلاین با شما بحث کنم ، زیرا بیشتر مردم باید از همان جایی شروع کنند. مهم نیست که چقدر باید برای بازاریابی سرمایه گذاری کنید ، اگر از فرآیند بازاریابی رایگان صرف نظر کنید ، فروش زیادی را از دست خواهید داد و حتی ممکن است به عنوان یک متخصص اینترنت شکست بخورید.
تقریباً همه بازاریابی رایگان را می توان در چند دسته خلاصه کرد.
اول بازاریابی اجتماعی است. این در واقع وقت گیرترین شکل بازاریابی آنلاین بصورت آنلاین است ، اما بیشترین سود را نیز به همراه خواهد داشت. ایده بازاریابی اجتماعی استفاده از وب سایت های اجتماعی مانند توییتر ، فیس بوک ، مای اسپیس یا بسیاری دیگر برای ایجاد ارتباط با افرادی است که به ایده های تجاری شما علاقه مند هستند.
شما باید علاقه واقعی نسبت به آنچه دیگران انجام می دهند نشان دهید ، با آنها صحبت کنید ، درباره آنچه انجام می دهند نظر دهید و به آرامی با آنها رابطه برقرار کنید. انجام این کار به نوبه خود باعث می شود که این افراد با شما صحبت کنند. هرچه بیشتر با شما صحبت کنند بیشتر به کارهایی که باید انجام دهید علاقه مند می شوند. هرچه بیشتر به کاری که شما انجام می دهید علاقه مند شوند ، احتمال پیوستن شما بیشتر می شود.
یکی از نکات مهم در مورد بازاریابی اجتماعی ، قدرت دهان به دهان است. کلمه به دهان دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. این زمانی است که شما دوستی دارید که تجارت ، ایده تجاری و منابع بازاریابی شما را با دوستان خود به اشتراک می گذارد. این یکی از قدرتمندترین اشکال بازاریابی اینترنتی تا به امروز است و در همین زمینه وب سایت های اینترنتی از این روش برای ایجاد میلیون ها کاربر استفاده کرده اند.
تصور کنید اگر می خواهید یک حساب توییتر دارید و 1000 نفر دارید که شما را در توییتر دنبال می کنند. وقتی پیوندی را به توییتر ارسال می کنید یعنی 1000 نفر می توانند پیام شما را ببینند. بیایید بگوییم از هر 1000 نفر 1 نفر حرف شما را مانند ایده شما دوست دارد و فکر می کند تجارت شما ارزش گفتن به دوستانش را دارد. بنابراین آنها تصمیم می گیرند مطالب مرتبط لینک تجارت شما را به دنبال کنندگان توییتر خود ارسال کنند. این شخص 2000 دنبال کننده دارد ، بنابراین آنها 2000 نفر را دنبال می کنند. اکنون پیام شما به 3000 نفر رسیده است.
ایده این است که هرچه با افراد بیشتری ارتباط اجتماعی داشته باشید ، افراد بیشتری دهان به دهان خواهند داشت تا ایده شما را گسترش دهند.
در حال حاضر شرکت های بزرگ مانند فیس بوک و توییتر پدر کلیدی با دهان به دهان هستند. آنها برنامه های تحت وب را اضافه کرده اند که به شما امکان می دهد با سهولت نسبی به همه دوستان خود بگویید. به عنوان مثال در فیس بوک شما می توانید از طریق لیست مخاطبین ایمیل خود با پیوند به فیس بوک به همه ایمیل بزنید. این دهان به دهان در بهترین حالت است. هنگامی که به همه دوستان از طریق ایمیل خود توصیه می کنید به فیس بوک بپیوندند ، احتمال می رود حداقل تعداد کمی از آنها عضو شوند. سپس در عوض آنها از اسکریپت ایمیل “به یک دوست بگویید” نیز استفاده می کنند و چند مورد دیگر نیز ارائه می دهند. این باعث می شود تبلیغات دهان به دهان در این سایت ها بسیار ویروسی باشد.
بعد از بازاریابی اجتماعی شکل دیگری از بازاریابی رایگان به نام بازاریابی ویروسی در می آید. بازاریابی ویروسی از روشهای طولانی مدت MLM برای کمک به شما در ایجاد تعداد زیادی بازدید از وب سایت استفاده می کند. روش کار شما ثبت نام برای یک حساب رایگان در یک وب سایت بازاریابی ویروسی است. هنگام ثبت نام از شما خواسته می شود پیوند وب سایت خود را به سیستم اضافه کنید. سپس صفحه سفارشی با پیوند خود به شما داده می شود.
وقتی دیگران را به آن صفحه ارجاع می دهید ، آنها باید روی همه پیوندهای آن صفحه کلیک کنند تا بتوانند برای ترافیک رایگان خود ثبت نام کنند. سپس آنها پیوند خود را به سیستم اضافه می كنند ، و همانطور كه ​​افراد را ارجاع می دهند ، افراد جدید نیز باید برای ثبت نام در سیستم روی پیوند شما كلیك كنند.
من مطمئن هستم که همه اینها گیج کننده به نظر می رسد بنابراین بگذارید مثالی بزنم. بیایید بگوییم شما از یک سایت بازاریابی ویروسی به نام viralxyz بازدید می کنید. اولین چیزی که هنگام ورود به سایت مشاهده می کنید لیستی از 5 پیوند دیگر است. قبل از ثبت نام در سایت ، باید روی هر یک از این 5 پیوند کلیک کنید. بنابراین شما فقط این کار را انجام می دهید ، از هر 5 لینک بازدید می کنید و سپس برای یک حساب کاربری ثبت نام می کنید.
هنگام ثبت نام ، وب سایت خود را وارد می کنید. به شما پیوند سفارشی داده می شود تا دیگران را به ثبت نام برسانید. هنگامی که از آن پیوند سفارشی بازدید می کنید ، متوجه می شوید که پیوند شما اکنون پیوند در بالای صفحه است ، آنها 4 پیوند زیر پیوند شما هستند و آخرین پیوند در این فهرست برای باز کردن جای پیوند شما خاموش شده است.
بعد شما یک دوست را به سایت ارجاع می دهید. آنها همان روشی را طی می کنند که شما انجام داده اید ، فقط زمانی که اولین پیوندی را که باید بازدید کنند ثبت نام کرده اند ، پیوند شما بوده است. پس از ثبت نام ، پیوند آنها به پیوند در نقطه اول تبدیل می شود ، و پیوند شما در مکان دوم ظاهر می شود. همانطور که افراد را با استفاده از پیوند خود ثبت نام می کنند ، افراد بیشتری از پیوند شما بازدید می کنند ، تا اینکه در نهایت تعداد زیادی از افراد ثبت نام می کنند که پیوند شما دیگر در لیست نیست.
این بسیار م effectiveثر است زیرا بعد از ورود چند نفر در سیستم ویرالکسی ، این افراد شروع به بازاریابی می کنند و بازدید شما را بیشتر و بیشتر می کنند ، و شما می توانید تلاش خود را در جای دیگری متمرکز کنید.
این فقط یک نمونه از نحوه عملکرد بازاریابی ویروسی است. ایده ساده است. شما شخصی را ثبت می کنید که به نوبه خود شخص دیگری را ثبت می کند ، که به نوبه خود شخص دیگری را ثبت می کند و غیره. حقیقت این است که اشکال مختلف بازاریابی ویروسی وجود دارد اما همه آنها از همین سیستم اساسی پیروی می کنند.
پس از بازاریابی ویروسی مبادلات بنر فرا می رسد. صرافی های بنر یکی از قدیمی ترین اشکال بازاریابی آنلاین بصورت آنلاین است. تمرین ساده است. شما در یک وب سایت ثبت نام می کنید ، یک بنر به سیستم اضافه می کنید ، و برخی از کد جایگذاری کپی را به شما می دهند تا به وب سایت خود اضافه کنید. هنگامی که کد را به وب سایت خود اضافه می کنید ، بنرهای تصادفی سایر اعضای با استفاده از تبادل بنر نشان داده می شوند. هر بار که یک بنر در وب سایت شما نمایش داده می شود ، اعتباراتی به شما تعلق می گیرد ، اعتبار آن نیز به نوبه خود برای افزودن بنر شما به وب سایت های افراد دیگر هزینه می شود.
تبلیغات بنری سخت است! برای موثر بودن ، باید هر لحظه بنرهای خود را در صدها و صدها سایت داشته باشید. این بدان معنی است که شما باید عضو بسیاری از مبادلات بنر باشید. مشکل این است که ، شما به سرعت فضای بنر را در وب سایت های خود کم می کنید. بنابراین چگونه این را حل می کنید؟
ساده ترین راه ایجاد تعداد زیادی صفحات پاششی است که برای بازاریابی استفاده می کنید و سپس افزودن کدهای تبادل بنر مختلف به هر یک از صفحات پاششی. خوب صفحه اسپلش دقیقاً چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟ من فقط در یک لحظه توضیح خواهم داد قبل از این که بخواهم یک چیز را ذکر کنم ، تبلیغات بنر در چند وقت اخیر گسترش یافته است و همین روش در مورد تبلیغات متنی نیز استفاده می شود. این دقیقاً مانند تبلیغات بنری کار می کند ، با این تفاوت که شما به جای بنرها ، پیوندهای متنی با توضیحات کوچک (مشابه تبلیغات گوگل) را معامله می کنید.
خوب تا صفحه های پاشیده. صفحه اسپلش یک صفحه گرافیکی یا تصویری منفرد است که برای بازاریابی محصول یا خدمات استفاده می شود. در واقع این مانند تبلیغاتی است که فریاد می کشد “سلام سایت من را بررسی کنید”. این موارد برای تبلیغات در مکانهایی استفاده می شوند که نمایش وب سایت شما آنقدرها موثر نیست. یکی از محبوب ترین مکانها برای استفاده از این تبلیغات مبادلات موج سواری است و این نوع بعدی بازاریابی رایگان است که می خواهم درباره آن صحبت کنم.
تسلط بر مبادلات موج سواری بسیار سخت است. این سخت ترین روش رایگان برای دریافت ترافیک اینترنت است ، اما همچنین یکی از پاداش آورترین است. تبادل گشت و گذار دقیقاً به همان شکلی است که به نظر می رسد ، شما در وب سایت های مختلفی که متعلق به اعضای دیگر سایت مبادله موج سواری هستند گشت و گذار می کنید ، اعتبار کسب می کنید و در ازای آن اعتبارات را خرج می کنید تا دیگران در صفحه شما گشت و گذار کنند. یک تایمر وجود دارد که به شما می گوید قبل از ادامه به سایت دیگر ، چه مدت باید از هر سایت بازدید کنید. به همین دلیل صفحات چلپ چلوپ بسیار مهم هستند. هنگامی که شخصی در حال گشت و گذار در صفحات با تبادل گشت و گذار است ، یک چیز را در ذهن دارد ، بازدید از سایت های خود را انجام دهد.
آنها وقت زیادی را صرف خواندن وب سایتهای شما نمی کنند و سعی می کنند ببینند که چه کاری انجام می دهد و آیا آنها را دوست دارند. بنابراین در عوض ، ما گرافیکی را به آنها نشان می دهیم که تمام اطلاعات مهم سایت ما را به آنها نشان می دهد و می توانند به سرعت مشاهده کنند. در صورت تمایل ، می توانند سایت را در یک برگه یا پنجره جدید از مرورگر خود باز کنند و به گشت و گذار در سایت های افراد دیگر ادامه دهند. فراموش نکنید که از روش فوق برای افزودن بنر از مبادلات بنر به صفحات پاشش خود استفاده کنید. به این ترتیب وقتی در مبادلات موج سواری گشت و گذار می کنید ، افرادی که در صفحات چلپ چلوپ شما گشت و گذار می کنند به شما اعتبار بنر می دهند که بنرهای شما را در وب سایت های دیگر نشان می دهد.
مشکل مبادلات موج سواری دقیقاً همانطور است که در بالا گفتم ، اکثر افراد فقط به دنبال ایجاد ترافیک در سایت های خود هستند و اهمیت زیادی در مورد تبلیغات یا تبلیغات شما ندارند. به همین دلیل نمی توانید فقط در یک بورس موج سواری مستقر شوید. شما باید در بسیاری از صرافی های مختلف عضو فعال باشید و این می تواند به یک بار سنگین تبدیل شود.
من در واقع بیش از 50 صرافی تبادل نظر هستم. روش انجام کارها به شرح زیر است. صرافی های کوچکتر و شناخته شده موج سواری که من وقت زیادی را صرف ساختن اعتبارات می کنم. من این کار را می کنم زیرا اعتبارات بیشتر در این صرافی ها دوام می آورند. اگر یک صرافی گشت و گذار فقط 200 عضو دارد که هر روز در حال گشت و گذار هستند و من می توانم 5000 اعتبار کسب کنم ، پس مجبور نیستم برای چند هفته دوباره در آن صرافی گشت و گذار کنم. من این کار را در چند ده صرافی انجام می دهم. فقط به اعتبار خود ادامه دهید تا زمانی که نتوانم همه آنها را یک باره هزینه کنم.
بعد از اینکه اعتبارات سنگینی در مبادلات کوچکتر کسب کردم ، روی مبادلات بزرگتر کار می کنم. من معمولاً یکی یا دو تا از اینها را در روز انتخاب می کنم و به طور تصادفی در آنها گشت و گذار می کنم چون کارهای دیگرم را در رایانه انجام می دهم. من این کار را می کنم تا سایت های من در سیستم فعال بمانند ، حتی اگر نمی توانم اعتبار خاصی را بدست آورم (زیرا آنها به همان سرعتی که من برای ساخت آنها هزینه می کنم) هزینه می کنند.
دلیل اینکه شما به گشت و گذار در بسیاری از مبادلات مختلف نیاز دارید این است که شما باید تبلیغات خود را در هر نوبت توسط مردم مشاهده کنید. فرقی نمی کند که آنها وارد یک صرافی شوند یا صرافی دیگر ، شما می خواهید تبلیغات شما را ببینند. هرچه تعداد تبلیغات شما بیشتر باشد ، احتمال کلیک روی آن و بررسی آن بیشتر است. در واقع ، آمار نشان می دهد که قبل از اینکه شخص به آن واکنش نشان دهد ، بیش از 7 بار صحنه بودن یک تبلیغ طول می کشد. از این دانش به نفع خود استفاده کنید. تبلیغات خود را در همه سایتهایی که می توانید مشاهده کنید.
همچنین مراجعه سایر اعضا به تبادل گشت و گذار بسیار مهم است. اکثر مبادلات موج سواری به شما اعتبارات جایزه ای برای ارجاع به سایر اعضا می دهد و بورس های خوب هر بار که مراجعه شما در بورس انجام می شود ، به شما اعتبار جایزه می دهند. اگر بتوانید به اندازه کافی مراجعه کنید ، این اعتبارات را از طریق خلبان اتومبیل کسب می کنید و این باعث می شود وقت آزاد بیشتری برای انجام سایر اشکال بازاریابی داشته باشید.
خوب ، بنابراین شما احتمالاً فکر می کنید که آنچه من با مبادلات گشت و گذار می گویم غیرممکن است. هیچ کس نمی تواند هر روز 30 یا 40 صرافی گشت و گذار کند؟ خوب تا زمان جدیدتر ، نه آنها نمی توانند. اما به دلیل مرور برگه ای ، در واقع بسیار آسان است. شما فقط هر تبادل را در یک برگه جدید باز می کنید و به طور هم زمان در بسیاری از صفحات گشت و گذار می کنید. معمولاً گشت و گذار در هر بار 10 تا 12 تعویض به مدت حدود 30 دقیقه در کل کار انجام می شود. این بدان معنی است که در طی دو ساعت می توانید 40+ صرافی گشت و گذار کنید.
برای ساده تر کردن کار ، یک مرورگر وب ساخته شده است که به طور خاص برای تبادل ترافیک طراحی شده است. روش کار این مرورگر این است که هنگامی که در مبادلات گشت و گذار می کنید ، به طور خودکار به تب بعدی دسترسی می یابد. این ابزار کوچک در حقیقت نسبت موج سواری من را تقریباً 400٪ افزایش داده و مدت زمانی را که باید برای گشت و گذار صرف کنم کاهش داده است. می توانید این ابزار را در پیوند زیر بررسی کنید.
[لطفاً لینکهای زیر مقاله را بررسی کنید]
من دو شکل دیگر بازاریابی رایگان دارم که باید با شما بحث کنم. هر دوی آنها حول آنچه اخیراً به عنوان م mostثرترین شکل بازاریابی آنلاین – برچسب بازاریابی الکترونیکی – برچسب گذاری شده است ، می چرخند. دو شکل بازاریابی ایمیل رایگان وجود دارد. اولین این روش ها ، ایمن سازی نامیده می شوند. درک Safelists بسیار ساده است. شما در لیست ایمن ثبت نام می کنید و موافقت می کنید که از اعضای دیگر ایمیل بگیرید. هر یک از این ایمیل ها حاوی یک پیوند اعتباری است که برای دریافت اعتبار برای خواندن ایمیل باید روی آن کلیک کنید. به ازای هر اعتباری که کسب می کنید ، می توانید برای بسیاری از اعضا ایمیل ارسال کنید. بنابراین اگر روی 100 ایمیل کلیک کنید و 5000 اعتبار کسب کنید (فقط یک مثال) ، می توانید از طریق پست کننده ایمن سازی ایمیل ، تبلیغات ایمیل خود را برای 5000 عضو دیگر لیست ایمن ادامه مطالب ارسال کنید.
از آنجا که لیست های ایمن سازی مبتنی بر اعتبار هستند ، در سیستم های ایمن سازی همان مشکل صرافی های گشت و گذار وجود دارد. افرادی که از آنها استفاده می کنند بیشتر به شما علاقه مند هستند که تبلیغات آنها را بخوانید ، سپس آنها به مطالعه تبلیغات شما علاقه مند هستند. به همین دلیل ، شما باید همان روال ذکر شده در بالا با صفحات پاششی را دنبال کنید. یک دسته از صفحات چلپ چلوپ ایجاد کنید ، کدهای تبادل بنر خود را به هر یک از صفحات چلپ چلوپ خود اضافه کنید و از اینها به عنوان پیوندهایی که برای افراد می فرستید نیز استفاده کنید. ممکن است زائد به نظر برسد ، اما در صورت ارسال مستقیم افراد به سایت شما ، بسیار بهتر عمل می کند.
آخرین نوع بازاریابی رایگان ، شکل دیگری از بازاریابی از طریق ایمیل است ، اما بسیار بیشتر از لیست های ایمن است. از این شکل بازاریابی به عنوان بازاریابی تبادل متن یاد می شود. تبادل متن تقریباً یکسان با فهرست ایمن کار می کند ، با این تفاوت که روش های بیشتری برای کسب اعتبار و صرف اعتبار وجود دارد. به عنوان مثال علاوه بر اینکه فقط می توانید به سایر اعضای ایمیل ارسال کنید ، می توانید اعتبارات خود را در پیوندهای سرصفحه ، بنرها ، تبلیغات متنی ، دکمه ها و چند نوع تبلیغ دیگر صرف کنید. این موارد در سراسر تبادل آگهی متنی نمایش داده می شوند. این تبادل متن آخرین و بزرگترین در بازاریابی رایگان محسوب می شود.
من سالها با استفاده از روشهای رایگان بازاریابی یاد گرفتم و کامل کردم. در 5 سال گذشته مجبور نبودم بیش از چند صد دلار برای بازاریابی هر چیزی هزینه کنم ، و هنگامی که پول خرج می کنم ، ارتقا status وضعیت حساب من در سایت های بازاریابی رایگان است.
چندی پیش به ذهنم رسید که هیچ سیستم بازاریابی کاملاً کاملی در دسترس نیست. هیچ چیز دیگری وجود ندارد که تمام این روش ها را در یک سایت بازاریابی ترکیب کند. بنابراین من رفتم و برخی از برنامه نویسان را برای این کار استخدام کردم – همه این روش ها را در یک سایت بازاریابی غول پیکر ترکیب کنید و حتی برخی از پاداش ها را که مخصوص بازاریابان وابسته به clickbank طراحی شده اضافه کردم.
ما با یک تبادل استاندارد تبلیغات ایمیل / متنی شروع کردیم. سپس قدرت بازاریابی اجتماعی را اضافه کردیم. ما این کار را به 2 روش مختلف انجام دادیم ، ابتدا تبادل توییتر را به سایت اضافه کردیم. بنابراین اکنون می توانید اعتبارات خود را خرج کنید تا دیگران پیوندهای خود را در توییتر ارسال کنند و با ارسال پیوندهای افراد دیگر به توییتر خود می توانید اعتبار کسب کنید. این یک وسیله بسیار قدرتمند برای بازاریابی است. دسترسی شما تقریباً بینهایت فقط با تعداد فالوئرهایی که هر شخص در توییتر دارد تعریف می شود.
در مرحله بعد ما همان فناوری را که سایت های بزرگ اجتماعی استفاده کرده اند اضافه کردیم. ما اسکریپتی اضافه کردیم که به شما امکان می دهد از طریق ایمیل دوستان را ارجاع دهید (بیش از 50 ارائه دهنده ایمیل مختلف وجود دارد). ما همچنین چند قدم جلوتر رفتیم و فقط ایمیل ارجاع اسکریپت دوست اضافه نکردیم بلکه یک رسانه اجتماعی نیز اسکریپت دوست را ارجاع داد. بنابراین با استفاده از این اسکریپت می توانید دوستان خود را از طریق ایمیل ارجاع دهید ، به توییتر ، فیس بوک و تقریباً هر سایت اجتماعی بصورت آنلاین ارسال کنید (بیش از 50 سایت اجتماعی مختلف).
بعد از اینکه ما جنبه های اجتماعی را به سایت اضافه کردیم ، من رفتم و تبادل پیوند ویروسی را به سیستم اضافه کردم. این مانند روش بازاریابی ویروسی نیست که در بالا توضیح دادم. بلکه این کار برای ایجاد ویروسی ایجاد پیوندهای شما در وب سایت های سراسر اینترنت است. توضیح آن بسیار پیچیده است ، اما اساساً هرکسی که با استفاده از پیوند سفارشی شما در سرویس ثبت نام می کند ، در نهایت از وب سایت خود پیوندی را به وب سایت شما اضافه می کند. این عمق 100 سطح دارد و بسیار ویروسی است.
بعد از این گزینه های تبادل بنر را اضافه کردیم.
من تصمیم گرفتم به دلیل پیچیدگی ماهیت آنها ، مبادله گشت و گذار نکنم. به راستی بازاریابی تبادل گشت و گذار فقط در صورتی کار می کند که شما عضو طیف وسیعی از سایت های تبادل باشید و افزودن یک مورد دیگر به صدها مورد موجود ، به بازاریابی کمک نمی کند.
آخرین چیزی که اضافه کردم این گزینه های clickbank بود. روش کار گزینه های clickbank ساده است. هر عضو سایت توانایی افزودن شناسه clickbank خود را به نمایه خود دارد. هر بار که کسی از سیستم برای ارسال ایمیل به سایر اعضا استفاده می کند ، محصولات clickbank تصادفی به انتهای نامه ها اضافه می شوند. 5٪ از ایمیل های ارسالی از سیستم دارای شناسه کلیک بانک برای اعضای رایگان هستند. 10٪ از ایمیل های ارسالی از سیستم دارای شناسه jbank members clickbank در آنها است. 35٪ از ایمیل های ارسالی از سیستم شناسه clickbank اعضای superjv را در خود دارند.
معنای این امر این است که اگر شما یک شرکت وابسته به clickbank هستید ، به سادگی با استفاده از این سیستم می توانید درآمد خوبی کسب کنید.
اگر علاقه مندید که دقیقاً نحوه کار این اسکریپت را ببینید ، می توانید آن را در پیوند زیر بررسی کنید:
[لطفاً لینکهای زیر مقاله را بررسی کنید]
اگر به دنبال روش های بیشتر برای بازاریابی رایگان هستید ، دریغ نکنید که در سایت بالا ثبت نام کنید و یک ایمیل تماس برای من ارسال کنید. من همیشه مایلم به کسانی که مایل به کمک به خود هستند کمک کنم.
از خواندن شما متشکرم و امیدوارم این اطلاعات به شما کمک کند تا در مورد بازاریابی تجارت خود در اینترنت بیاموزید.
ویروس ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.