خلاصه رویدادها_ NY XPO ، بازاریابی محتوا ، خریدهای فدرال و amp؛ بیشتر – 19 مارس


خلاصه رویدادها_ NY XPO ، بازاریابی محتوا ، خریدهای فدرال و amp؛ بیشتر – 19 مارس
به جمع رویدادها ، کنفرانس ها و وبینارهای این هفته شرکت ها و کارآفرینان در حال رشد که هر هفته دیگر توسط Small Business Trends و Smallbiztechnology.com برای شما به ارمغان می آورد ، خوش آمدید.
خواه به دنبال یک رویداد شبکه محلی باشید ، وبیناری را که می توانید از دفتر کار خود تماشا کنید یا یک کنفرانس بزرگ آموزشی ، فرصت های خوبی برای یادگیری ، شبکه سازی و رشد تجارت خود در طی چند ماه آینده وجود دارد.
اگر از یک رویداد عالی می دانید که مشاغل کوچک باید از آن مطلع شوند یا در حال برگزاری آن هستند – به من اطلاع دهید!
******
2012 همسران تجاری اوهایو
20-21 مارس 2012 ، دیتون ، OH
رویداد Ohio Business Matchmaker 2012 فرصتی بی نظیر برای گردهمایی غرفه داران ، نمایندگان خرید (خریداران) ، مربیان و صاحبان مشاغل کوچک (تأمین کنندگان کالا و خدمات) است.
بیش از 1300 صاحب مشاغل کوچک که نمایندگی های کوچک ، اقلیت ، دارای معلولیت خدماتی مربوط به جانبازان ، متعلق به جانبازان ، HUBZone ، مشاغل تحت مالکیت زنان و تقریباً 250 نماینده خرید از آژانس های شهر ، ایالت ، شهرستان و فدرال را در این سال شرکت می کنند . پیمانکاران اصلی و سازمان های دیگر با بودجه خرید ترکیبی که صدها میلیون دلار فرصت را نشان می دهد نیز شرکت خواهند کرد.
علاوه بر جلسات خواستگاری یک به یک ، این رویداد فرصت های شبکه ای و کارگاه هایی را برای غرفه داران ارائه می دهد که شامل موضوعات مهم برای موفقیت در کسب و کارهای کوچک مانند فروش به دولت ، تجارت با پیمانکاران نخست وزیر دولت فدرال ، به روزرسانی های سیاست SBA و ضمانت وثیقه است. .

Give Me 5 101: مقدمه ای در خریدهای فدرال و راهنمای ثبت پیمانکار مرکزی
21 مارس 2012
مشاغل کوچک در موقعیت نخست قرار دارند تا از طریق خریدهای دولتی رشد کنند زیرا دولت فدرال موظف است 23٪ را در شرکت های کوچک ، از جمله 5٪ را در شرکت های تحت مالکیت زنان خرج کند. در این جلسه یک ساعته ، گلوریا لارکین ، رئیس TargetGov ، 5 مربی به من بدهید ، در مورد فرصت فوق العاده ای که زنان صاحبان مشاغل در قراردادهای فدرال دارند ، اطلاعاتی در مورد نحوه ثبت نام در ثبت نام پیمانکار مرکزی – اولین گام مهم ، ارائه می دهد. در تجارت با عمو سام گلوریا همچنین به نحوه ساختن مشخصات SBA خود پس از ثبت نام اشاره خواهد کرد.

نهمین همایش سالانه کوچک تجارت کرین
21 مارس 2012 ، شیکاگو
ارتباطات سریع امروز و همچنین انتظارات بسیار بالای خدمات مشتری اوقات دشواری را برای صاحبان مشاغل کوچک ایجاد می کند. در Crain’s Business Small Business شرکت کنید تا بشنوید یک گروه از صاحبان مشاغل زن در مورد ایجاد اعتبار شرکت خود ، گسترش جامعه و فرصتهای رشد خود بحث می کنند.

بینش هایی از یک کارآفرین آنلاین – مصاحبه با آنیتا کمبل
22 مارس 2012 ، ساعت 12:00 ظهر به وقت شرقی. برخط
مصاحبه با آنیتا کمبل ، مدیر عامل BizSugar.com. در مورد موفقیت در اینترنت در این مصاحبه به طور زنده شرکت کنید. با Netcast Event میزبان کریس همیلتون و کرستن کلوس است. پیوستن به!
برای پیوستن به این رویداد زنده که از طریق ویدئو بصورت آنلاین پخش می شود ، به اینجا بروید.

گپ توییت Manta: 10 ابزاری که هر صاحب مشاغل کوچک باید بداند
22 مارس 2012 ، ساعت 2 بعد از ظهر EDT. برخط
این گپ شامل متخصصان دل است که در مورد ده ابزاری که هر صاحب مشاغل کوچک می تواند برای اداره کارآمدتر کار خود استفاده کند ، نکات و راهنمایی می کند.
نمی دانید چت توییت چیست؟
به وبلاگ مانتا مراجعه کنید تا بفهمید چیست و چگونه شرکت کنید.
هشتگ: #MantaSMB

فناوری اجتماعی ’12
29-30 مارس 2012 ، سیاتل
بازاریابی در شبکه های اجتماعی دیگر گزینه B2B نیست – این یک ضرورت مطلق است. خوشبختانه ، ما بیش از 25 نفر از متخصصان برجسته شما را تحت پوشش قرار داده اند که به شما آموزش می دهند چگونه از بازاریابی شبکه های اجتماعی برای تولید بازده ورودی بیشتر ، رشد آگاهی از برند ، ایجاد تبدیل و افزایش درآمد استفاده کنید. شما با نمایندگان صنعت و همچنین سایر بازاریابان B2B ملاقات خواهید کرد تا درباره بهترین روش ها ، تکنیک های برنده ، موانع موجود در جاده ها و بحث در مورد آنچه برای کسب و کار شما مفید است بحث کنید

Infusioncon 2012
2-4 آوریل ، ققنوس ، AZ
آماده یادگیری ، شبکه سازی و ایجاد ایده های جدید شوید! در InfusionCon 2012 ، کنفرانس سالانه کاربران Infusionsoft ، به صدها مشاغل کوچک از سراسر جهان بپیوندید و از 2 تا 4 آوریل سه روز اشتراک ایده و الهام را در Phoenix زیبا ، آریزونا تجربه کنید.

نوآوری بدون سانسور
18 آوریل 2012 ، شهر نیویورک
جایی که متفکران تحریک آمیز با هم برخورد می کنند و به گفتگوهای معنی دار و غیرمنتظره می پردازند. در این رویداد ، شرکت کنندگان از صنایع مختلف متهم به اشتراک گذاری تکنیک های هوشمند و کاوش در نسل بعدی ایده های ابتکاری هستند که در حال شکل گیری دنیای ما هستند.

جرقه واتور
در اینجا بیشتر بخوانید 1 مه 2012 ، برکلی ، کالیفرنیا
Vator در حال معرفی Vator Spark ، مجموعه ای از کلاسهای کارشناسی ارشد در موضوعات ابتکاری و مخل مرتبط با موفقیت به عنوان یک کارآفرین فناوری است. Vator Spark یک کلاس تمام روز ، پرانرژی و شتابدار است که برای ایجاد بستر دانش مناسب ، بهترین شیوه ها و ابزارها برای موفقیت به کارآفرینان طراحی شده است. موضوع اولین Vator Spark این است: “بازی را پیدا کردی؟ چگونه می توان شروع کار خود را گیمی کرد “.

نیویورک XPO برای تجارت 2012
2-3 مه 2012 ، شهر نیویورک
در تاریخ 2-3 مه 2012 ، رهبران تجارت از سراسر نیویورک در مرکز همایش های معروف Jacob K. Javits برای هفتمین دوره سالانه نیویورک XPO برای تجارت گرد هم می آیند. پیش بینی می شود این رویداد تجاری بسیار تحسین شده 10 هزار شرکت کننده و بیش از 200 غرفه دار را به عنوان بزرگترین بازار تجارت بین مشاغل منطقه جذب کند. آموزش در طول روز ارائه می شود و شامل بیش از 40 جلسه اطلاعات با کیفیت شامل فروش ، بازاریابی ، تبلیغات ، رشد تجارت ، بهترین شیوه های تجاری ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر! شما قادر خواهید بود جدیدترین محصولات و خدمات را برای پاسخگویی به چالش های رقابتی خود شناسایی کرده و کلیدهای موفقیت و ثبات مالی را کشف کنید.

از کد تبلیغاتی Smallbiz10 با 10 دلار تخفیف در هر بسته پذیرش استفاده کنید

کنفرانس استراتژی های بازاریابی محتوا
8-9 مه 2012 ، برکلی ، کالیفرنیا
کنفرانس استراتژی های بازاریابی محتوا (ContentMarketingNow.com) به شرکتها از هر اندازه ای یک رویکرد سیستماتیک گام به گام برای توسعه یک برنامه کامل بازاریابی محتوا ارائه می دهد که بر چرخه عمر بازاریابی محتوا تسلط داشته باشد: استراتژی ، ایجاد ، تنظیم ، مدیریت ، توزیع و تحلیل .
کارشناسان موضوع در طول چرخه زندگی به مباحث خواهند پرداخت. روز اول با بینش نحوه شروع کار در هر مرحله شروع می شود. روز دوم ، طی یک سری مطالعات موردی ، به جستجو در شرکت های موفقی مانند دل ، HP ، ServiceMax ، Kelly Services ، SAS و غیره می پردازد که برنامه های موفق بازاریابی محتوایی را ایجاد کرده اند.
در پایان کنفرانس ، شما با درک کاملی از چگونگی شروع به کار در بازاریابی محتوا یا پیشرفت در ابتکارات فعلی خود ، فاصله خواهید گرفت.
خوانندگان SmallBizTechnology.com 50 دلار تخفیف با کد تبلیغاتی SMBIZTECH دریافت می کنند

هفته اینترنت نیویورک
14-21 مه 2012
از سال 2008 ، هفته اینترنت در سراسر شهر برگزار شده است ، به لطف بسیاری از شرکای ما که رویدادهای مختلفی را در مکان های مختلف برگزار می کنند. نتیجه یک رویداد مهم وب است که باعث افزایش مشخصات صنعت NYC به عنوان یک کل ، و همچنین شرکایی که شرکت می کنند. درست مانند سال های 2010 و 2011 ، مقر اینترنتی هفته نیویورک میزبان مراکز ، کلاس ها ، سالن ها ، تاسیسات و موارد دیگر خواهد بود. با 20،000 فوت مربع زمین بازی دیجیتال و همچنین کنفرانس تئاتر – مقر اصلی هفته اینترنت با 82 مرسر بهترین سال است.

Confab: کنفرانس استراتژی محتوا
14-16 مه 2012 ، مینیاپولیس
غواصی عمیق بحث های مفهومی. کاربرد عملی خواه یک دامپزشک محتوای فصلی باشید و یا تازه وارد این بازی شوید ، Confab چیزی برای شما دارد. مطمئناً نه تنها بینش و کشف جدید ، بلکه توانایی انجام واقعی کار با آنها را نیز دور خواهید کرد. یک قالب دستور کار مختصر روش های مختلفی را برای شرکت کنندگان و به کارگیری ایده های ابتکاری ناشی از محتوای گزنده و محیط غیرمنتظره به شرکت کنندگان ارائه می دهد.
محتوای این رویداد برای هر کسی که فکر می کند خود را به عنوان یک رهبر تجارت نوآور در نظر گرفته شده است شامل زمینه های فن آوری ، طراحی ، بازاریابی ، سرگرمی ، سرمایه گذاری مخاطره آمیز ، انرژی ، زیرساخت ها ، افراد غیرانتفاعی و مدیران تجاری است.

اجلاس کوچک تجارت آمریکا 2012
21-23 مه 2012 ، واشنگتن دی سی
رویداد سالانه اتاق بازرگانی ایالات متحده – اجلاس مشاغل كوچك آمریكا – صاحبان مشاغل كوچك ، مدیران و كارآفرینان را از سراسر كشور متحد می كند تا نگرانی های مشترك قانونگذاری و مدیریت را بیاموزند ، شبكه بندی و بحث كنند. سخنرانان گذشته شامل رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش ، ژنرال سابق استنلی مک کریستال ، سردبیر تجارت کوچک WSJ Colleen DeBaise و بسیاری دیگر هستند. شرکت کنندگان با حمایت از سیاست های حامی تجارت از طریق بخش برنامه رالی بر روی تپه به برنامه اقتصادی و سیاسی ملت ما کمک می کنند. این رویداد در هتل Omni Shoreham در واشنگتن دی سی در تاریخ 21 تا 23 مه 2012 برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر و تاریخ های مهم ، به وب سایت Summit مراجعه کنید ،.

هشتمین کنفرانس نوآوری و کارآفرینی کنتاکی
1 ژوئن 2012 ، لوئیزویل ، KY
کنفرانس سالانه نوآوری و کارآفرینی کنتاکی (هشتمین KIEC) سخنرانان برجسته ، پزشکان توسعه اقتصادی مبتنی بر فناوری ، محققان ، مبتکران ، کارآفرینان ، دانشجویان و دانشجویان پسا دکترا را گرد هم خواهد آورد.
این کنفرانس بر روی ابتکارات محلی در حال توسعه متمرکز است که از استعدادهای علمی و مهندسی پشتیبانی می کنند.

نمایشگاه تجاری CT
7 ژوئن 2012 ، هارتفورد ، سی تی
نمایشگاه CT Business 2012 سمینارهای آموزشی رایگان را به میزبانی سخنرانان و مربیان نخبه صنعت ارائه می دهد. همه سمینارهای آموزشی در کلاسهای درس ساخته شده در طبقه نمایش برگزار می شود. چهار آهنگ آموزشی شامل فروش ، بازاریابی ، فناوری و مدیریت است.

سمپوزیوم آموزش کارآفرینان پیشکسوت 2012
11-14 ژوئن 2012 ، Reno ، NV
VETS2012 توسط صاحبان مشاغل کوچک کهنه کار برای صاحبان مشاغل کوچک کهنه کار طراحی شده است ، سازمان های دولتی ، رهبران صنعت و کارآفرینان کهنه کار را در یک مجمع صمیمی کوچک و صمیمی گرد هم می آورد تا درباره س questionsالات مورد نیاز پاسخ دهید.

The New York Enterprise Report 2012 جوایز مشاغل کوچک
10 اکتبر 2012 ، شهر نیویورک
جوایز کسب و کارهای کوچک New York Enterprise Report ، برنامه جوایز سالانه است که از افتخارات و موفقیت های 500000+ مشاغل کوچک در سراسر کشور سه کشور تجلیل می کند. همایش جوایز که در هفتمین سال خود برگزار می شود بیش از 400 صاحب مشاغل و مدیران را به خود جلب می کند و اغلب “رویداد شبکه ای سال” نامیده می شود. فرصت تجارت با “چه کسی” جامعه تجارت کوچک نیویورک را از دست ندهید.

برای یافتن بیشتر رویدادهای کسب و کار کوچک ، مسابقات و جوایز ، از تقویم رویدادهای کسب و کار کوچک بازدید کنید.
اگر در حال شرکت در یک مسابقه ، جایزه یا مسابقه کسب و کار کوچک هستید و می خواهید این کلمه را در اینجا بیشتر بخوانید به گوش جامعه برسانید ، لطفاً آن را از طریق فرم ارسال رویدادها و مسابقات ارسال کنید. (برای درج در این لیست هزینه ای دریافت نمی کنیم – ذکر رویداد شما کاملاً رایگان است.) فقط رویدادهای مورد علاقه افراد مشاغل کوچک ، فریلنسرها و کارآفرینان در نظر گرفته می شوند.

پست های بیشتر در مورد Ramon Ray & the Smallbiztechnology.com را بخوانید »
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.